Треба підробіток• 04 августа 2024

Порадьте будь ласка тест на ковід (який можна зробити самостійно)

Тато дуже сильно захворів. Температура дауна добу 39-40. Переймаюсь за його стан. Бо має проблеми з легенями ( хронічні).

Порадьте будь ласка який тест краще купити в аптеці. Чи вони не дуже добрі й краще йти в лабораторію?
Kapitoshka7• 04 августа 2024
https://m.apteka911.ua/ua/shop/milistan-kombi-naza...
Ужгород• 04 августа 2024
Зараз в лабораторії дешевше, ніж в аптеці. Моніторила сьогодні це питання
автор Треба підробіток • 04 августа 2024
Ответ дляУжгород
Не дуже хочеться в його в такому стані тягнути в лабораторію. Ще й пішки, бо у нас на авто лише тато й їздить.
Ужгород• 04 августа 2024
В якому ви місті? Подивіться тест через таблетки.юа. Мені показували правильний результат найдешевші аптечні.
Ответ дляKapitoshka7
Дуже Вам дякую! Замовила
Ответ дляУжгород
Дякую. Вже замовила мілістан на 911.
Kapitoshka7• 04 августа 2024
Ответ дляТреба підробіток
Дякую. Вже замовила мілістан на 911.
Будьте здорові!