Треба підробіток• 05 августа 2024

Соціофобія

Втомилась... Боюсь бути в центрі уваги, боюсь доповідати на нарадах, боюсь сказати тост, боюсь організувати дн, постійно уникаю таких ситуацій. Відповідно, не можу досягти успіху в жодній зі сфер життя при всьому моєму старанні. Якісь вечірки-застілля для мене як каторга. Нещодавно грамоту вручали, то думала не доживу до цього моменту. Одним словом, печалька. І ніби і розумію всю абсурдність, а нічого з собою зробити не можу. Вже і до психолога зверталась, але віз і досі там.. Хто такий же як і я? Давайте поспілкуємось
Забрала і не сказала• 05 августа 2024
Ответ дляFashion_besties
А если соседи с вами в лифт сядут или на улице спросят «как пройти туда-то..» как вы реагируете?
Я в ліфтах не їжджу, бо живу в приватному будинку. А коли питали дорогу, то пояснювала.

Зліпок ступні• 05 августа 2024
Ответ дляМайская киска
Что посоветуете из книг, чтоб не оторваться?
Хоссейни ’ Бегущий за ветром’
автор Треба підробіток • 05 августа 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Степень социофобии бывает разной
так. Я, наприклад, можу спілкуватись по телефону, заводити розмову з незнайомцями, можу повертати речі в магазин, можу дискутувати. Але якщо я в центрі уваги серед людей більш успішних, забезпечених, то я тоді почуваюсь нікчемою, маленькою, нічого не вартою... Я невпевнено почуваюсь з успішними чоловіками... Я стараюсь мовчати і збоку, можливо, й справді виглядаю тупою.
Ответ дляЧумацький Шлях
Автор, сколько сеансов у психолога было?
10 сеансів, але соціальних ситуацій я уникати не припинила. Людей досі ’боюсь’, дистанцію тримаю. Якщо не вдається ’заховатись’ , то дуже важко це проходжу.. Якби знайти когось толкового за помірну ціну, то можна було б ще попрацювати.
Чумацький Шлях• 05 августа 2024
Ответ дляТреба підробіток
Вам потрібно попрацювати з самооцінкою та стидом.
Підняти на поверхню якусь давню ситуацію чи ситуації в житті, через яку ви засумнівалися чи то у своїй зовнішності, чи то у розумі, чи то у компетенції.
Досвідчений психолог має розкрутити це під час терапії.
Це відбудеться непомітно для вас, от побачите.
Ответ дляЧумацький Шлях
Ми над минулим не працювали взагалі. Хоча, насправді, працювати є над чим.
Чумацький Шлях• 05 августа 2024
Ответ дляТреба підробіток
А причина криється, ймовірно, у минулому, можливо, у ранніх дитячих роках чи підліткових.
Ви самі, розповідаючи психологу про своє життя, про те, коли вперше ви відчули цей сором бути на людях, говорити і виступати при всіх, ви самі знайдете той момент.
І потім самі логічно обробите те, що ви почули і дійдете висновку про нелогічність своїх висновків і т.ін.
І ще варто через страх вже зараз пройти через цей сором. І вийти через нього живою. Коли ви усвідомите, що боїтеся і соромитеся того, що насправді не несе для вас жодної загрози, ви вийдете із цього досвіду оновленою.
автор Треба підробіток • 06 августа 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Скільки сеансів було у Вас? Ви вже розмірковуєте як психолог.. Певно, терапія Вам допомогла