Argesha• 06 августа 2024

Загроза вимирання білого населення

і заполонення світу мусульманами.
Мені очевидно, що світ йде до того, якщо більшість країн суттєво не змінить свою політику щодо цієї групи людей.

Невже це ще не очевидно на світовому рівні?
Чому б, наприклад, хоча б якісь елементарні заходи не починати впроваждувати? Хоча б, наприклад: сім´я із однією дитиною отримує виплати, із двома вже ні, із трьома - платить додатковий податок. Пропонувати добрі гроші за добровільну стерилізацію, розповсюджувати засоби контрацепції. Ну як може бути неочевидно, що світ на межі крапки неповернення?
Незабаром й Європа стане непригодною для життя (
Roni-Verona• 06 августа 2024
Тобто, мусульмани не люди? Чим інші вірування чи національності кращі ?
CatyK• 06 августа 2024
ааа, мы все умрём)))
Ирина_Б_• 06 августа 2024
и что?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 06 августа 2024
стерилизация бывает и недобровольная, например, во время вакцинации.
автор Argesha • 06 августа 2024
Ответ дляRoni-Verona
Ви хочете, щоб це були єдині люди, що залишаться? Ви своїм майбутнім онучкам бажаєте ходити замотаними і жити за вказівкою яйценосця - дикуна?
Танюша• 06 августа 2024
Ні**асобі, як фашизмом запахло
Аnnеt• 06 августа 2024
автор, по-моему просто постеснялась предложить банальный отстрел.
К.а.л.и.н.а• 06 августа 2024
Ви в курсі взагалі скільки в світі китайців та індусів? Арабам ще розмножуватися і розмножуватися.
viter33• 06 августа 2024
Якісь у вас кроки ’навпаки’
замість стимулювати біле населення розмножуватися - пропонуєте фінансово карати
samataka• 06 августа 2024
Доброго ранку. Так, біле населення планети скорочується вже багато десятиліть, а ви прокинулися тільки
So_so• 06 августа 2024
Посмотришь на происходящее и думаю не переехать ли в Саудовскую Аравию
MasterMai• 06 августа 2024
Непопулярна думка - але так працює природний еволюційний відбір. Значить вони живучі, хітріші, нагліші, і для майбутнього людства потрібні саме ці властивості генів
Ирина_Б_• 06 августа 2024
Ответ дляArgesha
начинайте рожать
Roni-Verona• 06 августа 2024
Ответ дляArgesha
Я не сказала що я такого хочу. В мене було інше запитання. Чим вони не люди, наприклад такі як біле населення, як ви висловились.
LudaSHS• 06 августа 2024
А потом сделать ’Галаад’
Капец
Танюша• 06 августа 2024
Ответ дляArgesha
Тю, ну розмножтесь з подвійною силою, нехай араби у вишиванки одягаються
мимозка• 06 августа 2024
Ответ дляАnnеt
Якби хтось відстрілював уzкіх, то я би підтримала.
inco• 06 августа 2024
А не лучше ли как то белое население поощрять разными льготами. И воспитывать нормально детей с семейными ценностями. Может тогда белых станет больше.
samataka• 06 августа 2024
Ответ дляSo_so
Вот парадокс - самая безопасная и при этом мусульманская страна в мире
So_so• 06 августа 2024
До чего я толерантный человек, но я не хочу своим детям жизни среди ’я автобус, но идентифицирую себя как трамвай’.
So_so• 06 августа 2024
Ответ дляsamataka
Да
Elena_Kiev_Solomenskiy• 06 августа 2024
Ответ дляinco
почему вы такие наивные? когда это глобалисты говорили, что нужно бы побольше населения (белого?))) наоборот они хотят не больше 1 млрд землян
Ирина_Б_• 06 августа 2024
Ответ дляsamataka
потому что строгие законы и они соблюдаются, а не эта всякая демАакратия и свободы
Color never seen before• 06 августа 2024
Ответ дляArgesha
Сейчас вообще стоит вопрос выживания потенциальных внуков, так что в чем они будут ходить то дело 10е. Судя по этой войне никого потери белого населения не пекут
Аnnеt• 06 августа 2024
Ответ дляИрина_Б_
начинайте рожать
правильно. а за месячные штраф! не беременна, купила прокладки-тампоны — заплати штраф!
автор Argesha • 06 августа 2024
Ответ дляИрина_Б_
начинайте рожать
Я не дикунка і не тварина, щоб народжувати нескінченно. До тих, хто близький до таких видів, мають бути впроваджені хоча б фінансові заохочення вмикати мозок перед неконтрольованим розмноженням. Чомусь в Китаї така практика працює, і ніхто про фашизм не верещіть.
Ирина_Б_• 06 августа 2024
Ответ дляАnnеt
1 ребенок? плати штраф!
постою_послушаю• 06 августа 2024
Ответ дляArgesha
Плохой из вас родитель и воспитатель, если внучки ваши так легко веру готовы сменить. На это лучше усилия свои направьте
Аnnеt• 06 августа 2024
Ответ дляИрина_Б_
1 ребенок? плати штраф!
нет детей — отправят в роддом тюремного типа и насильно прынадиють.
samataka• 06 августа 2024
Ответ дляИрина_Б_
Ну Малазия демократичная и при этом тоже мусульманская и абсолютно безопасная... проблема вообще не в мусульманстве. Наоборот, я считаю, что мусульмане самые прогрессивные пока и они умеют строить безопасные общества. К сожалению христиане этого не умеют, а мумба- бумба африканцы так тем более.