і заполонення світу мусульманами.
Мені очевидно, що світ йде до того, якщо більшість країн суттєво не змінить свою політику щодо цієї групи людей.
Невже це ще не очевидно на світовому рівні?
Чому б, наприклад, хоча б якісь елементарні заходи не починати впроваждувати? Хоча б, наприклад: сім´я із однією дитиною отримує виплати, із двома вже ні, із трьома - платить додатковий податок. Пропонувати добрі гроші за добровільну стерилізацію, розповсюджувати засоби контрацепції. Ну як може бути неочевидно, що світ на межі крапки неповернення?
Незабаром й Європа стане непригодною для життя (
ЧупакабраЗеБест• 07 августа 2024
Ответ дляviter33
Далеко не лише економіка
Ось коротко причини:
Але - ’багато букв’
Коротко: збільшилася кількість негрів - закінчився Детройт
Ось коротко причини:
Але - ’багато букв’
ну вообще то да.