ИНЬэтовамниЯНЬ• 04 августа в 02:02
сон про мать
приснился сон про мать, которая живая, искали ее с сестрой, а после она приходит и говорит, я уже место на кладбище смотрела, при этом нечего более не происходит и не видеорсь, виделось еще в дали кладбище, бред или предсказания?
Ответ дляПросто каралева
Предсказание. Будет долго жить ваша мама.
Не обов´язково. Мій батько тяжко хворів і якось приснився мені сон, що він помер і я не маю чорних речей, щоб вдягнути на похорон. Я вирішила, що батько одужає і буде ще довго жити. Десь через місяць батько помер і в мене дійсно на той момент не було чого одягти, бо ми напередодні поїхали з чоловіком за місто і прямо звідти поїхали на похорон. Я була в синіх джинсах і коричневій футболці. Ось так збувся мій сон