Кусман Сиру• 03 августа 2024

Сусіди самовільно спиляли горіх, пошкодили насадження.

Спиляли самовільно горіх на участку. Ситуація наступна. Росло дерево - горіх на території участку, якому 50+ років. Одна-дві гілки трохи доставали до електро проводів. Коли був вітер, то вона таки його достала одна із гілок і замкнула провода і зникло світло по всьому садовому товариству. Голова кооперативу знайшла людей, щоб вони знайшли де пошкодження і спиляли ту гілку. У підсумку вони самовільно перелізли через паркан, спиляли те дерево майже в корінь і пороскидали по всьому участку колоди, гілля, зруйнувавши при цьому всі посаджені квіти і інші насадження. Як нам бути в цьому випадку, куди звертатися, щоб притягнути до відповідальності усіх причетних? Бо голова каже, що вони зробили всім на краще, а ми маємо всім подякувати,що зробили "на краще".
Трусиковед• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Старе? Ви його бачили?
50 років? Мені бачити не треба. Воно старе, це факт.
Ду да ду да ду• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Гілки не було кому. А бажаючим дерево бистро знайшлось.
Читайте правила і сидіть тихенько, щоб ще й на штрафи не влетіти.
Ваше дерево явно росло близько до межі, а отже, подякуйте, що за Вас всю роботу зробили.

Згідно з новими ДБН, відстань від межі суміжної земельної ділянки до висаджених кущів має становити 1 м, до стовбурів дерев – від 4 до 6 м залежно від крони, але не менше половини її діаметра. Наприклад, якщо крона дерева складає в середньому 9 метрів, то відстань від межі сусідньої ділянки має складати не менше 4,5 метра, щоб його гілки не заходили на сусідню територію.
https://www.kmu.gov.ua/news/u-novij-sadibnij-zabud...
Пишу_граммотно!• 03 августа 2024
Ответ дляНога на ногу
Бо у автора ручки....
Удалено администрацией...
ДА да да• 03 августа 2024
Так це ви мали зробити. І так, спиляти таке дерево вартує добрячих грошей, ми за батькові три берези майже 20 тисяч віддали. Так що таке...
Пишу_граммотно!• 03 августа 2024
Ответ дляТумба-юмба
Навіщо корчувати, коли можна міцелій гливи натикать в горіховий пень ще й грибів поїсти не один рік.
Ну наші любі советчити, пишуть так і треба.... Таке враження що ми на росіі...
автор Кусман Сиру • 03 августа 2024
Ответ дляТрусиковед
Напевно як і ви.... Але не судіть всіх по собі. Як є пісня старе старе вишні родить.... В нашому слова горіх, родило. Бо зараз налетять слідчі....
ДА да да• 03 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Бажаю і вам , щоб так було... Як у автора.... Боже! І це українці. Просто жах(((
Що не так? Вибачте, але це дійсно дуже дорого спиляти велике дерево. А як ще й на колом порізали і безкоштовно, то честь їм, шана і могорич має бути.
Я таке знаю• 03 августа 2024
автор по стилю и ’непробиваемости’ похожа на свекруху, которую не пригласили на ’хрестини онука’
Розвідка Маші• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Так.
Вызывайте полицию. К вам проникли на участок без вашего разрешения
автор Кусман Сиру • 03 августа 2024
Ответ дляДА да да
Удалено администрацией...
Янгол в камуфляжі• 03 августа 2024
Не расстраивайтесь. Орех, как бурьян. Как бы его не спилили, он прорастает вновь на этом месте, сформируете дерево, корни мощные, за 3 года выгонит опять в рост столба. Следите уже за ним
Пишу_граммотно!• 03 августа 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Удалено администрацией...
Розвідка Маші• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Я повинна була залізти як мавпа і спилять? Чому мішала одна гілка а в ітогі все дерево....
Нет, вызвать и оплатить вышку. Или кто должен был залезть , как обезьяна?
Пишу_граммотно!• 03 августа 2024
Удалено администрацией...
Розвідка Маші• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
А їх? За все пошкодження? Ні?
И их, и вас
автор Кусман Сиру • 03 августа 2024
Удалено администрацией...
Нога на ногу• 03 августа 2024
Удалено администрацией...
Пишу_граммотно!• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Удалено администрацией...
Почемучечка• 03 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
То есть людям дерево уничтожили и все поломали. И это ок? А мешало совсем не дерево и другие насаждения...
Электрические провода дереву мешали?Надо было их отрезать?
автор Кусман Сиру • 03 августа 2024
Ответ дляНога на ногу
Удалено администрацией...
Почемучечка• 03 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Ну так судя с описания мешала ветка. Так? А не все дерево и другие цветы... Ну так и живём. Нам и параша не нужна... Моя хата с краю
...
Удалено администрацией...
ДА да да• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Удалено администрацией...
Нормальні сусіди, як скрізь. І межу ділили, і медрвуху пили - все було. Але щоб через мох дерева пів села без світла сиділо... І так, це коштує гарно грошей. Щоб хто безкоштовно зрізав, то хай би і забирали. А з вашими то що не так? Зробили за вас роботу і не хочуть без світла сидіти, бо у вас горіх?
Нога на ногу• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Удалено администрацией...
автор Кусман Сиру • 03 августа 2024
Ответ дляПочемучечка
Удалено администрацией...
Вижу мы на разных языках. Под проводами одна только ветка. Они залезли наверх, спилили все ветки со всех сторон, обрезали в корень, убили все цветы, все насадження, покидали бревна и ушли. Раз уж они залезли что им мешало спилить одну ветку и уйти, а не пилять все?
Пишу_граммотно!• 03 августа 2024
Ответ дляПочемучечка
Нет. Дерево под корень лучше. Бо марафон не увидят по тел.
Пишу_граммотно!• 03 августа 2024
Ответ дляПочемучечка
Удалено администрацией...
автор Кусман Сиру • 03 августа 2024
Ответ дляНога на ногу
Удалено администрацией...
ДолькиКабана• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Вы ещё ценные указания даёте как за вас вашу работу должны были сделать ?
Як міряти?• 03 августа 2024
Автор, я все розумію, вам неприємно, але подумайте: а якби в кожного в селі росли такі шкідливі чи аварійні дерева і після кожної бурі без світла сиділи? Вам би теж це не сподобалося. Кожен має стежити за своїми деревами - це факт
Пишу_граммотно!• 03 августа 2024
Ответ дляНога на ногу
Удалено администрацией...