Якось так і живу• 04 августа 2024
Яка заробітна плата у тилу у військових?
Подала на аліменти. Чоловік перевівся в тил, було 24 тис, крім того в нього ще є аліменти на дитину там 1/5. Як поділять аліменти на трьох якщо є перша дитина я і дитина якій рік?
Якось так і живу
• 04 августа 2024
Ответ дляДетские_Будут?
На всіх дітей подано на аліменти,чи лиш на одне дитя?
На всіх, то дитина від першого шлюбу, і я розлучаюсь подала на себе і дитину
Якось так і живу
• 04 августа 2024
Ответ дляМедсестричка
Дивне питання. Род військ, звання, вислуга, посада.
Перевівся отримує корочку інструктора.
Детские_Будут?• 04 августа 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Ну то що відсудите, те й матимете
Якось так і живу
• 04 августа 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Ну то що відсудите, те й матимете
Він найняв адвоката. Не знаю що вийде відсудити
Тишком нишком• 04 августа 2024
Ответ дляЯкось так і живу
А на себя это как, вы в декрете?
Медсестричка• 04 августа 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Перевівся отримує корочку інструктора.
Офіцер, сержант, солдат? Сухопутні мало отримують, ССО більше за всіх. Інструктора додаткова винагорода є 10 наче тис.
Якось так і живу
• 04 августа 2024
Ответ дляМедсестричка
Ого дякую.. бо поки на навчаннях каже пока зп 22
Детские_Будут?• 04 августа 2024
Ответ дляТишком нишком
А на себя это как, вы в декрете?
Ну,якщо дитині 1рік, мати може бути в дикреті до 3 років
Медсестричка• 04 августа 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Нічого, є закон, все розрахують потзакону на трьох. Чи скільки вас там. Адвокат просто гроші сшибає. Буде по закону, він чіткий.
Бабуся Бетман• 04 августа 2024
Ответ дляДетские_Будут?
а сколько на мать алиментов?
Якось так і живу
• 04 августа 2024
Ответ дляМедсестричка
Дякую теж себе заспокоюю. Бо планую виїхати, дім його. З такими цінами зараз самим важко
Тишком нишком• 04 августа 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Зачем рожать, если идёт к разводу...ну то такое размышления
Медсестричка• 04 августа 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Солдат або сержант, рвз інструктора отримцє , то сержант. Він завжди був військовим чи мобілізований? Господи, копійки отримує і адвоката найняв))
Якось так і живу
• 04 августа 2024
Ответ дляТишком нишком
Він змінився після народження. Так я його підтримувала два роки, не хотіла в такий час кидати
Якось так і живу
• 04 августа 2024
Ответ дляМедсестричка
Він був в розвідці. Два роки на нулю Має нагороди за хоробрість. Перевівся за станом здоров´я
Медсестричка• 04 августа 2024
Ответ дляGaleTTa
Разный тыл бывает))
Вище жопи не пригнеш, якщо ти сержант і не в ССО, то в тебе 22-24 тис. Який би тил не був. Інструктора додаткова винагорода була 10 тис, якщо не відмінили.
Якось так і живу
• 04 августа 2024
Ответ дляМедсестричка
Ну з першими аліментами я грошей не бачила. З 24 виходило 13 додому. Нагорода Рахується в зп?
Тишком нишком• 04 августа 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Жаль, что до такого доходит, до судов, до адвокатов
Ответ дляМедсестричка
Знаю я одного тыловика честно не в курсе где именно он пристроен, возможно в тцк потому как точно не сидит в окопах, наблюдаю его ежедневно. Но на минуточку за время войны Лексус и новый дом с ремонтом уже обеспечил семье.
Медсестричка• 04 августа 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Та це звісно не звання і до посад діла не має. Але картина ясна. Не густо він отримує, но ви маєте право і на себе отримувати і на дитину. Адвокат, то таке, поділять судом, як правильно, от і все.
Котомафия• 04 августа 2024
Ответ дляТишком нишком
Ну ещё многих война сильно меняет, не в лучшую сторону
Тишком нишком• 04 августа 2024
Ответ дляGaleTTa
Вы каждый раз эту историю пишите)
К чему это? Кто хочет лексус пусть идёт тоже
Якось так і живу
• 04 августа 2024
Ответ дляТишком нишком
Так. Наче чоловік, війну пройшов і так себе опускати. Я його кинула бо почав курити і кричати при дитині. Зламає їй психіку