Дверной_Проем• 06 августа 2024

Муж не разрешает новые вещи покупать, говорит у тебя итак полно

Я хочу 100 платьев,много одежды,а он вечно упрекает. Ладно б если сам покупал мне,а так я за свою зп покупаю.Надоело мне отчитываться за покупки перед ним.
Tammy21• 06 августа 2024
Ответ дляУраганнаЯ

Жінки котрі добре заробляють не купують 100 плаття або його покупка ніяк не відображається на сімʼї. А дівчатка що не працюють, або працюють аби не нудно було, поводять себе інфантильно. Умовно: на ньому всі витрати, а вона ходить на роботу вигулювати наряди, максимум своє авто заправляє. І починається «масік, дай на пломбу», «масік, в немає грошей на кондитера» і т.д.
Я добре заробляю. Плаття у мене не 100, але біля 30 зараз. Вдома було десь з півтори сотні. Ага.
Я не знаю, що у вас за оточення, але ’масіків’ я тільки в недолугих серіалах та у нульових бачила. Думаю, там же де і ви)
автор Дверной_Проем • 06 августа 2024
Ответ дляTammy21
Мой масик не даёт денег.На все хотели я свои беру.
УраганнаЯ• 06 августа 2024
Ответ дляTammy21
Половина передмістя столиці таких.
Tammy21• 06 августа 2024
Ответ дляДверной_Проем
Ви це пані, яка ніяк мізогінією не поборе напишіть, а то вона не вірить)
Tammy21• 06 августа 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Половина передмістя столиці таких.
Але ви ж не така як інші дівчата, правда?)
УраганнаЯ• 06 августа 2024
Ответ дляДверной_Проем
Поговоріть з чоловіком. Явно справа не в платті. Можливо у вас якісь плани? Ремонт? Обновити авто? Поповнити заначку?
Боїться, що його заберуть воювати?
Ви без нього норм проживете?
УраганнаЯ• 06 августа 2024
Ответ дляTammy21
То я від заздрощів
Роздратована шкіра• 06 августа 2024
Ответ дляTammy21
Це саме воно і є. Один тримає в руках ресурси, дружина часто при цьому ’нічого не робить’, лише менеджерить увесь побут та виховує дітей. І при тому вимушена просити гроші. І це добре (насправді ні), якщо це на сумку, а не на ’зайву’ пачку молока.
Так завжди править той, хто тримає в своїх руках ресурси))
Стопясят раз обсуждала• 06 августа 2024
Хоть тресни не понимаю как можно работать корячиться и отказывать себе..ну если ради чего то то да , тогда можно и не работать все равно покупать нельзя...
Стопясят раз обсуждала• 06 августа 2024
Ответ дляПеченюшка
А зачем вообще его ставить в известность какое и когда вы покупаете платье ?
Похоже в вашей ситуации это единственный вариант. И говорить купила в секе в последний день
Tammy21• 06 августа 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Угу( Тому жінкам конче необхідно зберігати і набувати економічну незалежність.
Tammy21• 06 августа 2024
Ответ дляУраганнаЯ
То я від заздрощів
То ви маніпулюєте)
Роздратована шкіра• 06 августа 2024
Ответ дляTammy21
А коли матиме незалежність, то купувати 100 суконь. А до того часу, що змогла - купила, що подарував - вдячна
Воленс-неволенс• 06 августа 2024
Ответ дляДверной_Проем
Для души
Душа бажає свята)))
Непереможна• 06 августа 2024
Ответ дляДверной_Проем
Покупка новых вещей мне приносит мне радость,чего больше ничего не приносит мне. РАНЬШЕ была романтика в отношениях-я счастлива была,а теперь все на нет сошло.
а іншого хоббі у Вас немає?
Роздратована шкіра• 06 августа 2024
Автор купує сукні за свої, але вони чомусь вже бісять чоловіка! А чому?
Не подобається нераціональне тратити? Вміє рахувати і заробляти?
Печенюшка• 06 августа 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Вы сегодня забыли таблетки принять ?
Стопясят раз обсуждала• 06 августа 2024
Ответ дляДверной_Проем
Вы знаете вначале семейной жизни я рассказывала про хобби и про то что хочу купить вышивку, на что он рбрщлилсч сказал нафиг нужны эти полотна , зачем маникюр и так норм , зачем косметолог можно вон оливковым маслом пользоваться.
Дабы не ссориться и т.д. покупаю молча и не делюсь
Стопясят раз обсуждала• 06 августа 2024
Ответ дляВеккy
Я никогда не говорю , что я купила никому
. Им не надо это знать. Хотя полностью живу за счёт мужа
А вы просто скрытная или были проблемы?
Tammy21• 06 августа 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Авторка купує собі все сама)
Роздратована шкіра• 06 августа 2024
Ответ дляTammy21
Авторка купує собі все сама)
Чому це бісить чоловіка, питання не висвітлено
Стопясят раз обсуждала• 06 августа 2024
Ответ дляДверной_Проем
А сколько вам лет, сколько вы вместе и есть ли дети?

А почему не даёт? Что говорит?
Стопясят раз обсуждала• 06 августа 2024
Ответ дляПеченюшка
Вы сегодня забыли таблетки принять ?
Да ну если высказывает чё разводиться ? Тогда деньги пойдут на моем и платьев точно не будет
Tammy21• 06 августа 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Офіційна причина -- місце займають. Я в це не вірю, звісно. Бо в гардеробній місто і повинно бути зайнято)
Роздратована шкіра• 06 августа 2024
Якщо чоловік купить собі 100 костюмів, 100 пар взуття, родині вистачить на ваш звичний рівень життя, авторе? Ви не будете проти? Що вам щось не купили, а купили 101 джинси чоловіку
Роздратована шкіра• 06 августа 2024
Ответ дляTammy21
Він не любить нагромадження барахла, просто. Жіночий одяг то шмаття, яке носиться 1 раз і займає купу місця. Він це просто не сприймає і не поважає у якості хобі навіть. Гадаю, чоловік практичний і не любить, коли задурно тратяться гроші, його чи ваші власні
Дело было давно• 06 августа 2024
Ответ дляJannyMoney
души не носят платья)
Как и тролли
Tammy21• 06 августа 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Жодна практичність не виправдовую емоційну тупість. Плюс це може бути просто холодним розрахунком продавлювання партнера.
Роздратована шкіра• 06 августа 2024
Ответ дляTammy21
А запитати, що саме турбує та не подобається у виборі дружини, що вона обирає потратитися на сукні? Він скаже, так? Справа реально у сукнях??
Tammy21• 06 августа 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Почитайте коменти авторки.