БеллаДонна• 03 августа 2024

Тривожний розлад на самоті

Всим доброго дня. Я страждаю тривожним розладом і панічними атаками дуже давно , років 8 точно. Останні роки 4 була ремісія , бо пила антидепри.
Так от, зараз мені 35 років , дітей немає , тому вирішила зійти плавно з таблеток і завагітніти. І тут сталося це... Відчуття що душу розриває, постійно плачу без причини, а якщо ще й причина є то взагалі... Пропав апетит , сильно схудла , пропав інтерес до життя , єдине , що хочеться це днями лежати, спати , і ревіти.
Чоловік думає що я перебільшую , намагалася поговорити з мамою , і мама мене просто вбила , я їй кажу , що мені знову стало погано без таблеток , а вона мені " ага, угу... А глянь яку я сукню замовила " Дуже боляче , що нікому немає діла, і ніхто навіть не намагається поговорити про це.
Виходить так , що або я живу далі на антидепрах але нещасна бо без дітей, або взагалі живу овочем...
Може хтось народжував на ад? Поділіться будь ласка :(
Заела_пластинка• 03 августа 2024
Алкоголь не вживаєте? Якщо так, виключити алкоголь повністю, бо він дає качелі. Робота у Вас є? Зайняти себе потрібно дуже, щоб думки погані не лізли.

фан L.O.S.T.• 03 августа 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Боже🫣 что вы пишете, вы явно не понимаете о чем автор пишет
Бабуся мороз• 03 августа 2024
Багато жінок і народжували на АД і навіть вигодовували. Але навіщо? Дитина це взагалі не втіха, це безкінечна тяглість енергозатрат. Ви впевнені, що воно вам треба? А якщо у дитини будуть такі самі проблеми, як і у вас, ви це потягнете?
І що страшного у житті на АД? Сердешники чи діабетчики не вважають життя на ліках злом, просто так треба. Чим мозок відрізняється від серця.
Заела_пластинка• 03 августа 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Розумію, в автора це на самоті виражається більше, тому мої поради правильні.
ЧупакабраЗеБест• 03 августа 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
не коммент а жесть какая то.
а вы Пластинка ширку не употребляете? если да, то постарайтесь жить без ширки хотя бы месяц.
Заела_пластинка• 03 августа 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
не коммент а жесть какая то.
Ви не компетентні
фан L.O.S.T.• 03 августа 2024
Автор , милая, я вас очень хорошо понимаю и обнимаю 🫂
В вашем состоянии беременность и ребенок - только усугубит все до суицидальных мыслей! Услышьте меня!
Ищите ХОРОШЕГО психиатра и психотерапевта, пейте препараты , принимая их втянитесь во что то, спорт например или танцы, постарайтесь чем то отвлекать себя но только под ад!
Муж и мама вам не поддержка к сожалению, у меня вообще нет никого, муж такой же. Это сложно, очень , но ребенок сделает только хуже!

ЧупакабраЗеБест• 03 августа 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Ви не компетентні
и?
какая взаимосвязь с проблемой автора?
таких как вы вообще надо банить и не допускать до таких медицинских тем изза социально опасной тупости.
фан L.O.S.T.• 03 августа 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Ви не компетентні
Бл… Какой алкоголь?? Где вы это нашли?? Сами придумали ? Автор не в состоянии «отвлекитесь, займитесь , найдите»- это так не работает понимаете? Заболевание мозга лечится препаратами а не хобби🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
фан L.O.S.T.• 03 августа 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
и?
какая взаимосвязь с проблемой автора?
100%!
ЧупакабраЗеБест• 03 августа 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Ви не компетентні
смотрите что я нашла для вас, я хочу чтобы вы знали и убоялись далее такое делать
Какой эффект от ширки?
Маковая семечка оказывает расслабляющий эффект. Наркоманы описывают это состояние на грани бодрствования и сна. Нередко у них появляются слуховые, зрительные и тактильные галлюцинации, как при употреблении наркотиков-галлюциногенов (экстази, ЛСД, псилоцибиновые грибы).
Заздрість то погано• 03 августа 2024
Помимо таблеток есть психотерапия?
автор БеллаДонна • 03 августа 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Робота в мене є, я приватний підприємець , є пара магазинів. На самоті якраз це не проявляється. Проявляється це при конекті з людьми . Якась соціофобія розвинулася ... Алкоголь не вживаю , але коли на якихсь важливих зустрічах мій розлад починає всім себе демонструвати ( трусяться руки, тремтить голос , міміка переляканої людини ) , то знаєте з відчаю можу прийти і напитися
Шикаю і викаю• 03 августа 2024
Автор, а вы советовались с врачом при отмене? АД обычно не отменяют и при беременности.
автор БеллаДонна • 03 августа 2024
Ответ дляБабуся мороз
Якщо пишу про це , значить впевнена ! На таблетках я адекватна і готова до дитини. Я кажу , що виносити без аж я не зможу
автор БеллаДонна • 03 августа 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
А у вас є діти? Ви теж на препаратах?
Пупс• 03 августа 2024
Не рожайте вообще , с вашей то психико противопоказано вам
автор БеллаДонна • 03 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Помимо таблеток есть психотерапия?
Немає , якось не зайшло... Та і лікар який назначив ад , не питав нічого. Послухала що я розказала , виписала ліки і відправила з Богом
автор БеллаДонна • 03 августа 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Саме лікарі ( гінеколог, психотерапевт ) і заборонили вагітніти на ад

фан L.O.S.T.• 03 августа 2024
Ответ дляБеллаДонна
А у вас є діти? Ви теж на препаратах?
Да, двое, и это очень сложно! Помимо тревоги которая была просто за жизнь, здоровье , быт и тд появилась еще и за детей, сопли рыгачки, истерики , еда на окнах на полу , горшок , падение на пол в магазине, транспорт и тд - на и так не здоровую психику -это смерть😞 тем более если нет поддержки , я сейчас на намного сильнее препаратах чем до детей , считайте без них не живу а буду под поездом
Заздрість то погано• 03 августа 2024
Ответ дляБеллаДонна
Так почему бы не попробовать? Смысл убирать симптомы, не решая основную проблему?
автор БеллаДонна • 03 августа 2024
Ответ дляПупс
Дякую , ви мабуть мінімум психіатр?
автор БеллаДонна • 03 августа 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Я думала що таке може бути. Але я думаю якби я повернулася на свої ад все було б добре. А ще більше 1ї дитини , точно не планую .
Пупс• 03 августа 2024
Ответ дляБеллаДонна
Дякую , ви мабуть мінімум психіатр?
Не за что)
Вы с собой совладать не можете ещё и ребенка хотите привести в этот мир.
автор БеллаДонна • 03 августа 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Я вам дуже співчуваю. Є якась допомога з дітьми ? Чоловік , бабусі, няні? Ви в декреті , чи ще й робота є ? Чи є можливість іноді відпочити від усих ? Залишити на когось на день дітей?
автор БеллаДонна • 03 августа 2024
Ответ дляПупс
Не за что)
Боже , яка ви душевна , мила , ядовита людина . Я трішечки інших порад просила , від людей які знайомі з моєю проблемою . А не від вас , здорової ( поки що) , самовпевненої нахалки
фан L.O.S.T.• 03 августа 2024
Ответ дляБеллаДонна
Нету к сожалению, мои и мужа родители на том свете, никого нет только муж я и дети , муж на работе сутками я одна с детьми, пытаюсь работать удаленно так как денег нет, за 4 года я ни разу не была на едине с собой, ни выпила кофе не сходила куда- то одна, везде с детьми, ненавижу вообще всех , но дети уже есть и им нужно что то дать
Пупс• 03 августа 2024
Ответ дляБеллаДонна
То ,что вы желаете другим забирайте себе втройне!!!
So_so• 03 августа 2024
Что меня сразу насторожило в Вашем тексте, создать семью, жить с мужчиной, родить от него при условии, что он тебя не понимает это для меня маркер внутреннего неблпгополучия.
Если хорошо там покопать, может не будет необходимости жить на ад.
фан L.O.S.T.• 03 августа 2024
Ответ дляПупс
Выйдите из темы пожалуйста, вы здесь лишние