Кукарачка• 07 августа 2024

Кашель до рвоти

Кашель уже 3 неділі / вологий кашель
Син 3 роки дуже кашляє в ніч, буває до рвоти навіть
В день кашляє але рідко
Спить хропить, але сопильок немає
Аналізи здали , на 1,3 більше норми підвищені лейкоцити, в інше в порядку
Сімейна слухала/ хрипів немає
Сироп Аскоріл уже допиває, небутамол, назісофт 4 дні
Температура один рпз була 37,3 і все
ПлюшкамиБалуюсь• 07 августа 2024
Ответ дляКукарачка
Так, я теж чула за цей припарат саме в краплчх
Тільки вагалась чи варто купувати
Скажімо так, сиропи печінку малюка руйнують і заборонені в багатьох країнах до 2 років не даремно. Але краплі такі гіркі, що не кожен випьє. Ну противні капець.

автор Кукарачка • 07 августа 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
У дочки в 8лет так был коклюш, никакие лекарства особо не помогали, я каждую неделю случаться к врачу. Думала поседею. Пока мне моя бабушка не сказала, а может это коклюш. На что врач сказала - возможно, врачи не очень охотно ставят такой диагноз.
Моя сімейна відразу б‘є на коклюш
Але послухала, подивиламь як кашляє - каже не схоже
Але пропонувала здати аналіз чи був він у нас
ПлюшкамиБалуюсь• 07 августа 2024
Ответ дляКукарачка
Моя сімейна відразу б‘є на коклюш
Но шпу на ніч давайте, це спазм знімає і дає заснути без кашлю. Та можна і не на ніч.
автор Кукарачка • 07 августа 2024
Ответ дляПерша на селі
Дуже допоміг сироп Аскоріл! За 2 дні настільки полегшення було в дитини. Наче чудо! Коштує звісно, але того вартує
Я ж написала що саме цей припарат і допиває син, ефект слабенький
Смажена полуничка• 07 августа 2024
Ответ дляДон Пэдро
Нельзя синекод при влажном кашле. Не лечите ребенка в интернете!
Можно при коклюше.
Это не такой кашель, как при орз или бронхите. Он не от лёгких, а от кашлевого центра в мозгу, почитайте. Да, сколько-то мокроватой слизи отходит. Но не в большом количестве.
И в целом возраст 3 года, лучше к врачу. Но с анализом на антитела. 3 недели как раз подходящий период. Иначе их будут лечить от ’ бронхита’. Тем более, что ребёнок привит. Статистику портит.
автор Кукарачка • 07 августа 2024
Ответ дляДон Пэдро
Нос чистите перед сном?
Лору прказывались.
Возможно, задний ринит, как раз ночной кашель характерен
Ні, в лора не були
Носик чистю, але особо нічого там немає
ВЫВсеВрете• 07 августа 2024
Треба їхати в сосновий ліс і дихати соснами
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 07 августа 2024
Ответ дляКукарачка
Та не схоже на коклющ, він би спати взагалі не міг би, і так наче як сухий кашель характерний
В мого мокорота відходить, кашель вологий
Він прокашляється і спить далі, але кашляє до рвоти
Зараз якраз нетиповий кошлюк ходить, самі лікарі кажуть що дуже багато, і це з весни ще, привитим як звичайно не ’диагностують’.
Син захворів напочатку червня, що нам тільки не ставили, бо кашель спочатку був звичайний, та аналізи в нормі, на третій тиждень тільки вже антітела до кошляку підтвердились, зараз вже легче, але все ще вікашлює пару раз на день
Детские_Будут?• 07 августа 2024
То, что вы описываете очень похоже на коклюш. Правильно вам пишут

Шаманю второпях• 07 августа 2024
Якщо храпит вночі, скоріш за все потрібно лікувати ніс, звідси може бути кашель
Шаманю второпях• 07 августа 2024
Ответ дляКукарачка
Ні, в лора не були
Носик чистю, але особо нічого там немає
Це не показник, може стікати по задній стінці і провокувати кашель. Зверніться до лора.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 07 августа 2024
Ответ дляКукарачка
Якщо привитий , все ріано може бути коклюш?
Як його беруть- кров з вении?
Звісно може, вакцюнювання не дає гарантії, лишее може перебіг захворювання ’полегшити’, тільки якщо перехворієте, то буде пожитевий захист.
Якщо не пили АБ, то здайте ПЦР (мазок з носа та рота) на кошлюк та паракошлюк, а якщо вже були АБ то тільки кров з вени, і краще з третьої неділі здавайте, бо у багатьох у більш ранні терміни аналізи негативні
Иванка Бур• 07 августа 2024
до лора сходіть. «сопельок» немає, а слиз з аденоідів швидше за все затікає
Алгонавт• 07 августа 2024
Ответ дляКукарачка
Алергію виключили? Може бути початкова стадія бронхіальної астми. Симптоми +- схожі.
Здайте алергічну панель, якщо не здавали.
Рання пташка• 07 августа 2024
И перестаньте пихать в ребенка эти дурацкие сиропы, сами попробуйте их пить, гауно редкостное. Например вы же при болезнях их скорее всего не пьете, вот и малому не всовывайте, тем более в таких количествах. Питье, дыхание, увлажнение, упражнения дают прекрасный эффект. А если вдруг кокоюш , то там кашлеостанаввливаюшее и антибиотик. Ингаляции при бронхитах там, а печень поберегите
Пульт от линолеума• 07 августа 2024
А если общий анализ крови идеальный, при этом коклюш может быть?
ЧукИГеки• 07 августа 2024
Ответ дляКукарачка
Свнекод можна після Аскопілу?
Вже баночку випив практично
Синекод нам назначали при коклюші! Діагностуйтесь ще в іншого лікаря, якщо що, ще в іншого. Не жартуйте, не експериментуйте ліками на дитині…
Я такая наивная• 07 августа 2024
Ответ дляШаманю второпях
Плюс, якщо до рвоти-соплі стікають по задній стінці, накопичуються,потім приступ кашлю
ЗдесяЯ• 07 августа 2024
Схоже на коклюш. У нас теж так було. Приступ з рвотою раз , або два за ніч і дитина спить в проміжках між приступами спокійно. 3 і 4 неділя хвороби найгірша була

Закусенец• 07 августа 2024
Читала что при коклюше нужно организовать сон на улице, на открытой местности . Что увлажнение из воздуха которое идет в 3-4 утра хорошо действует. И выше писали за сосновый лес
Душка-свекрушка)))• 07 августа 2024
У нас с дочкой сейчас коклюш. Я первая заболела. Врач такой умный-разумный на третью неделю кашля поставил подозрение на ковид и выписал бесполезный антибиотик. Когда заболела дочка, мне тут советчицы по описанию подсказали, что это может быть коклюш. Я послушала в ютюбе как звучит коклюшный кашель, поняла что это он. Отвезли к детскому пульмонологу. Та сразу поставила диагноз. Анализы подтвердили.

Врач говорит, что к ней с ноября месяца очередь из коклюшных пациентов. Сейчас страшнейшая эпидемия.
Душка-свекрушка)))• 07 августа 2024
Ответ дляРання пташка
Вообще то ходит коклюш, если вы в Украине. Там как раз рвота характерный признак. И коклюш врачи не любят диагностировать, так как все ж привиты)
Говорит наша врач, что болеют и привитые и не привитые. Жаль не знала раньше что такая беда сейчас с этим коклюшем. Знала бы, заблаговременно сдала бы на антитела
Душка-свекрушка)))• 07 августа 2024
Ответ дляКукарачка
Моя сімейна відразу б‘є на коклюш
Посмотрите вы сами. Задайте в поиск ютюба что-то типа «как звучит коклюш» или «звук коклюша»
Душка-свекрушка)))• 07 августа 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Подтвердить может только анализ на коклюш. Иммуноглобулин М-показывает острую фазу болезни, имуноглобулин G -антитела
жінка незаміжня• 07 августа 2024
Ответ дляКукарачка
У нас такое было при увеличенных аденоидах.
Сорока-ворона• 07 августа 2024
Ответ дляРання пташка
Да. Ми кашляєм третій місяць. Спочатку пропили все і нічого не допомогло. Просто чекаємо, що все пройде
Сорока-ворона• 07 августа 2024
Ответ дляМудробаба
Только ингаляции помогли
При кашлюкі заборонені інгаляції, треба бути обережним.

Якщо кашель і ніякий симптомів більше, почитайте про кашлюк.
Сорока-ворона• 07 августа 2024
Ответ дляКукарачка
У нас так, вночі взагалі нема кашлю.
Трохи вологий, але три місяці без особливих зрушень у стані.
Лікар все виписувала: сиропи, антибіотик, інгалятор, від алергіі
Цветов Мне срочно• 07 августа 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Не знаю. Я одразу давала Синекод. Але моєму майже 12 років
Если это Коклюш, то Синекод может вызвать пневмонию!Лучше посоветоваться с пульмонологом, при сильно влажном кашле этот сироп забивает слизью лёгкие!
Цветов Мне срочно• 07 августа 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Можно при коклюше.
Нельзя при Коклюше ни в коем случае Синекод!