Пукимончиг• 03 августа 2024
Зробила 3d мамографію, хто розбирається зайдіть
Справа у тому що я нащупала новоутворення і пішла до гінеколога , гінеколог направила мене на мамографію (томосинтез) мені 38 років, після огляду радіолог сказала що нічого там немає (я запитала що то за новоутворення , вона сказала що там багато такого , такий склад молочних залоз )… ну ок
Приходжу я додому читаю заключення і в описі пише що щільність залози -С , я все прочитала і як говорить інтернет то це дуже щільні груди , чи можна велику пухлину (більшу за 2см ) побачити при такій щільності ? Якщо чесно то я щось сумніваюся , у кого є який досвід напишіть , будь ласка і пишіть зразу свій вік
Про узд знаю , але я за кордоном і після томосинтезу лікар сказала що все добре і на УЗД направлення не дає !! От не дає і все , каже що все добре , не потрібно , через рік зробиш
Пукимончиг
• 03 августа 2024
Ответ дляУхахайкина
Так узд не є інформативним
Я зробила мамо, а не узд
Ухахайкина• 03 августа 2024
Ответ дляПукимончиг
Я зробила мамо, а не узд
Ну,то ви пишите,що не дають направлення на узд. Нащо воно вам?
Белочкой зови• 03 августа 2024
Зверніться ще раз до маммоцентру. Вас турбує щільність грудей і це нормпльне питання для консультації лікаря. За результатами маммографії.
Пукимончиг
• 03 августа 2024
Ответ дляУхахайкина
Бо щільність грудей С , мені здається що томосинтез тут не дієвий
Ухахайкина• 03 августа 2024
Ответ дляПукимончиг
Вам може здаватися все що завгодно. Можете взяти думку іншого лікаря
Пукимончиг
• 03 августа 2024
Ответ дляБелочкой зови
40% жінок має щільність -С , це нормально , чи що ви маєте на увазі ?
Пукимончиг
• 03 августа 2024
Ответ дляУхахайкина
Тут так не робиться …
Белочкой зови• 03 августа 2024
Ответ дляПукимончиг
Я вважаю, що вашу ситуацію вам має пояснити лікар. Тому що це вас турбує та порушує нормальне життя.
Ухахайкина• 03 августа 2024
Ответ дляПукимончиг
Тут так не робиться …
Думку іншого лікаря взяти можна. Я також за кордоном. Хто вам сказав,що неможна?
Пукимончиг
• 03 августа 2024
Ответ дляУхахайкина
По перше , страховка не оплатить , це буде коштувати тисячі доларів , тому я хочу почути досвід інших , хто це проходив , співставити і вирішити що робити … якщо потрібно то буду платити , я надіюсь що накручую себе
Пукимончиг
• 03 августа 2024
Надіюсь , тут будуть не тільки поради , а досвід людей , які дійсно це проходили
Пишу з калідору• 03 августа 2024
Ответ дляПукимончиг
Я зробила мамо, а не узд
Автор, в такому віці робити мамографію немає сенсу, через залозисту структуру МЗ. Поки залозиста тканина не зміниться на жирову, потрібно для діагностики робити або УЗД, або МРТ з контрастом, якщо переживаєте, що за утворення і чи це не рак, але я б спершу зробила УЗД.
Пишу з калідору• 03 августа 2024
Ответ дляПукимончиг
Я вам написала, робила маммографію в 42 і нічого не побачили, все дивились на УЗД + робила МРТ з контрастом, але це в мому випадку, було не обовязково
Зубачистка• 03 августа 2024
Ответ дляПукимончиг
Какие тысячи долларов? Если у вас есть страховка , то за свой счет 100-300 дол.
Пукимончиг
• 03 августа 2024
Ответ дляПишу з калідору
Що саме не побачили ? Просту мамографію чи томосинтез?
Пишу з калідору• 03 августа 2024
Ответ дляПукимончиг
Це майже одне і те саме, насправді. Не побачили мої утворення, які були на УЗД і на МРТ
Пукимончиг
• 03 августа 2024
Ответ дляЗубачистка
Може у якихось арабів і є такі ціни , а в тій лікарні що я була , мінімальна ціна на УЗД від 675$ + опис від 500$ , а якщо без направлення то я навіть не знаю чи вони приймають
Пукимончиг
• 03 августа 2024
Ответ дляПишу з калідору
Вони були доброякісні ? Що саме було , якого розміру ? УЗД бачило а мрт ні ? Я в шоці
Зубачистка• 03 августа 2024
Ответ дляПукимончиг
Ааа вы за узи, а я вам за консультацию и второго врача. Но что то и для узи цены как для мед.туристов
Пукимончиг
• 03 августа 2024
Ответ дляЗубачистка
Навіщо мені консультація )) ? Я б хотіла ще якусь діагностику
По моїй мамографіі нічого немає , вони так і скажуть ..,,тут нічого не видно підозрілого,,
Питання у тому чи все томосинтез показує при такій щільності
Пишу з калідору• 03 августа 2024
Ответ дляПукимончиг
Не видно нічого, яке б утворення не було, його аппарат не бачить і крапка, це не інформативно в такому віці і з залозистою структурою МЗ, я не розумію, чому лікарі роблять його в 38-45 років, знаючи, що інформація буде не вірною, або її взагалі не буде по результату дослідження. В такому віці, як ваш, робиться УЗД, якщо є сумніви роблять біопсію або, як додатковий інструмент МРТ з контрастом. Я цим питанням задовбала всіх маммологів Києва, тому точно для себе зясувала, що інших діагностичних методів наразі немає.
Зубачистка• 03 августа 2024
Ответ дляПукимончиг
Ну врач вам и объяснит, показывает или нет. Если нет, то даст направление на другое исследование.
Пишу з калідору• 03 августа 2024
Є ще УЗД з еластографією, але це потрібен спец. апарат, це не в кожній клініці можна зробити. Це більш інформативне УЗД
Пукимончиг
• 03 августа 2024
Ответ дляЗубачистка
Там написано в звіті , що мамографія є дуже інформативним способом , але не 100% , я таке ж і почую від іншого лікаря
Повірте , тут вони всі як під копірочку
Ніхто і ніщо не дає 100% крім гістології
А радіолог у звіті написав що повторний огляд через рік !!! І ніхто із них не буде морочитися із своєю думкою
Повірте , тут вони всі як під копірочку
Пишу з калідору• 03 августа 2024
І ще те, що ви нащупали може бути звичайною кістою, до 2 см її не чіпають, а намагаються лікувати, більше 2 см роблять пункцію, вивчають + забирають її таким чином, бо вона вже викликає дискомфорт. Але це все можна побачити на звичайному УЗД
Пукимончиг
• 03 августа 2024
Ответ дляПишу з калідору
Може бути ) але справа у тому що вони на томосинтезі нічого не виявили , у звіті вказано що те що я нащупала може бути просто складовою залози ) дай , Боже ..
Пишу з калідору• 03 августа 2024
Ответ дляПукимончиг
Я ще раз підкреслюю, томосинтез, не томосинтез, як мені сказали в приватній клініці, зараз всі сучасні апарати, що роблять маммографію з томосинтезом, це ні про що не говорить. В мене теж був апарат з томосинтезом, найсучасніша клініка, маммографія нічого не показала від слова взагалі, УЗД - показало утворення, в той же день зробили біопсію, і потім я ще підстрахувалась і сходила на МРТ з контрастом. Які ще докази потрібні, щоб зрозуміти, що ущільненя є, маммогрфія ваша ні про що, вона не інформативна через щільність молочної залози, прямий мій досвід є. Висновки зробіть самі
Пукимончиг
• 03 августа 2024
Ответ дляПишу з калідору
Скільки вам років ?
І все ж таки , що то було ?