Витворунка• 06 августа 2024
Посоветуйте, пожалуйста, нестандартный, необычный, небанальный фильм.
Жанр любой.
Ответ дляLizavel
Оленьи рога, Глаза моей матери, Лобстер, Бивень, Лекарство от здоровья
Это бодихорроры, я правильно понимаю?
Помилуйте мадам• 14 августа 2024
Догвіль. Не новий, дивно знятий, але треба перебороти в перші хвилини бажання вимкнути, і ... Він геніальний. Але важкий і глибокий. Ви не пожалкуєте. Без розчлєньонкі, сексу зі свинями. Ніби про приязних людей, про віру в людей, і зневіру