Кусман Сиру• 03 августа 2024
Сусіди самовільно спиляли горіх, пошкодили насадження.
Спиляли самовільно горіх на участку. Ситуація наступна. Росло дерево - горіх на території участку, якому 50+ років. Одна-дві гілки трохи доставали до електро проводів. Коли був вітер, то вона таки його достала одна із гілок і замкнула провода і зникло світло по всьому садовому товариству. Голова кооперативу знайшла людей, щоб вони знайшли де пошкодження і спиляли ту гілку. У підсумку вони самовільно перелізли через паркан, спиляли те дерево майже в корінь і пороскидали по всьому участку колоди, гілля, зруйнувавши при цьому всі посаджені квіти і інші насадження. Як нам бути в цьому випадку, куди звертатися, щоб притягнути до відповідальності усіх причетних? Бо голова каже, що вони зробили всім на краще, а ми маємо всім подякувати,що зробили "на краще".
Почемучечка• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Милейшая, вы когда-нибудь видели как растет дерево, ветки, в какие стороны и как вообще идут провода?
Соблюдали?Там ещё и про ответственность административную есть
Брюнетка в Мармеладе• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Удалено администрацией...
Ого як культура городська фонтанує
Кусман Сиру
• 03 августа 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Мали б голову, знали, що села ой які різні бувають))))
Ну це ж ви експерт по селам.
ДА да да• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Удалено администрацией...
А ваші пращури? Бо щось є дуже і дуже знайоме в вашій манері спілкування і ставленні до людей і до життя. У містян я такого не спостерігала, вибачте.
Дюагональ• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
А яка саме моя наглість?
Вам 4 сторінки написали, в чому саме ви неправі.
Дерева під проводами не мало бути; через вас люди були без світла, а це не телевізор, це - морозилки, холодильники, бойлери, вода, туалет, приготування їжі. І це ваша безвідповідальність.
Багато хто живе постійно в будинках, а не приїзжають на вихідні.
Нога на ногу• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Удалено администрацией...
Ото не зря вселенная ваш орех спилила, и заодно ещё пол огорода и газона. Ваші речі вам на плечі!
Виннипуховна• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Конечно видела) У меня дерево под окнами так порезали, что не было надежды, что выживет. Лысое было и половину отрезали просто. Проводам не мешало, а жителям холодно было от него. Оно слава Богам выжило и отпустило уже обратно всё, что ему надо. Пока не трогают замёрзшие в +45) У ореха ветки в разные стороны и растёт он очень хорошо. Или Ваш орех по Вашей просьбе только с одной стороны дерева имел ветви? Тогда бы этой темы не было)
ДА да да• 03 августа 2024
Ответ дляДюагональ
Удалено администрацией...
Я не жартувала. Вас чекають ’приємні сюрпризи’ щодо сільських звичаїв, традицій і манер))) Я думала що встигли в місті підзабути
Кусман Сиру
• 03 августа 2024
Ответ дляДА да да
Амінь!
Брюнетка в Мармеладе• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Ну це ж ви експерт по селам.
Звісно, я ж не бідую і культура моя значно вище
Кусман Сиру
• 03 августа 2024
Ответ дляДюагональ
Таке враження, що ми пишемо про одну подію. І це ви теж там приймали, участь...
Кусман Сиру
• 03 августа 2024
Ответ дляНога на ногу
Удалено администрацией...
ДА да да• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Амінь!
Так, саме воно) Містяни справді так не пишуть.
Дюагональ• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Удалено администрацией...
Дівчинко, я киянка. Але мені комфортно там, де я є. А не у місті чи селі)
Ну і вище вже відповіли, що в селі можна жити набагато комфортніше, ніж в квартирі чи в фанерній дачі на 4 сотках.
Кусман Сиру
• 03 августа 2024
Ответ дляВиннипуховна
Удалено администрацией...
Кусман Сиру
• 03 августа 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Нижче, це не завжди вище)
ПампушОК• 03 августа 2024
Я б викликала поліцію це проникнення і пошкодження майна. І штраф вам тепер вони не вкатають.
Брюнетка в Мармеладе• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Нижче, це не завжди вище)
Удалено администрацией...
Кусман Сиру
• 03 августа 2024
Ответ дляДА да да
Ну посилати поки що не хочу. Ключове слово поки...
Виннипуховна• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Удалено администрацией...
Так Ваш орех уже вырезали) А Вы даже спасибо людям не сказали и не оплатили их работу) Но можете узнать сколько люди средств потратили и вернуть им деньги)
Брюнетка в Мармеладе• 03 августа 2024
Ответ дляПампушОК
Точно! Автор, викликайте міліцію і подавайте до суду))))
ДА да да• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Удалено администрацией...
У мене за парканом туї розкущились, сусід свої стриг, то і мої заодно постригли, спасибі йому. Звісно я послуги садівника оплатила, але ’оптом дешевше’ і він про мене подумав, і все організував. Це типова сільська риса - шукати лайно там, де треба дякувати.
Кусман Сиру
• 03 августа 2024
Ответ дляДюагональ
Так ніжно ніхто не сперечається. Питання було в іншому.
Кусман Сиру
• 03 августа 2024
Ответ дляПампушОК
Ну наша поліція, всі знаємо чим зараз, займаються.
Кусман Сиру
• 03 августа 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Удалено администрацией...
Почемучечка• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Ви можете подати на СТ і його керівника до суду,але чекайте зустрічний позов від них.
Дюагональ• 03 августа 2024
Ответ дляДА да да
За 1.5 року без сюрпризів.
Не підкажете, ще довго чекати?)))
І я в місті не підзабувала))) Про сільські манери мені ще прабабуся розповідала в дитинстві. А мені вже під 50, вродє все нормально...))))
Не підкажете, ще довго чекати?)))
Кусман Сиру
• 03 августа 2024
Ответ дляВиннипуховна
Дай боже. Вам воздасться и вам вырежут все деревья и не только.
Нога на ногу• 03 августа 2024
Ответ дляПампушОК
Ага. Что то автор задерживается с вызовом полиции. А ей председатель кооператива со свидетелями в виде соседей автора, которые сидели без света, сразу встречное заявление. И судя по ответам автора, соседи будут с председателем в одном отряде, а автор со своими словесными выбриками одна одиношенька в другом.