Кукарачка• 07 августа в 00:24
Кашель до рвоти
Кашель уже 3 неділі / вологий кашель
Син 3 роки дуже кашляє в ніч, буває до рвоти навіть
В день кашляє але рідко
Спить хропить, але сопильок немає
Аналізи здали , на 1,3 більше норми підвищені лейкоцити, в інше в порядку
Сімейна слухала/ хрипів немає
Сироп Аскоріл уже допиває, небутамол, назісофт 4 дні
Температура один рпз була 37,3 і все
В день кашляє але рідко
Спить хропить, але сопильок немає
Сімейна слухала/ хрипів немає
Температура один рпз була 37,3 і все
ПлюшкамиБалуюсь• 07 августа в 00:37
Ответ дляКукарачка
Так, я теж чула за цей припарат саме в краплчх
Тільки вагалась чи варто купувати
Скажімо так, сиропи печінку малюка руйнують і заборонені в багатьох країнах до 2 років не даремно. Але краплі такі гіркі, що не кожен випьє. Ну противні капець.
Кукарачка
• 07 августа в 00:38
Ответ дляинтайм_не_предлагать
У дочки в 8лет так был коклюш, никакие лекарства особо не помогали, я каждую неделю случаться к врачу. Думала поседею. Пока мне моя бабушка не сказала, а может это коклюш. На что врач сказала - возможно, врачи не очень охотно ставят такой диагноз.
Моя сімейна відразу б‘є на коклюш
Але послухала, подивиламь як кашляє - каже не схоже
Але пропонувала здати аналіз чи був він у нас
ПлюшкамиБалуюсь• 07 августа в 00:39
Ответ дляКукарачка
Моя сімейна відразу б‘є на коклюш
Но шпу на ніч давайте, це спазм знімає і дає заснути без кашлю. Та можна і не на ніч.
Кукарачка
• 07 августа в 00:40
Ответ дляПерша на селі
Дуже допоміг сироп Аскоріл! За 2 дні настільки полегшення було в дитини. Наче чудо! Коштує звісно, але того вартує
Я ж написала що саме цей припарат і допиває син, ефект слабенький
Смажена полуничка• 07 августа в 00:40
Ответ дляДон Пэдро
Нельзя синекод при влажном кашле. Не лечите ребенка в интернете!
Можно при коклюше.
Это не такой кашель, как при орз или бронхите. Он не от лёгких, а от кашлевого центра в мозгу, почитайте. Да, сколько-то мокроватой слизи отходит. Но не в большом количестве.
И в целом возраст 3 года, лучше к врачу. Но с анализом на антитела. 3 недели как раз подходящий период. Иначе их будут лечить от ’ бронхита’. Тем более, что ребёнок привит. Статистику портит.
Кукарачка
• 07 августа в 00:44
Ответ дляДон Пэдро
Нос чистите перед сном?
Лору прказывались.
Возможно, задний ринит, как раз ночной кашель характерен
Лору прказывались.
Ні, в лора не були
Носик чистю, але особо нічого там немає
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 07 августа в 00:52
Ответ дляКукарачка
Та не схоже на коклющ, він би спати взагалі не міг би, і так наче як сухий кашель характерний
В мого мокорота відходить, кашель вологий
Він прокашляється і спить далі, але кашляє до рвоти
Зараз якраз нетиповий кошлюк ходить, самі лікарі кажуть що дуже багато, і це з весни ще, привитим як звичайно не ’диагностують’.
Син захворів напочатку червня, що нам тільки не ставили, бо кашель спочатку був звичайний, та аналізи в нормі, на третій тиждень тільки вже антітела до кошляку підтвердились, зараз вже легче, але все ще вікашлює пару раз на день
Детские_Будут?• 07 августа в 00:54
То, что вы описываете очень похоже на коклюш. Правильно вам пишут
Шаманю второпях• 07 августа в 00:58
Якщо храпит вночі, скоріш за все потрібно лікувати ніс, звідси може бути кашель
Шаманю второпях• 07 августа в 01:00
Ответ дляКукарачка
Ні, в лора не були
Носик чистю, але особо нічого там немає
Це не показник, може стікати по задній стінці і провокувати кашель. Зверніться до лора.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 07 августа в 01:01
Ответ дляКукарачка
Якщо привитий , все ріано може бути коклюш?
Як його беруть- кров з вении?
Звісно може, вакцюнювання не дає гарантії, лишее може перебіг захворювання ’полегшити’, тільки якщо перехворієте, то буде пожитевий захист.
Якщо не пили АБ, то здайте ПЦР (мазок з носа та рота) на кошлюк та паракошлюк, а якщо вже були АБ то тільки кров з вени, і краще з третьої неділі здавайте, бо у багатьох у більш ранні терміни аналізи негативні
Иванка Бур• 07 августа в 01:03
до лора сходіть. «сопельок» немає, а слиз з аденоідів швидше за все затікає
Алгонавт• 07 августа в 01:15
Ответ дляКукарачка
Алергію виключили? Може бути початкова стадія бронхіальної астми. Симптоми +- схожі.
Здайте алергічну панель, якщо не здавали.
Рання пташка• 07 августа в 01:18
И перестаньте пихать в ребенка эти дурацкие сиропы, сами попробуйте их пить, гауно редкостное. Например вы же при болезнях их скорее всего не пьете, вот и малому не всовывайте, тем более в таких количествах. Питье, дыхание, увлажнение, упражнения дают прекрасный эффект. А если вдруг кокоюш , то там кашлеостанаввливаюшее и антибиотик. Ингаляции при бронхитах там, а печень поберегите
Пульт от линолеума• 07 августа в 01:48
А если общий анализ крови идеальный, при этом коклюш может быть?
ЧукИГеки• 07 августа в 01:50
Ответ дляКукарачка
Свнекод можна після Аскопілу?
Вже баночку випив практично
Синекод нам назначали при коклюші! Діагностуйтесь ще в іншого лікаря, якщо що, ще в іншого. Не жартуйте, не експериментуйте ліками на дитині…
Я такая наивная• 07 августа в 02:29
Ответ дляШаманю второпях
Плюс, якщо до рвоти-соплі стікають по задній стінці, накопичуються,потім приступ кашлю
ЗдесяЯ• 07 августа в 02:56
Схоже на коклюш. У нас теж так було. Приступ з рвотою раз , або два за ніч і дитина спить в проміжках між приступами спокійно. 3 і 4 неділя хвороби найгірша була
Закусенец• 07 августа в 03:16
Читала что при коклюше нужно организовать сон на улице, на открытой местности . Что увлажнение из воздуха которое идет в 3-4 утра хорошо действует. И выше писали за сосновый лес
Душка-свекрушка)))• 07 августа в 04:16
У нас с дочкой сейчас коклюш. Я первая заболела. Врач такой умный-разумный на третью неделю кашля поставил подозрение на ковид и выписал бесполезный антибиотик. Когда заболела дочка, мне тут советчицы по описанию подсказали, что это может быть коклюш. Я послушала в ютюбе как звучит коклюшный кашель, поняла что это он. Отвезли к детскому пульмонологу. Та сразу поставила диагноз. Анализы подтвердили.
Врач говорит, что к ней с ноября месяца очередь из коклюшных пациентов. Сейчас страшнейшая эпидемия.
Душка-свекрушка)))• 07 августа в 04:18
Ответ дляРання пташка
Вообще то ходит коклюш, если вы в Украине. Там как раз рвота характерный признак. И коклюш врачи не любят диагностировать, так как все ж привиты)
Говорит наша врач, что болеют и привитые и не привитые. Жаль не знала раньше что такая беда сейчас с этим коклюшем. Знала бы, заблаговременно сдала бы на антитела
Душка-свекрушка)))• 07 августа в 04:21
Ответ дляКукарачка
Моя сімейна відразу б‘є на коклюш
Посмотрите вы сами. Задайте в поиск ютюба что-то типа «как звучит коклюш» или «звук коклюша»
Душка-свекрушка)))• 07 августа в 04:23
Ответ дляПульт от линолеума
Подтвердить может только анализ на коклюш. Иммуноглобулин М-показывает острую фазу болезни, имуноглобулин G -антитела
жінка незаміжня• 07 августа в 04:31
Ответ дляКукарачка
У нас такое было при увеличенных аденоидах.
Сорока-ворона• 07 августа в 06:45
Ответ дляРання пташка
Да. Ми кашляєм третій місяць. Спочатку пропили все і нічого не допомогло. Просто чекаємо, що все пройде
Сорока-ворона• 07 августа в 06:46
Ответ дляМудробаба
Только ингаляции помогли
При кашлюкі заборонені інгаляції, треба бути обережним.
Якщо кашель і ніякий симптомів більше, почитайте про кашлюк.
Сорока-ворона• 07 августа в 06:49
Ответ дляКукарачка
У нас так, вночі взагалі нема кашлю.
Трохи вологий, але три місяці без особливих зрушень у стані.
Лікар все виписувала: сиропи, антибіотик, інгалятор, від алергіі
Цветов Мне срочно• 07 августа в 07:02
Ответ дляСмажена полуничка
Не знаю. Я одразу давала Синекод. Але моєму майже 12 років
Если это Коклюш, то Синекод может вызвать пневмонию!Лучше посоветоваться с пульмонологом, при сильно влажном кашле этот сироп забивает слизью лёгкие!
Цветов Мне срочно• 07 августа в 07:04
Ответ дляСмажена полуничка
Можно при коклюше.
Нельзя при Коклюше ни в коем случае Синекод!