Кнопус• 03 августа в 11:34
"Вы в позиции жертвы"
Вы слышали такое от профессионального психолога в свой адрес? Подобное заявление побудило вас к положительным изменениям? По-моему оно вызывает только отторжение и является маркером непрофессионализма (при использовании в диалоге с клиентом). В бытовом использовании, оно тоже вызывает только раздражение.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 03 августа в 11:35
Таку правду мені говорить тільки найкраща подруга. З тих пір я дуже змінилась. Мені часто боляче від її слів. Але вона зробила мене за ці роки набагато кращою.
І так, чіпляє правда
Трейдер кріпти• 03 августа в 11:37
То есть вы считаете, что реальных оснований для этого мнения психолога, нет?
Та_все_ок_будет• 03 августа в 11:37
Да очень часто люди во всех своих неудачах обвиняют маму , папу , начальника , и так далее . Нужно брать ответственность за свою жизнь самому , а не ждать когда само все придет . Убирать жертву изначально , что не нравится переступить и идти, а не полжизни разбирать почему так не везет
Психологиня• 03 августа в 11:37
Я від своїх психологів таке не чула, мої клієнти також не чули цього від мене.
Пухнасті штани• 03 августа в 11:37
да, було таке. загалом я досить часто так і почуваюсь. і самооцінка адекватна має формуватись із чогось, на чомусь будуватись і стояти. а якщо зовсім нема ніякого підгрунтя для неї, то вона хитається як колосок в полі вітер гне. так що....і кожен кому не лінь може з тебе жертву зробити тут же.
Психологиня• 03 августа в 11:38
Ответ дляПухнасті штани
Підтримую♥️
Так говорять лише після багатьох інших більш м´яких форм. Іноді дійсно треба сказати так, бо людина не хоче працювати над собою, а думає, що зараз психолог щось начарує. Навпаки, психолог діє в інтересах клієнта. Якби психолог діяв в своїх ітересах, він би казав, які всі навколо каки, а клієнт бубочка
Кнопус
• 03 августа в 11:40
Ответ дляФрикаделька
Почему непрофессионально ? Вполне реальная вещь.
Потому что человеку который находится в уязвимой позиции, говорить так нельзя. Если у него есть личные границы - он дистанцируется от психолога и уйдет, если их нет, у него усилятся негативные представления о себе.
Пухнасті штани• 03 августа в 11:41
Ответ дляиркин
мені цікаво коли настане той день коли хоч би чат GPT буде виконувати функції психолога. аби без прєдубєждєній до клієнтів ставився і без власних якихось інтересів і т.д. просто холодний розум іскуствєнного інтелекту.
Кнопус
• 03 августа в 11:41
Ответ дляПухнасті штани
Может в том что у вас неустойчивая самооценка играет роль, то что вы с легкостью примеряете на себя чужие ярлыки?
Несу пургу• 03 августа в 11:43
Ответ дляТа_все_ок_будет
Жертва це далеко не про звинувачення інших.
Трейдер кріпти• 03 августа в 11:43
Ответ дляКнопус
То есть вы хотите, чтобы 5 лет вас за ваши деньги просто слушали и в мягкой форме жалели) возможно вам не подходит именно этот психолог, а кому-то это наоборот подойдёт
Кнопус
• 03 августа в 11:43
Ответ дляиркин
Нет, не только после многих других форм
KROX@• 03 августа в 11:44
ну конечно же, у жертвушки такое вызывает отторжение.
в своих иллюзиях она великолепна и превосходна)
Пухнасті штани• 03 августа в 11:44
Ответ дляКнопус
у мене один великий ярлик на лобі, і нікуди його не подіти. насамперед люди бачуть цей ярлик, а потім вже все інше. хоча більшість неудосужується заглянути і побачити більше, ярлика їм достатньо.
Админко• 03 августа в 11:44
Ответ дляПухнасті штани
В принципі в ідеї дещо є. Хоча більш логічно почати з лікарів, щоб все по протоколу.
ЯблокоРаздора• 03 августа в 11:44
Не слышала такого.
Но я и не жаловалась психологу.
Потому что я не жертва))
Но я и не жаловалась психологу.
Потому что я не жертва))
Кнопус
• 03 августа в 11:44
Ответ дляТрейдер кріпти
А кроме навешивания ярлыков нет техник? У меня есть, я психолог если что.
Админко• 03 августа в 11:45
Ответ дляНесу пургу
Позиція жертви (не плутати з жертвою) це про нездатеість чи небажання брати на себе відповідальність за вихід з ситуації, яка не влаштовує.
Психологиня• 03 августа в 11:46
Ответ дляиркин
Чи існує норма, за якою можна визначати, працює людина над собою чи ні? Як мені почати діяти в інтересах клієнта?)
Пухнасті штани• 03 августа в 11:46
Ответ дляАдминко
у лікарів також є якийсь свій бекграунд, за рахунок якого вони можуть ставитись до клієнта не повністю чесно...адже у них є свої емоції також і все інше. людину лікар все одно не може з себе вимкнути, і залишити один професіоналізм. а від цієї ’людини’ в лікареві можуть бути наслідки для клієнта невдалі
ЯблокоРаздора• 03 августа в 11:46
Ответ дляПухнасті штани
Стало интересно, а какое именно основание нужно, чтобы самооценка на нем формировалась?
пані Солоха• 03 августа в 11:47
Ответ дляКнопус
То ви обговорюєте непрофесіоналізм попереднього психолога вашого кліента, чи вашого психолога, що вам це одразу сказав, щоб час не гаяти?
Там все розмивчато• 03 августа в 11:47
Думаю є такі некомпетентні психологи, що не можуть вірно визначити і тулять жертву всім підряд, мої трирічній дитині меланхоліку психолог ставила нарцисичний розлад, навіть я бачу що це не так, але ж і Фройд теж помилявся стосовно інтровертів, приписуючи їм нарцисичні риси
Админко• 03 августа в 11:47
Ответ дляПсихологиня
Звідки у вас такий нік? :))))
Ви як профі маєте самі побачити. Наприклад, людина називає 100 причин цього не робити.
Кнопус
• 03 августа в 11:48
Ответ дляпані Солоха
Я обсуждаю не конкретного психолога, а тех кто так заявляет