Бо перемовини - це капітуляція, просто нам так її красиво називають. Бо перемовини де ми вимушені все віддати - це капітуляція.
Так я сижду у Німечіні і не розумію що хочуть українці. В будь якому випадку підтримаю більшість. І я розумію людей які втомились, втратили майно (сама втратила), а саме головне життя і здоров"я близьких. І безкінечні втрату нашіх воїнів. навіщо це безглуздя. Якщо всі вийдуть з білими прапорами на вулиці, світ це побачить і війна скінчиться.
Результат:
вже голосів:
493 (35.39%)
тиць
485 (34.82%)
я за капітуляцію
415 (29.79%)
треба оборонятися
Ответ дляLiliaBella
Я бы
А муж где?
Женщин тоже в ЗСУ берут.
Я бы
А муж где?
Женщин тоже в ЗСУ берут.
Чоловік працює, їздить по Києву, не ховається, дані обновив. Дадуть повістку, то піде.
Втретє запитую, звідки Ви. Просто цікаво.
Серед знайомих жодна людина подібних думок, як у Вас, не висловлювала.
LiliaBella• 04 августа 2024
Ответ дляakarra
вашего разрешения жду
еще не все мне разрешили, такие как вы
Я разрешаю))))
LiliaBella• 04 августа 2024
Ответ дляHelenny
Чудеса.
Ни вы,ни ваш муж не в ЗСУ.
Ответ дляLidiyaZi
Наразі, реально боряться , втримують кацапів, вмирають, зазнають каліцтва та тортур ЗСУ, тому лише вони і мають вирішувати хочуть/можуть вони продовжувати , чи ні. Вам вони нічого не винні.
Во первых там демократии нет. Проверить мы не сможем как там голосуют. Там строгое подчинение командирам. Как прикажут так и проголосуют. Но показывали по моему по тсн видео с фронта и там два солдата которые уже воюют сказали что они против того чтобы людей против их воли загребали на войну.
_ЯгодаМалина_• 04 августа 2024
Ответ дляLiliaBella
Чудеса.
Ни вы,ни ваш муж не в ЗСУ.
Вот такие как раз и топят за войну. А сами в окоп никогда не пойдут
Ответ длявсем надо
Звісно. Якщо казати про реальність, то які опроси на фронті. Звісно, толку мало в бою від людини, яку силоміць туди змусили піти.
Але ми роздумуємо гіпотетично. Тому мені дивно , коли деякі дозволяють собі так легко розкидуватися життям тих, чию думку ми і дізнатися не зможемо...
Ответ дляHelenny
Короче, все з Вами ясно. Реєстрація менше місяця.
Ви зайшли сюди срачі розводити?
Навіть на елементарне питання відповіді дати не можете. Чи ще не придумали, що збрехати 🤣
Ви зайшли сюди срачі розводити?
А ви не розумієте звідки вони і до чого тут сидять? Щоб безкінечно розхитувати і так вже нестабільне українське суспільство.
Так что, тетки на диванах, какими ресурсами войну продолжать? Если 73% посчитали, что из клоуна выйдет хороший президент, то я считаю, что из 73% выйдут хорошие пехотинцы, штурмовики, артилерристы и т.п., без разделения на пол и возраст. Но, как оказывается ’повестку не дали, нохти сломаю, мыться негде, распродажь нету’ не позволяют украинкам защищать свою страну? Только звиздеть получается.
Blinking_Star• 04 августа 2024
З нинішньою владою у країни шансів нема. Обидва варінти призведуть до однакового результату - знищення нації.
Логічно було б проводити таки опитування і взагалі дискусії з солдатами, їхніми батьками та родинами. Тих з них хто проти продовження , легко можуть замінити ті, хто тут з дивану рвуться у бій. Але це якщо про демократію і право розпоряджатися своїм власним життям за власними переконаннями , а не класти його до ніг Мані з дивану, чи жирного борову, для якого війна то час казкових можливостей. Люди мають самі приймати вибір .
Ответ дляmar_mar
Сьогодні вихідний. Замість того, щоб щось корисне зробити, читаю пів дня совєтчицю.
Якась навала ботоферми. Топлять за переговори, за капітуляцію.
Це ж не одна тема така.
Вчора кацапня відпочила, гроші витратила, тепер проспалась і пішла своїми висерами гроші заробляти.
Таке враження, що тут паралельна реальність.
Це ж не одна тема така.
Ответ дляLiliaBella
Я бы
А муж где?
Женщин тоже в ЗСУ берут.
Я бы
А муж где?
Женщин тоже в ЗСУ берут.
Ага. І як завжди кум, сват, брат. Донатимо, сітки плетемо. Зручно влаштовані за спинами інших.
Брат колеги, що пішов добровольцем з самого початку, у якого дійсно є всі підстави комісуватися, а він відмовлявся, бо справжній патріот, вперше за 2 роки сказав ’виживу, більше туди не поїду’. Інший доброволець зі знайомих, чекає відпустки, щоб виїхати за кордон і більше не повернутися. Ще декілька, під слідством ’за невиконання наказів’. І такіх прикладів дедалі більше.
На кого розраховуєте, зручно сидячи на дивані, на тих що примусово мобілізують? Там немає ні мотивації, скоріш навпаки, ні вміння, ні здоров´я.
Rivka_Karshenbaum• 04 августа 2024
Считаю, что украинцам нужно сейчас отступить. И этим сохранить людей. Люди главное. А земля потом будет
Ответ дляHelenny
Ви зайшли сюди срачі розводити?
а процент ’новобранцев’ в этой теме вам ни о чем не говорит?
Это уже такой кацапский вой за заморозку, изо всех щелей, что сил нет...
Админы, вам двойка
Ответ дляLudaSHS
Как мне нравится вера в волшебство, а гарантии кто дает?
Кто?
В нато берут? Дают нам договор, как у Сща с Израилем? Где? Я б порадовалась. Они всеми силами отмахиваются и стараются держать войну региональной.
Все иллюзии. Нет никаких способов вылезти с этого писеца без дальнобойного оружия и атаки снова и снова по раше.
Иначе ее не остановишь, никак, ни трамп, ни нато , ни волшебник на ковре самолете.
Второе это экономический потенциал раши, но это еще год два. Нет у нас их
Кто?
Люда, у вас так змінилася риторика з осені 2022 (( Сумно, якщо навіть ви похитнулися у вірі
LiliaBella• 04 августа 2024
Ответ дляHelenny
Ви зайшли сюди срачі розводити?
За собой смотрите.
Когда реально будете в ЗСУ,напишете.
А не сотрясайте воздух.
Когда реально будете в ЗСУ,напишете.
А не сотрясайте воздух.
LiliaBella• 04 августа 2024
Ответ дляmar_mar
Видео с Волыни посмотрите.
Ответ для-Инга-
Админы, вам двойка
То есть варианта 2: поддерживай войну до последнего украинца или кацап? Ни я, ни мой принудительно-мобилизованый муж не хотим воевать? Кто мы в вашей системе координат?
Natal_ka91• 04 августа 2024
Ответ дляOl-a
От і я кажу, що поки порадниці на власній шкурі хоч пару днів 0 не відчують, може тоді зрозуміють як це було посилати інших, прикрившись спинами
Ответ дляHelenny
Так можна не чекати повістки, не ліпити відмазок.
Ані чоловікові, ані вам.