Кусман Сиру• 03 августа 2024

Сусіди самовільно спиляли горіх, пошкодили насадження.

Спиляли самовільно горіх на участку. Ситуація наступна. Росло дерево - горіх на території участку, якому 50+ років. Одна-дві гілки трохи доставали до електро проводів. Коли був вітер, то вона таки його достала одна із гілок і замкнула провода і зникло світло по всьому садовому товариству. Голова кооперативу знайшла людей, щоб вони знайшли де пошкодження і спиляли ту гілку. У підсумку вони самовільно перелізли через паркан, спиляли те дерево майже в корінь і пороскидали по всьому участку колоди, гілля, зруйнувавши при цьому всі посаджені квіти і інші насадження. Як нам бути в цьому випадку, куди звертатися, щоб притягнути до відповідальності усіх причетних? Бо голова каже, що вони зробили всім на краще, а ми маємо всім подякувати,що зробили "на краще".
Пишу_граммотно!• 03 августа 2024
Ответ для75В
Ще й порізали і безкоштовно? Вау
Бажаю і вам , щоб так було... Як у автора.... Боже! І це українці. Просто жах(((
Пишу_граммотно!• 03 августа 2024
Ответ дляЯк міряти?
Бо горіх пре, як бур´ян. Спиляли б гілку, наступного року знов би всі сиділи без світла, тим більше, з вашою охотою іти назустріч іншим. Тому вирішили питання кардинально.
Мавпа-не мавпа, а ви повинні були вирішити цю проблему, а не ставати в позу, ваше дерево створило проблему всьому кутку
Удалено администрацией...
Брюнетка в Мармеладе• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Я повинна була залізти як мавпа і спилять? Чому мішала одна гілка а в ітогі все дерево....
Не зробили Ви, зробили інші. Дякуйте що не притягли до відповідальності за шкоду із світлом.
Вишнёвая Леди• 03 августа 2024
Ответ дляНога на ногу
Радуйтесь, что на вас не подали в суд. Мы на таких хозяев шелковицы и ореха, в садовом товариществе подали в суд. Хозяин деревьев обязан их содержать в норме, чтобы они не приносили неудобства другим жителям дачного кооператива. Пока хозяева не приходили в суд, приехал РЭС и спилил деревья под ноль. А потом отсудили деньги за спил деревьев. Когда на суде хозяева ныли, что хотели подрезать, не успели, редко приезжают, судья ответил: это ваши проблемы, дерево на вашем участке, мешало проводам, должны были содержать в норме.
То автор еще не вкурсе расценок на спил дерева, особенно с выездом за город. Суммы такие, что можно пять бригад нанять на спилять ветку и лес в округе заодно.
Обнимашкина• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Ви повинні були знайти людей, які б ту гілку спиляли. Та оплатити їх роботу
Тумба-юмба• 03 августа 2024
Ответ длямуха в кедах
Як доказ
Я теж думаю що автор тролить. Дерево спиляти, а ще й горіха... це дуже дорого коштує ця послуга.
Оскорбляю всячески• 03 августа 2024
Все правильно голова зробила. Ви повинні дивитися за своїми деревами. В нас колись теж було по товариству повідомлення, пообрізайте дерева. Ми не зробили це. Приїхало обленерго і просто вздовж проводів без розбору зрізав всі високі. В нас була абрикоса, після такої обрізки вона засохла. Самі винуваті.
Ну і через таких люди без світла сидять, якось в нас не було 5 діб, бо порвало дроти деревами.
75В• 03 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Ви адекватна? Ваше вам в подвійному хай повернеться! Це ви зневажаєте інтереси їнших! Якщо вкрали щось- пишіть заяву. І дуже гарні у вас відносини, що навіть вам не подзвонили. Багато злого людям робите
75В• 03 августа 2024
Ответ дляТумба-юмба
Ще й порізати
Виннипуховна• 03 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Як так? Що за свій рахунок вирішили її проблеми, не притягли до відповідальності за шкоду іншим? Оце б мої проблеми інші вирішували за свій кошт)
Брюнетка в Мармеладе• 03 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Правильно. Треба було до суду, автора до відповідальності за світло і відшкодування збитків і як хтось вище писав, оплату послуг РЕС і за це ще бонусом адмін. штраф. Бажаю щоб у Вас так і було, по закону!
автор Кусман Сиру • 03 августа 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А їх? За все пошкодження? Ні?
Брюнетка в Мармеладе• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
А їх? За все пошкодження? Ні?
Кого? РЕС із заключенням суду?
автор Кусман Сиру • 03 августа 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Автор в курсе на на несением ущерба....
автор Кусман Сиру • 03 августа 2024
Ответ дляОбнимашкина
Так я не против була. Але вирішили самі під корінь ....
автор Кусман Сиру • 03 августа 2024
Ответ дляТумба-юмба
Удалено администрацией...
Як міряти?• 03 августа 2024
Автор, а якщо серйозно, яке вирішення ситуації пропонували ви?
Обнимашкина• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Так треба було бути на місці, коли пиляли. Хто платить, той замовляє
Вишнёвая Леди• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Автор в курсе на на несением ущерба....
Ну так вам и посчитают ущерб от порванных проводов, выезда бригады и устранения аварии.
Трусиковед• 03 августа 2024
Авторе, подякуйте. Нащо вам старе дерево на ділянці? Викорчуйте і забудьте.
tarveldy• 03 августа 2024
Ви хочете по чесному? Тоді хай голова відповідає за ваше дерево , а ви за пошкоджену лінію , і кожен з вас відшкодує збитки, готові?
Нога на ногу• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Автор в курсе на на несением ущерба....
У вас есть доказательства нанесения ущерба? Свидетели? А то у председателя точно есть свидетели ваши соседи, которые видели, что спилили орех, который мешал проводам. А за остальное они не в курсе.
ДолькиКабана• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Вы были не против так чего не сделали? Ветка явно не за пару часов до непогоды выросла .
автор Кусман Сиру • 03 августа 2024
Ответ дляОбнимашкина
Глоби не було, щоб дізнатися!!!
автор Кусман Сиру • 03 августа 2024
Ответ дляТрусиковед
Старе? Ви його бачили?
Обнимашкина• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Глоби не було, щоб дізнатися!!!
Ви знали, що ваша гілка заважає? Чому не прибрали її самі?
Нога на ногу• 03 августа 2024
Ответ дляОбнимашкина
Бо у автора ручки....
Тумба-юмба• 03 августа 2024
Ответ дляТрусиковед
Навіщо корчувати, коли можна міцелій гливи натикать в горіховий пень ще й грибів поїсти не один рік.
Вишнёвая Леди• 03 августа 2024
Автор, а участок приватизирован ваш?
Трусиковед• 03 августа 2024
Ответ дляТумба-юмба
Не їм таке, тому й не раджу.