Сиамская сороконожка• 03 августа 2024
Мы поступили!!! Поступили на бюджет!!
Поздравляю всех, кто пережил поступление 2024!!! Мамы и дети Украины, Вы лучшие!!!🥰
Инфотуфелька• 04 августа 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Як Ви вважаєте - можливо поступити у нас во Львові на перший курс,а далі перевестись з другого курсу в країни ЄС в профільний Вуз?
А Ви закриєте сесію до 18-ти ? Для того, щоб відповісти на це питання потрібно безпосередньо писати в ті профільні університети, які обираєте, щоб перевестися. Наприклад на сайті Вроцлавської політехніки є контакти і дати для переведення, але це не означає, що прям все вийде. Бачила, писала мама хлопчика, який з КПІ 2-го курсу перевівся до польського AGH але на 1-й курс. Тому не можна сказати, що такого прям нема але на посередників не дуже б покладалася, потрібно всюди писати самим.
Борець за гаманець• 04 августа 2024
Ответ дляКапризуля
І все?
Ну так крім олімпіадників в ліцеї і гумназіі вступають і інші діти, тобто ніяких привілегії
Ну зайвийибал до вступу в гімназію зайвим не буде
Можу брикнути• 04 августа 2024
Ответ дляКапризуля
Розмовляла взимку з вчителем с факультету Ипса, сказав, що минулорічний набір був найгірший за останніх 20 років і що в цьому році буде те ж саме.
Розумні голови на жаль виїжджають .
Удалено администрацией...
Капризуля• 04 августа 2024
Ответ дляБорець за гаманець
:) ну я ж кажу, щоб бабусям диплом з олімпіади показати, все
Капризуля• 04 августа 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Добре добре
Ваша дитина геній яка якимось загадковим чином вирішила завдання яких немає у шкільній програмі.
Я без стьобу. Дійсно молодець. Але це вийняток а не закономірність
Все було в програмі.
Ковбой Хагис• 04 августа 2024
Ответ дляKateryna-S
Какой сейчас конкурс на строительные, архитектурные, машиностроительные специальности? Энергетики, тяжелое машиностроение? Все еще в ИТ идут или о будущем начали задумываться?
Много лет назад строительный ин-т был полный отстой. Всякие машиностроительные факультеты в КПИ - тоже конкурс был небольшой.
Это же будут (или уже есть) самые востребованные специальности!
Электростанции восстанавливать, мосты, современные коммуникации строить, опять же, военную промышленность развивать.
Инженерные специальности должны быть нарасхват.
Ще б за то платили гроші - ціни ь тим спеціальностям не було б. І , вибачте, що спільного має наша вища освіта з власне ’спеціальністю’?
Инфотуфелька• 04 августа 2024
Ответ дляМожу брикнути
Удалено администрацией...
Ну ви прям перебільшуєте. хай викладач ІПСА гляне на рейтингові списки 121 спеціальності НТУ ’ХПІ’ і тихо радіє, що у них значно кращі вступники. Звісно, я розумію, зо харківським університетам потрібно вижити любою ціною але це досить дорога ціна і для дітей і для країни (бо хто платить бюджет).
Жена аллигатора• 04 августа 2024
Ответ дляКапризуля
Моя донька вступила на бюджет в могилянку!
Але!
Давайте будемо чесними, якби не виїхали діти, з України, то навряд чи було б так легко потрапити, бо конкуренція була б вищою.
Але!
100%, син моєї подруги із балом 163 на хороший факультет в КПІ на бюджет потрапив, до війни навіть на контракт би шансів не було
Жена аллигатора• 04 августа 2024
Ответ дляМожу брикнути
Удалено администрацией...
Це якій країні із таким хамлом невихованим повезло?
Ковбой Хагис• 04 августа 2024
Ответ дляКапризуля
Бо бал прохідний знизився, йдуть туди ті, хто взагалі не повинен там вчитися
В полі усі шаадои був сильний відсів після першої сесії.
Запасная спина• 04 августа 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
ФИОТ КПИ
Ой, автор... Рано ви радієте.
Капризуля• 04 августа 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Авжеж не було.
За відсутності конкуренції беруть всіх підряд, це знижує рівень навчання в вузі.
Як вони будуть вчити таких дітей на серйозних факультетах, я не знаю
Инфотуфелька• 04 августа 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Студентське життя відсутнє з 2020 року
Ціле покоління бакалаврів випустилося, навчаючись дистанційно
Такі реалії
Супер драми тут немає. Зараз інші часи і маса способів знайти друзів за інтересами
Багато студентів зараз віддають перевагу не студентськлму життю, а отриманню досвіду роботи
І на фініші вони у виграші
Такі реалії
І на фініші вони у виграші
І що тут доброго, що повноцінне студентське життя відсутнє, а ціле покоління бачило свої однокурсників переважно олнайн. Звісно не драми, адже ми вже й під бомбами навчилися жити-вчитися-працювати, бо життя неможливо зупинити. Але хіба це те, що б ми хотіли для своїх дітей ? А студенти віддають переваги досвіду роботи, бо потрібно якось жити, а для цього працювати. Ну і так було завжди, мій тато в свої студентські роки теж працював на будові, в тайзі і т.д., бо на стипендію дуже не розгонишся.
Запасная спина• 04 августа 2024
Ответ дляKusalochka
Мы тоже поступили
Поздравляю! Тоже КПИ, но ИПСА. Но я счастлива) и тоже всем говорю, что МЫ. Я тоже переживала больше чем на своем
Можете попитати на Порадниці, хто там вчився, конспекти 30-річної давнини, раптом хто зберіг? Щоб дитині не писати. Нічого не змінилося від того часу.
Запасная спина• 04 августа 2024
Ответ дляТарабарщина
Будут там ныть, что в стране война они бедные несчастные, поставьте 5🤣🤣
За кордоном екзамени письмово) Це в Україні можна нити, але навряд чи врятує.
Леннон_Жив!• 04 августа 2024
Ответ дляВорожу на каві
Так, я дивлюся на цьогорічні бали на бюджет і всі, хто набрав 170+ без проблем поступили, на деякі спеціальності і 150 балів достатньо на бюджет. А в 21 р моя донька з балом 184 не проходила на бюджет нікуди, хіба що в педагогічний.
Але все одно, вітаю всіх вступивших на бюджет дітей
Тоді бали нараховувались інакше - тест тривав 3 години, завдань було більше, за кожну помилку знімалм 1-2 бали. Зараз на 4 предмети 4 години, завдань менше, а балів так само 200. У доньки з англ 1 помилка 191 бал, раніше це було б 199. З укрмови 3 помилки -186, раніше було б мінімум 192. Ваших 184 зараз було б 170+
Жена аллигатора• 04 августа 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Людина не перебільшення, а хамить. Насправді ІПСА і ФІОТ можуть не стонати, у них і так самі вершки, не 195 довоєнний бал, але досить серйозні бали у дітей, ідітей які залишилися потрібно підтримувати, а не обзивати, треш якийсь.
Инфотуфелька• 04 августа 2024
Ответ дляKateryna-S
А я наоборот даже завидую сегодняшним 1-курсникам. Как раз ,как они закончат ВУЗ ,начнется восстановление Украины! Это ж сколько рабочих мест будет, сколько возможностей! А сегодняшние 17-18 летние в самом расцвете сил и профессиональной карьеры. За ними работодатели будут бегать с предложениями, ведь престарелые тетки с советчицы уже будут либо на пенсии, либо им уже будет на все наплевать, лишь бы до этой пенсии дожить. Вот им, престарелым теткам, совсем плохо будет. Пенсию будут платить с налогов работающих, и как все правильно заметили , много выехали, налогов будет собираться мало и пенсии будет не хватать.
Я б навіть скзала, що пенсія нам не світить, вже он з усіх ’вікон’ розповідають, що маємо самі про себе потурбуватися і взимку і на пенсію собі відкладати (ага, пропрацювавши вже 20-25 років). Спочатку держава своїми супер діями розігнала молодь з країни, а потім взялася за тих, хто залишився.
Мать драконов• 04 августа 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Рукалицо, вы просто абзац
Вообще то ребенок поступил, а не вы .У вас сепарация запаздывает
Мать драконов• 04 августа 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Ребёнок все САМ, НО ОН У МЕНЯ 1! И Я ПЕРЕЖИВАЛА
...гм, у всех дети ) до заглавных букв редко то доходит
Инфотуфелька• 04 августа 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Так, туди йдуть самі розумні і вмотивовані діти, які вміють працювати і їх потрібно берегти і цінувати. А то сидять на онлайні і ще студенти їм не такі, а гроші за онлайн брати ніхто менші чомусь не став, хоча студенти не сидять в адуторіях, електроенергію,тепло, техніку використовують домашні.
Ух яка ж Я• 04 августа 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Напишіть мені зрештою що воно таке це повноцінне студентське життя за яким тут стільки сумує?
Бо мабуть ні в мене, ні в моїх друзів його не було
Була молодість, безтурботність і більше вільного часу. Але це ніяк не повязано з універом. Друзі наприклад в мене і моїх подружок були не з наших універів, тусили ми відповідно не з нашими одногрупниками. Грошей тільки не було, тому дуже не розженешся, плюс навчання таки забирало дебело часу. Пари більшість людей прогулювало, лекції тим більше. Зустрічалися групою на сессію … та й таке
Що з цього недоступно нашим дітям зараз, якщо тільки це не території активних бойових дій?
Ковбой Хагис• 04 августа 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Ну ви правда чи прикидаєтеся?
Філологи, психологи, лінгвісти, журналісти… лікарі
Безліч спеціальностей
Я сама писала зо нмт досить легке
Пле останні завдання так би мовити з зірочкою і не для всіх
Безліч спеціальностей
Я сама писала зо нмт досить легке
Ну лікар це ж ніби не гуманітарний напрямок
Ух яка ж Я• 04 августа 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Математик?
Можу брикнути• 04 августа 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Украине
Я терпила, а хамло из нас двоих вы)
Лукава Кішка• 04 августа 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Для цього потрібно , вибачте, підняти попу технічним ВНЗ і почати активну рекламну/маркетингову компанію і причому очно, а не онлайн ’день відкритих дверей’. А то у нас КПІ думає, що до них і так прийдуть, але ж потрібно діяти глобально, не одними 12-ми спеціальностіми і тільки одного коефіцієнту галузевого мало. Я була підписана на телеграм канал РТФ - отам молодці викладачі/кураторит факультету, вони наскільки заохочують молодь йти до них, постійно проводять очні дні відкритих дверей, якісь додаткові заняття, показують адиторіїї (хоча показувати особи нічого, з часів навчання мого чоловіка там не відбулося особливих змін).
И сколько им за это платят? Или они бесплатно вас развлекают?)
Ковбой Хагис• 04 августа 2024
Ответ дляСелик
ні, я нічого не переплутала. Це було побажання)
Мені жаль, але це з області фантастики) і морально в КПІ ще та ... ’обстановочка’
Лукава Кішка• 04 августа 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Да я в курсе
Я в айти работаю и к нам регулярно призодили ребчта со второго- третьего курса
К 4му уже были спецы с дипломом и реальным опытом
Многие на магистратуру уже не шли
Но студенческих лет (тех которые типа с 18 до 22 ) 😝 у них не было
Зато потом ребята отрывались на всю
Никто не жаловался ни разу 😃😃😃
Многие на магистратуру уже не шли
Зато потом ребята отрывались на всю
Никто не жаловался ни разу 😃😃😃
Да, и общежитская романтика им как-то ’не зашла’, как нам поколению 90х