useruseruser• 06 августа 2024

Як схуднути тим, хто ненавидить заняття спортом?

автор useruseruser • 06 августа 2024
Ответ дляnutty
Ну мне за 2 года по 3 раза в неделю вообще-то ничего не сожгло, только процент мускулов увеличился
Сочувствую вам.Может быть вы правы(

автор useruseruser • 06 августа 2024
Ответ дляRemensa
Відгуки ненормальних? Якось обійдусь
Да,кажуть,що від нього людині дуже зле,стан такого плану,ну типу як при отруєнні.
Remensa• 07 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Тому що його діабетикам призначають. Він цукор знижує
автор useruseruser • 07 августа 2024
Ответ дляRemensa
Ну і тим хто худне допомагає дуже.Але я б не стала його собі колоти,навіть якщо б він був дешевим.Тому що від нього погано.