ОхиИВздохи• 06 августа 2024
Чиряки під пахвою
Вилазять чиряки під пахвою. зараз вже шоста шишка(( Сходила до сімейного, послав здати кров на стерильність та загальний аналіз крові.
Отримала результат, все в нормі , думала стафілококк є причиною, але ні
може у когось була схожа проблема, що порадите?
младокошкина• 06 августа 2024
Это называется ’сучье вымя’. У меня появилось после посещения сауны. Курс антибиотиков, избегать резких перепадов температур.
Женщинас• 06 августа 2024
У мужа несколько раз после бассейна было, два раза резали, но было в разных местах. Перестал ходить.
ОхиИВздохи
• 06 августа 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Антиперспірантом користуєтеся?
на цій пахві де проблема - ні
а до цього користувачалась
Куда ж без меня• 06 августа 2024
Купіть в аптеці збір трави,називається ’детоксифіт’,запарюйте по інструкції і пийте.
В мене колись таке було,нічим не могла вивести, в аптеці провізор (дай їй бог здоров´я)порадила і все як рукою зняло. В будь-якому випадку гірше точно не стане.
Щедрик• 06 августа 2024
Обменное переливание крови по схеме: 2,0-4,0-6,0-8,0-10,0-8,0....и до 2,0. Кровь из вены в ягодицу. Проконсультируйтесь с врачом- отличный способ.
ОхиИВздохи
• 06 августа 2024
Ответ дляКуда ж без меня
дякую!
ЧорноброваЯ• 06 августа 2024
Якщо болить і мучить вас, то вскривайте в хірурга. Це під місцевою анестезією, на все про все 10 хвилин, і не болить потім. Я так вскривала, бо як яйце надуло, що руку не могла опустити.
КошкинДом• 06 августа 2024
Ответ дляЩедрик
Це гарний спосіб. Раніше його робили. Цікаво зараз теж таке практикують?
ЧорноброваЯ• 06 августа 2024
І народний спосіб, щоб більше не зʼявлялися: шматком мʼяса потріть те місце (якщо рана не відкрита, потім помиєте з милом) і той шматочок киньте сучці зʼїсти. Собаці нічого не буде, перевірено.
Ванна Тазиковна• 06 августа 2024
Купить кусок свежего мяса с кровью без сдачи,на убыль луны на день примотать к чириям.потом сделать котлетки и кого то угостить