Рогнеда Карповна• 04 августа 2024

Вам досі не огидно спілкуватися російською?

Добрий ранок! Слава Україні!
Бачу що тут на форумі, багато порад російською мовою. Причина? Чи плануєте ви взагалі писати чи розмовляти українською мовою(і чому досі не зібралися )чи далі будете розмовляти мовою агресора?
Фернанда• 04 августа 2024
Ответ дляmaryana01
Мій чоловік другий рік на війні, два поранення, щодня втрачає побратимів... аби ви говорили рашистською мовою? Затямте нарешті не існує двох Україн!!! Україна одна! А ви постійно вигадуєте якусь нову вигадану Западную Україну. Це і є сепаратизм в найвищому прояві. Україна одна, є захід та схід, північ та підвень України. Ви явний приклад як рашистське ІПСО вимиває українцям мізки.
Мне написать вам про фронт и плен с пытками про своего близкого человека? Он тоже русскоязычный и вы пожелали уже не только моим, но и его внукам войны и смерти. Про мозги, не вам так точно писать, если спустя 11 лет войны, вы считаете, что пуйло напал из-за языка, людей и т.д. Территории ему нужны и все,.

YOzhik v tumane• 04 августа 2024
Ответ дляsymbol
Неправда, в Україні немає ніяких утисків за походженням або національністю. Але якщо зараз ви ідентифікуєте себе українкою, в чому проблема розмовляти українською?
А за мовою є утиски? Як є, то це ж кримінал. Згідні?
Атланта• 04 августа 2024
Ответ дляoboeva
вы скажите чем читаете?не было во времена,которые описывает Повесть временных лет никаких украиномовных и русскоязычных, не было тогда письменности,там и персонажи легендарные, никто точно не знает об их существованиии и тем более жизни
Однако оригиналы сохранились, что доказывает функционирование прабабушки современного русского языка на территории в нынешних границах Украины. А об украинском ничего не говорит. И я даже готова была бы согласиться и признать свое невежество, но никто не спорит🤷🏻‍♀️
автор Гоа • 04 августа 2024
Ответ дляAlenka
Не огидно, російська мова не належить росії, так само, як і українська виключно Україні. В побуті спілкуюсь усіма мовами, якими можу спілкуватись - українською, російською, англійською та німецькою. Вибір залежить від співрозмовника та мого бажання) В офіційних установах, транспорті, магазинах..., виключно українською. І сталося це не 2022 року, а достатньо давно. Якщо ми хочемо виграти у цій війні, жити більш менш мирно з усіма нашими географічними сусідами, маємо не розʼєднувати українців всього світу, а поєднуватись. Створювати та підтримувати діаспори, підтримувати та заохочувати КОЖНУ людину, яка прагне допомагати, а тим більш у майбутньому відбудовувати вланими руками та коштами Україну. Розмови про мову розʼєднують та катастрофічно зменшують ймовірність Перемоги та розбудови України. Ця дискусія була придумана у росії і навязана нам достатньо давно. Це і є саме небезпечне іпсо. І росія, нажаль, дуже тішеться від того зараз((
хороша позиція принаймі ви розмовляєте у суспільстві українською мовою, це вже краще ніж нічого, але росія тішиться через те що є українці які розмовляють російською мовою і руками і ногами захищають своє право у цьому,тобто рускоговорящіє дають росії більше «прав» захопити Україну, бо вони якоби є ущємльоні мовою
symbol• 04 августа 2024
Ответ дляoboeva
Удалено администрацией...
Тримайте себе в руках, я камінгаутів не робила і ідентифікую себе жінкою
oboeva• 04 августа 2024
Ответ дляsymbol
Удалено администрацией...
автор Гоа • 04 августа 2024
Ответ дляoboeva
Удалено администрацией...

oboeva• 04 августа 2024
Ответ дляГоа
Удалено администрацией...
oboeva• 04 августа 2024
Ответ дляГоа
Удалено администрацией...
автор Гоа • 04 августа 2024
Ответ дляoboeva
Удалено администрацией...
oboeva• 04 августа 2024
Ответ дляГоа
Удалено администрацией...
Атланта• 04 августа 2024
Ответ дляsymbol
Потому же, почему канадцы не разговаривают на канадском, американцы на американском, австралийцы на австралийском, швейцарцы на швейцарском, бразильцы на бразильском, мексиканцы на мексиканском, аргентинцы на аргентинском и так далее
symbol• 04 августа 2024
Ответ дляYOzhik v tumane
Не згодна, в житті ніяких утисків не бачу, хіба що утиски української, на цьому форумі або від усіляких недоблохерів
symbol• 04 августа 2024
Ответ дляoboeva
Удалено администрацией...
Саме так, але більше це говорить про вас, а не про мене
Veronika_100k• 04 августа 2024
.
Doroteya• 04 августа 2024
Ответ дляmaryana01
Я могу писать на украинском, веду документацию на украинском.
Мой муж там же, где и Ваш..
И прикрывает он ребят на том языке, на котором у него мозг работает и НЕТ ВРЕМЕНИ ДУМАТЬ,КАК ПЕРЕВЕСТИ!!!
Прекратите нести в массы чушь Фарион.
Если мой муж недостоин по языковому принципу защищать страну- ок...пусть его отпускают.. И пусть идут Только украино мовние.
Такие, как Вы должны привлекаться за разжигание межнациональной розни
Мелитрисса• 04 августа 2024
Мне огидно от устраивающих мовний срач регулярно.
Olga_Ololoeva• 04 августа 2024
Говорю так как мне удобно
oboeva• 04 августа 2024
Ответ дляsymbol
Удалено администрацией...

Doroteya• 04 августа 2024
Ответ дляГоа
Удалено администрацией...
Вы Гену не трогайте.. у нас для него свои пытки..
И не Вам решать, кому быть гражданином- кому нет.
symbol• 04 августа 2024
Ответ дляАтланта
Може тому, що таких мов не існує, на відміну від української, правда, до вас це ніяк не доходить
Kleri• 04 августа 2024
Ответ дляVeronika_100k
.
Это устаревший метод. В тренде анализ днк

А так - дамы просто заигрались и потеряли связь с действительностью. Сейчас забудут, пойдут снова обсуждать покупки, еду и мужей. Забыв про языковой барьер ) До очередного приступа, увы
автор Гоа • 04 августа 2024
Ответ дляDoroteya
Звичайно не мені, але я як і більшість свідомого суспільства проти совкового мислення. Тому так, вирішує більшість. Я впевнена що з вашим совковим підходом буде дуже некомфортно в Україні після закінчення війни
oboeva• 04 августа 2024
Ответ дляDoroteya
Удалено администрацией...
YOzhik v tumane• 04 августа 2024
Ответ дляГоа
Удалено администрацией...
Звісно. Вигнати всіх, хто не україномовний в побуті. Нехай будують економіку в Польщі наприклад. Там з російською в побуті жодних проблем.

Що буде з Україною без цих людей? Скоріш за все нічого доброго. Люди порозбігаюиься (в тому числі і україномовні), економіка ще більше просяде. Може новий Майдан, під який раші захопити владу буде ще простіше.

Але вірте в інше... Вірте.
Doroteya• 04 августа 2024
Ответ дляГоа
Я, как то сама разберусь со своей жизнью.. без Ваших рекомендаций
автор Гоа • 04 августа 2024
Ответ дляoboeva
Удалено администрацией...
По ваших постах вас поєднує багато чого з нешановним Трухановим, а вашим тому що ви з Одеси
YOzhik v tumane• 04 августа 2024
Ответ дляsymbol
Ну ок. Тоді нехай кожен розмовляє (перед усім в побуті) так, як хоче. А хто не згоден, йде нах... І тема ця немає сенсу.
oboeva• 04 августа 2024
Ответ дляГоа
Вот оно что,почему вы лезете со своим мнением? Когда я говорю о вас,вы считаете это грубостью,но сами лезете и нарываетесь,вам скучно,или что?
Doroteya• 04 августа 2024
Ответ дляoboeva
Удалено администрацией...
Особо мне нравиться, что хз кто, с другого города, рассказывает мне, как мне жить..
Фарион зубы сломала об Одессу- а Советчица, тем более