Вже заброньоване приміщення 150м.кв, на 6 місць, нас 4, є вільна кімната на 2 особи.
Ответ дляЦарівна Жабка
А вы готовы нюхать чужое бздо и слышать храп всю ночь ?
є 3 окремі спальні та 2 санвузла, спільна лише гостинна -кухня та тераса, план приміщення можу скинути кому цікаво.
Папина дочка• 03 августа 2024
Ответ дляVictory23
Бажаючи есть,но отдыхать с чужими людьми это так себе история.
Да ладно просто отдыхать, а то ещё и чего хуже может быть
Галя-краля• 03 августа 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Ви готові заради економії псувати собі відпочинок?
Почему вы не верите в адекватных людей?
Попихтю та й годі• 03 августа 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Во во. Мой муж так бздит, что нас с детьми ночью просто выносит из номера
Царівна Жабка• 03 августа 2024
Ответ дляmamanik1902
А туалет ,когда человек вонючим спражнчется и его ничем не запшикать ? А унитаз в черкашах? А душ или ванна вечно в лобковой волосне??
Царівна Жабка• 03 августа 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
А у нас коллеги по работе,тоже вот так ездили вместе,теперь после отдыха чуть ли не враги
Попихтю та й годі• 03 августа 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Какой у вас богатый внутренний мир😂
Царівна Жабка• 03 августа 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Какой у вас богатый внутренний мир😂
Мои глаза и нос багато все видели и нюхали , тоже раньше вот так ездила с напарниками
Фіфачка• 03 августа 2024
Цена вопроса комнаты и кто 4 человека? Возраст и пол. Сан узлов 2? Спасибо
якщо хтось зацікавлений конкретно ціну напишу в особисті повідомлення, планували іхати 6 людей, змінились плани, ідуть 4 леді (53, 18,17 та 7 років). Вірю в порядних та адекватних людей.
ШобВам_КакНам• 03 августа 2024
Клінічна жадібність. За 30% вартості зіпсувати відпустку і собі, і всій родині. І при цьому це не умовна Затока. Це Італія, яка апріорі недешева. Автор, ви мене вбили) чоловіка в оренду здасте?)
ШобВам_КакНам• 03 августа 2024
Ответ дляmamanik1902
Нащо людям така компанія із жінки в роках і 3х дітей?) Що це за відпочинок. Це ви ще маєте доплачувати, щоб з ними хтось жив
Ms. При теле• 03 августа 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
теж не розумію автора, ніколи в житті б не покликала незнайомих людей, я тут знайомими перебираю бо не з усіма можу поїхати так, щоб вони мене не бісили
ШобВам_КакНам• 03 августа 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Я вже мовчу про гроші, техніку і прикраси. Таке часто пропадає, а тут самі лиса пустили в курник. Зекономити 300 євро. Втратили 2000 євро, бо вкрали речі
Щепотка_совести• 03 августа 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
а для чого оце обсусолювати? Людина написала, Вам не підходить, не відповідайте за всіх!
Царівна Жабка• 03 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
Сколько не наблюдаю среди знакомых ,и делаю вывод хочешь остаться другом не езди на совместный отдых
margaritavoronina1• 03 августа 2024
Ответ дляmamanik1902
Цікавить, Але мені трохи не підходять дати. Напишіть умови. І яке місто,
маю позитивний досвід спільних подорожей з зовсім не знайомими людьми, але тут їх здається не має.
Ответ дляmargaritavoronina1
дати фіксовані, місто Анціо ( 1 година від Риму поїздом)
margaritavoronina1• 03 августа 2024
Ответ дляmamanik1902
А вартість?