Телефон Рубика• 06 августа 2024
Укрзалізниця. Нема квитків. SOS
Потрібно купити білети Кривий Ріг - Львів.
Період - будь-який день з 15 по 21 серпня.
Вже декілька днів моніторю квитки, але є тільки після 21 купе верхні полки декілька місць. І все... А потрібний плацкарт і нижня полка, чи хоча б купе, але принципово саме нижня полка, бо мамі 71 рік і вона за станом здоров´я ну ніяк не вилізе на другу☹️☹️☹️.
Допоможіть, коли УЗ додає вагони?
Ну не може ж такого бути, що при такій кількості бажаючих і не додавали вагони(
Допоможіть, коли УЗ додає вагони?
Запасная спина• 06 августа 2024
Подходите на кассу, говорите вам срочно надо, дают телефон определенного проводника и есть место, правда будет почти в 2 раза дороже, я так папу отправляла недавно
Апрель Ивановна• 06 августа 2024
Може зі станції відправлення буде...я так купую коли дуже потрібно
Телефон Рубика
• 06 августа 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Перепрошую, це як? Купувати в касі в Кривому Розі?
Телефон Рубика
• 06 августа 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Дякую
Телефон Рубика
• 06 августа 2024
Ответ дляДА да да
Функцію відстеження не пробували?
Ні, а як саме її спробувати?
Телефон Рубика
• 06 августа 2024
Ответ дляЗапасная спина
Дякую, але бюджет обмежений(
nabludatel• 06 августа 2024
Є додаток Укрзалізниці.
У ньому є функція відстеження квитків і навіть на окремі напрямки є функція автоматичного викупу.
Телефон Рубика
• 06 августа 2024
Ответ дляnabludatel
Є додаток Укрзалізниці.
Дякую, спробую встановити.
Тоскующая• 06 августа 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Смотрите быстро 10 мест купе
все по ГОСТу!• 06 августа 2024
Ответ дляДА да да
Взагалі вони щось мутять мені здається...
Спробуйте з іншого міста, з передніх станцій пошукати.
nabludatel• 06 августа 2024
Ответ дляДА да да
фото
Додаток повідомляє відразу після появи квитків. Хтось здасть або відкриють новий вагон
Латексне альтер ЕГО• 06 августа 2024
Беріть верхню полку,пока ще є.Може с кімось поміняється.Якщо ’зловите’ нижню,цей білет здасте.А так залишетеся без білетів.В цьому році велика проблема з білетами.
Майская киска• 06 августа 2024
Ответ дляДА да да
як ви так можете?? Он через Дію зробили продаж.,все для людей....
Анчо Ус• 06 августа 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
А если не поменяется? То как ехать?
мистерЛяпсус• 06 августа 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
А чому така проблема в цьому році?
На своєму напрямку теж взагалі не бачу до жовтня. ((
Раніше такого не було.
Хтомолодець? Я!• 06 августа 2024
Ответ дляДА да да
Мутять пасажири, які щоб свою дупку в комфорті провезти викупають повністю купе, я коли це читаю в мене коси дибки стають. Ну ладно докупити там 1 місце, коли родина їде, но коли в купе їде 1 пані на 4 місцях, це якийсь нонсенс.
От і нема квиточків для батьків, бабусь та дітей.
Чекаю каміння в свій бік))))
маминаБубочка• 06 августа 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Чекаю каміння в свій бік))))
Я на Вашому боці. Після тієї теми про Я не люблю людей! Я і моя киця їдемо вдвох в купе! Я не хочу, щоб хтось дихав на мене і викупаю 4 місця для однієї себе...
ДА да да• 06 августа 2024
Ответ длямаминаБубочка
Ого а таке буває?)
Анчо Ус• 06 августа 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Чекаю каміння в свій бік))))
Причем здесь камни? Вы можете быть возмущены, ваше право, но пока это разрешено, все будут делать так, как им комфортно, и все равно на чужое мнение 🤷🏻♀️
маминаБубочка• 06 августа 2024
Ответ дляДА да да
Ого а таке буває?)
Була тема і купа жіночок написали ашотакова, хочу ехать одна в купе.
Анчо Ус• 06 августа 2024
Ответ длямаминаБубочка
Ну и норм, выкупайте 🤷🏻♀️
маминаБубочка• 06 августа 2024
Ответ дляАнчо Ус
Грустно, что в погоне за собственным комфортом, люди создают неудобства другим.
Сизоока бестія• 06 августа 2024
Уже всё, только перекупы. Я месяц ловила нижнюю полку в купе на западную.