Мама фіфті цента• Изменено 05 августа 2024

родственники из Германии спрашивают, почему я не работаю

моя прабабушка вышла замуж за украинца.
Ну там они родичались письмами в течение многих лет.
Я никогда их не видела, только мама писала письма.
Потом в марте 2022 г решили поехать к ним.
Они приютили нас в одной комнате - меня, маму и двое моих детей (младшая школа).
Но мы выдержали у них только неделю.
Все время было такое тяжелое чувство, ну вот как в неоплатном долгу и этот долг давит все сильнее.
Мы переехали в лагерь для беженцев, конечно вначале были в шоке, потом мама еще попала в больницу.
Ну короче, долго все описывать ,
в мае мы все вернулись в Украину.
мы обменивались меседжерами и т.д

мама вообще последние пять лет долго болела и я постоянно с ней по врачам, по больницам и т.д
в начале 2024г мама умерла.

муж на фронте, ну присылает периодически каких -то денег.

Вот сейчас эти родственники пишут мне через фейсбук и спрашивают, почему я не работаю ??
Потому что их младшая дочь (ей 26 лет) родила полгода назад второго ребенка и уже вышла на работу
Белая котичка• 05 августа 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Чоловік явище не постійне. І жінка військового, ну в апріорі не може мати ніяких пільг- це не професія жінка військового. Ну можливо, тільки якщо з чоловіком по окопам їздить....різниці між дітьми військового і дітьми без батька також не бачу ( туди ж і пільги). Бо скоро діти без батька вже в 13 будуть працювати на дітей військових.( безкоштовне харчування, оздоровлення, наявність льготних місць при вступі в ВУЗ). Це вважаю не прийнятим.
Жінки військових не мають пільг. Діти сироти мають такі ж пільги, як безкоштовні обіди і пільгові місця, точно у садках. Ціла армія держслужбовців, чиновників, силових структур, які утримуються за державний кошт вас не тригерять. І їхня робота явно не пов´язана з таким ризиком, як звичайного військового.

Посудомойка• 05 августа 2024
Не дозволяйте вішати собі лапшу на вуха. В Німеччині звичайно є така тенденція що всі мають працювати. Але через 6 міс після народження дитини навіть теоретично складно вийти на роботу, таких випадків одиниці. В основному сидять мінімум до року вдома. Ясла до року дуже дорогі, місць дуже мало, ще потрібно знайти такий садок. Тому щось там ваша родичка не договорює. Ну може вона в 26 років якийсь топ-менеджер. тоді повірю, а так думаю це просто дешеві понти.
Альфред Шнитке• 07 августа 2024
Ответ дляМама фіфті цента
мы вернулись из Германии в конце весны 2022г, потому что мама сказала, что она уже наездилась и ей надоело.
ЦУ.
Только один вопрос,какого хрена они вам задать этот вопрос