Сусановна• 04 августа 2024

За скільки плануєте орендувати житло студенту?

Сьогодні їздили дивитися, більш менш пристойні варіанти 500у.о. Дві кімнати, два санвузли. Житло на дві особи. Будинок новий, електроенергію не вимикають
( лікарня поруч).
Ніби нормальна вартість?
Маруська Му• 04 августа 2024
10 тыс + коммуналка, областной центр, маленькая однушка, не убитая, с приличной мебелью, телевизором (хоть он и нафиг не нужен), стиралкой и кондиционером. 10 мин на маршрутке до университета

булоТАЙминуло• 04 августа 2024
53 тисячі контракт, тому світить тільки гуртожиток. Оренда у Львові навіть кімнати доволі дорога.
Блискавка• 04 августа 2024
Ответ дляСусановна
Для того щоб світло було завжди)))
Уже ,вручную , отключают эти дома. У моей подруги в этом году отключили. Люди жалуются, на несправедливость.
автор Сусановна • 04 августа 2024
Ответ дляБлискавка
Там не вимикають і не будуть
автор Сусановна • 04 августа 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Ми теж у Львові, навчання бюджет
Пургену мне• 04 августа 2024
Ответ дляСусановна
Ми теж у Львові, навчання бюджет
Нормальна ціна на сьогоднішній день для Львова. Буде ще один хлопець? Чи сам буде жити? Самому стрьомно якось, ні?
автор Сусановна • 04 августа 2024
Ответ дляПургену мне
Вдвох з братом
Пургену мне• 04 августа 2024
Ответ дляСусановна
Вдвох з братом
Хороший варіант. Я наче здогадуюсь, що то за будинок. Теж біля лікарні живу, знаю такий будинок, де не вимикають світло
Мавка• 04 августа 2024
Ответ дляУхахайкина
А, ну тоді проблем нема. Хай живе, там видно буде. Хоча, ще раз перечитала. Взагалі не зрозуміло, що будинок ваш. Ви ж дивитися їздили, мама оплачувати буде. І раптом ваш. Нічого незрозуміло
то дом семьи, в котором он не хочет жить, хотя площадь позволяет