Хтомолодець? Я!• 05 августа 2024
Тапочки Валді
Скажіть будь ласка, на широку ніжку підходять тапочки Валді ?
Хтомолодець? Я!
• 05 августа 2024
Ответ дляОльга.Д.О.
Ооо, всі перед вереснем активно затарюються у садочок)
Так , широка ніжка у доці , сумніваюсь чи підійдуть , може хтось порадить
Купи слона• 05 августа 2024
Такі, як фото на худу ніжку.
Саме ця модель не сподобалась. Після прання збіглись і ’гризли’ п´ятку.
Я-ваш шанс• 05 августа 2024
У сина широка ніжка з високим підйомом. Валді жодні що приміряв не підійшли.
Точно були отакі як на 1 фото viggami і ще фото 2 home story (знайшла фото на ньому. Брала різні кольори, а модельки були схожі..). Ці йдуть на широку ніжку.
Але не знаю чи є зараз такі, бо сину вже 12 )
Хтомолодець? Я!
• 05 августа 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Дякую