Результат:
вже голосів:
7 (70%)
Цыц
3 (30%)
Триолан
0 (0%)
Воля
0 (0%)
Киевстар
Allisa_best• 05 августа 2024
Ответ дляLenochkabb
Интернет нужен для пенсионера
Ит, там была акция, платите за 3 мес и получаете столько же бесплатно. Заплатила на год, теперь 2 года буду без повышений
Allisa_best• 05 августа 2024
Ответ длявре_Динка
тільки не воля
Абсолютно согласна, давно была воля, такие мошенники ужас, еле от них слышались. Пришла к ним отключаться, а они отключим когда начальник подпишет заявление. Через месяц пришел счет, еще несколько раз беременная ездила и уговаривала их отключить нас, а они еще мне с угрозами звонили
Ответ дляAllisa_best
угу, відключитися від них це ще той квест
Ответ длявре_Динка
а які є проведені поруч?
Ланет, але він дорогий
Ответ длявре_Динка
краще ланет, але саме гірше що можете зробити це звʼязатися з волею
Дякую, буду знати про Волю)
Ответ дляOlha-f1a5
Були один час ньюанси. Потім дистанційно поспілкувалася з співробітником компанії(щось перепідключила) і начеб то проблема зникла. У вас теж ціну на послуги підвищили?
Так, підвищили. І так, дивним чином після спілкування з оператором швидкість підвищується)
Єдине, що 7 годин без електрики вони таки витримали