Летчица• 06 августа 2024

Чи потрібна присутність чоловіка при підписанні договору про наміри?

Добрий день. Плануємо придбання нерухомості, вже знайшли підходящий варіант, на цьому тижні домовились підписати договір про наміри і дати завдаток продавцю.
Я у шлюбі, чи потрібна обов´язково присутність чи нотаріальна згода чоловіка саме для підписання договору про наміри? Просто це робочий день, не хоче брати за свій рахунок вихідний зайвий раз, якщо це не обов´язково. на підписанні основного договору, якщо все ок складеться, він звісно буде.
Заздалегідь дякую за відповідь!
Дайте подуться• 06 августа 2024
У нотариуса спросите. Я давала задаток, то мы оформили просто расписку. На сделке муж присутствовал и писал отказ от недвижимости

ДелиВерка• 06 августа 2024
Если оформляете договор задатка, то присутствует и даёт нотариальное согласие
Краля-Галя• 06 августа 2024
не потрібна
бо попередній договір не створює прав та обов´язків