Hope-3d21• 06 августа 2024

Чи варто та що нас очікує

Думаю, я не одна задаю собі такі питання, впевнена, що ніхто не знає як воно буде далі. Але тему створила, щоб послухати думки інших жінок. Які все ще(або вже) вдома.
Нікуди не виїздили з початку повномасштабного вторгнення. Причини різні. Зараз не те, що збираюсь, але все більше задумуюсь з цього приводу.
Так, читала дуже "розумні" коментарі, типу проснулись, бо вже всі вертаються. Відомо, що вертаються далеко не все і кількість виїжджаючих немаленька і зараз. Нас попереджають про важку осінь та зиму. Так важке літо зі спекою, без світла годинами та без води практично скоро закінчиться. Кажуть про перемир я. Думаючі люди розуміють, що це не буде мир. Що мінімум через рік ворог знову з більшою силою продовжить нас знищувати. То що ж нас чекає? Розумію, теми про політику тут не в топі. Тому скажу коротко. Після перемир я наших біженців можуть попросити додому. Ну хіба що цього не трапиться до березня 2025. Якщо тікати від війни, холодної та темної зими зараз, то можна просто витратити збереження( бо виплати отримають не одразу), помикаться по таборам та й повернутись додому. Бо ж війна скінчилась. Тимчасове перемир я європейці назвуть миром. А коли почнеться продовження страшної війни, чи знову вони нас приймуть?
Зрозуміло, що кожен вирішує сам. Але все ж хотілось почитати ваші думки.
AnnaOst• 06 августа 2024
Автор, хто його знає як краще. Але я тепер точно знаю що паспорт ще однієї країни, особливо якщо це якась нормальна така країна, от взагалі не зайва штука в цьому буремному житті. І я хочу ще одне громадянство як мінімум дитині, а як максимум ще й собі, а де ми потім будемо жити життя покаже

Tammy21• 06 августа 2024
Я виїхала. Напишу інформацію без емоційної забарвленості.

24 параграф продовжено до березня 26-го. Дата не прив´язана до закінчення війни. У Німеччині спрощена процедура отримання громадянства. Умови там не фантастичні і можна залишити українське громадянство. З 24-го можна перейти на один з т.зв. ’робочих’ (я тут маю на увазі і класичні, і блау карт і т.д.). Тобто, у вас буде внж, яке дозволить потім, при бажанні, отримати чи пмж чи, при дотриманні умов громадянство.
Пс. Фільтруйте інфу, яку пишуть тут. Тут багато дезінформації стосовно біженства.
So_so• 06 августа 2024
Ответ дляHope-3d21
Больше всех пострадают уязвимые категории населения, именно на них и ляжет весь груз (одинокие пенсионеры итд).

Якраз я пенсіонерка(60), хоча не одинока. Можливо тому й вдома. Про який ’груз’ ви кажете?
Падение экономики (рост цен, ком услуг, резкого сокращения налогоплательщиков, а они наполняют ПФ), самообеспечения себя на случай отсутствия света, воды, тепла
Bejza• 06 августа 2024
Ответ дляinresta
400 евро - разве это деньги ?
Двоє дітей підлітків ще
Bejza• 06 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Нарешті. Може назад приїдуть і трохи почнуть дбати за якість свого життя і шевелитись, добиваючись цього від влади
Вони не приїдуть, дурна вона працювати
inresta• 06 августа 2024
Ответ дляBejza
Двоє дітей підлітків ще
ну тогда да, в принципе. Но если не поселят отдельно, в общежитии тяжело очень
Bejza• 06 августа 2024
Ответ дляinresta
400 евро - разве это деньги ?
одинокі жінки 563 євро, двоє підлітків, 471+471,,, ви гадаєте вона тут мала таку суму ? Квартира трьохкімнатна

inresta• 06 августа 2024
Ответ дляBejza
ну это наверное вначале. Счас, допустим, если поехать, наверное уже не дадут трешку
Bejza• 06 августа 2024
Ответ дляinresta
Вона спочатку жила з пенсами у будинку, вони їй поверх виділили, два роки вони її годували, одягали, все на них було, але заморились і пів року назад їй дали трьошку, там по метрах квадратних на особу, менше не можуть дати
sonata• 06 августа 2024
Для себе не розглядаю переїзд, не вважаю Європу безпечною в майбутньому , зокрема, через провальну політику щодо мусульманських біженців.
Те, що можу дозволити собі в Україні не зможу дозволити собі працюючі на робітничій спеціальності за кордоном . Впахувати вже не хочу, хочу працювати в радість.
Дуже сподіваюсь, що тікати не доведеться🙏
inresta• 06 августа 2024
Ответ дляBejza
господи, где ж они берут столько жилья на всех ?
Contento• 06 августа 2024
К чему эти гадания на кофейной гуще ? Никто не знает , что нас ждёт , хоть в Украине , хоть за границей. Но за границей хотя бы войны нет и безопасней. А ехать вам или нет, и если ехать , то куда , никто вместо вас автор не решит.
@llesya• 06 августа 2024
Ответ дляovenyou
Ідьте в ту країну де зможете до березня 2025 знайти роботу, тоді ніхто вас не примусить повертатись
Чому до березня ?
Kupiryukzak• 07 августа 2024
Ответ дляTammy21

Німеччина ще нічого не продовжила. На даний час 24 параграф діє лише до березня 25 року. Чи продовжать до 26 року, побачимо восени.
Kupiryukzak• 07 августа 2024
Ответ дляsonata
Згодна на рахунок мусульманських біженців. Це одна з причин, з якої я не хочу, щоб моя донька залишалася в майбутньому в Німеччині.
Tammy21• 07 августа 2024
Ответ дляKupiryukzak
Будь ласка, не вводьте людей в оману. І вивчіть нюанси активації рішень ЄС.
Kupiryukzak• 07 августа 2024
Ответ дляTammy21
Це ви не вводьте. Продовжив захист ЄС. Німеччина 24 параграф до 26 року ще не продовжила.
Tammy21• 07 августа 2024
Ответ дляKupiryukzak
Прочитайте мій комент ще раз.
Вікторія-74d4• 09 августа 2024
Ответ дляTammy21
Прочитайте мій комент ще раз.
та хоч 10 раз читати. Німеччина ще рішення Ради ЕС не імплементувала

Tammy21• 10 августа 2024
Ответ дляВікторія-74d4
Спробуйте 20)
Limbo• 18 августа 2024
будь то перемирие или продолжение военных действий, но у украинцев остался еще шанс изменить все в своей стране и саму державу. и либо они это сделают, либо...
а тяжело будет везде - хоть в другой стране, хоть дома.
никто за нас ничего для нас не сделает.