Пополняю_Карму• 05 августа в 09:34
Їжа для заморозки
Порадьте, будь ласка, які готові страви можна заморожувати?
Думала, порційно заморозити, наприклад, гречка і котлетки, макарони і курка і т.п.
Але от яке воно буде на смак після розморозки
В ідеалі щось таке, щоб дістав-розморозив-розігрів і наївся))
Хочу для свого дідуся трохи заморозок наробити, бо він лінується собі готувати нормальні страви, тому варіант навести просто продуктів вже не варіант.
успокойте_Меня• 05 августа в 09:36
Можна і борщ морозити))
Не треба тільки свіжі овочі і салати туди пхати.
короткопамятна• 05 августа в 09:39
можна нарізати і заморозити овочі для супу, моркву, наприклад, натерти і заморозити. Дуже зручно. Для кашткупіть йому краще мультиварку
Love_Love_Love_• 05 августа в 09:39
Але до теми скажу, минулого року я наморозила в зіп пакетах суміш, домашні помідори з петрушкою, зеленню, молодим часником, морквою і перчиком, це було неймовірно. Всю зиму наче свіжі літні страви їли
Ясамаякрасивая)• 05 августа в 09:40
Ответ дляLove_Love_Love_
Морозити гречку?
Ви це серйозно?
Что тут такого?
Ясамаякрасивая)• 05 августа в 09:41
Ответ длякороткопамятна
Старый человек сможет ею пользоваться?
короткопамятна• 05 августа в 09:42
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Старый человек сможет ею пользоваться?
залежить від людини, мій батько може, він вже відносно старий. Головне, щоб меню і програми були прості
Гарачий Чокалад• 05 августа в 09:43
автор, я порционно морозила для бабушки. Гречка+котлета, рис+отбивная. Блинчики с мясом, сырники, плов. Сырники-блинчики по 2-3 штуки, чтобы на один раз разморозила и поела
Красавица писяная• 05 августа в 09:43
Ответ дляLove_Love_Love_
Морозити гречку?
Ви це серйозно?
Гречку морозила... нормально.. от макарони сумніваюсь, що нормально буде
Пасти Ла• 05 августа в 09:44
В Швеции все морозят и потом греют
(Только у них гречки нет)
Макароны, картошка, рис, пюре, тефтели, мясо кусочками, подливы, рыбу
Все в разных сочетаниях
Я отдельно (не ваш вариант) еще морозила морковь. Купила как-то по акции. Половину дети натерли на терку, половину кусочками
Порционно. И когда борщ - то тертую, когда плов - кусочками.
Удобно. Можно и остальные овощи, но у меня была только морковь :))
(Только у них гречки нет)
Все в разных сочетаниях
Пасти Ла• 05 августа в 09:46
Ответ дляКрасавица писяная
Макароны без проблем морозяться.
Всякие спиральки, трубочки и тд
Спагетти только не морозили
Всякие спиральки, трубочки и тд
Спагетти только не морозили
Кракадэ• 05 августа в 09:46
Заморозка краще напівфабрикатів та овочі і фрукти, наприклад порції на суп чи на борщ. Ну макарони точно не треба заморожувати бо будуть соплі. Крупи також не раджу бо займає багато місця і не дуже смачно потім після приготування стає травою.
А от фрукти та овочі можна і заморожені є багато варіантів заморозки порційно. Дуже допомагає наприклад зробити в глибоких форми льоду заморозити свіжу зелень на супи.
Ясамаякрасивая)• 05 августа в 09:47
Ответ дляКрасавица писяная
Нормально будет
Ответ дляLove_Love_Love_
помідори свіжі були? а потім,після розморозки- то в страву при готовці?
Ясамаякрасивая)• 05 августа в 09:48
Ответ дляКракадэ
Макароны и крупы тоже нормально переносят заморозку
Тут как тут• 05 августа в 09:50
Ответ длякороткопамятна
ага, буде готувати...
Love_Love_Love_• 05 августа в 09:52
Ответ дляЕленнн
Так, свіжі, так в страву)))
Love_Love_Love_• 05 августа в 09:53
Ответ дляЕленнн
Я кубиками нарізала, головне не сильно вимішувати і не солити
Пасти Ла• 05 августа в 09:54
Ответ дляКракадэ
Вы про «сопли» и «траву» из макарон и каш сами придумали? Или вы заморозили, и получились сопли через неделю???
Зачем полуфабрикаты и фрукты старому человеку? Что он с ними будет делать?
Особенно с кусочками льда с зеленью???
Кракадэ• 05 августа в 10:13
Ответ дляПасти Ла
Особенно с кусочками льда с зеленью???
Я вже давно готую їжу і тому заморозки мені допомагають.
Тільки якщо не готувати то і фрукти і зелень нікому не потрібні.
Якщо стара людина може розігріти заморозки то і приготувати кашу чи макарони також зможе.
А робити такі заморозки чи ні це справа індивідуальна.
Не хочете не робіть. Колгосп справа добровільна.
Пасти Ла• 05 августа в 10:20
Ответ дляКракадэ
То есть три кнопки нажать на микроволновке для вас то же самое, что и варить гарнир???
Вам повезло, что в окружении нет старых и/или больных людей.
Білий Лосик• 05 августа в 12:08
Та все, шо готуєте собі, готуйте більше і відкладайте йому судочок в морозилку - воно все після нагрівання ок. Всі гарніри, м´ясо, всякі тефтелі, підливки, соуси - все смачно буде, не переживайте
Уходя дверю не хлопать• 05 августа в 12:29
М´ясо, риба готові прекрасно морозяться. Котлети, відбивні, риба смажена. Після розморожування смак як тільки зготовлено. А от гарнір краще каші швидкого приготування, пюре кип´ятком заливати.