Кукарачка• 07 августа в 00:24
Кашель до рвоти
Кашель уже 3 неділі / вологий кашель
Син 3 роки дуже кашляє в ніч, буває до рвоти навіть
В день кашляє але рідко
Спить хропить, але сопильок немає
Аналізи здали , на 1,3 більше норми підвищені лейкоцити, в інше в порядку
Сімейна слухала/ хрипів немає
Сироп Аскоріл уже допиває, небутамол, назісофт 4 дні
Температура один рпз була 37,3 і все
В день кашляє але рідко
Спить хропить, але сопильок немає
Сімейна слухала/ хрипів немає
Температура один рпз була 37,3 і все
Кукарачка
• 07 августа в 00:25
Ответ дляМудробаба
Только ингаляции помогли
Чим Ви саме дихали? Можливо є щось краще
Сама собі лікар• 07 августа в 00:27
Ингаляции, физраствор+лазолван (как пример), от сиропов толку нет.
Рання пташка• 07 августа в 00:27
Вообще то ходит коклюш, если вы в Украине. Там как раз рвота характерный признак. И коклюш врачи не любят диагностировать, так как все ж привиты)
ПлюшкамиБалуюсь• 07 августа в 00:27
Багато сиропів випив. Запитайте завтра лікаря свого, чи можна йому стоптусін тева в краплях, після такої кількості сиропів. Сироп не допоможе, там від іншого кашлю, а саме вам допоміг би в краплях стоптусин тева. Без сиропів.
Смажена полуничка• 07 августа в 00:29
Якщо це він, то Сінекод краще . Ну і чекати, поки мамо пройде. Дихати вологим прохолодним повітрям. На ніч ношпу
вАлнуюся сильнА• 07 августа в 00:29
в мене дорослої таке було допоміг тільки інгалятор з пульмікортом
і викинути всі ці сиропи
Рання пташка• 07 августа в 00:29
Ответ дляСмажена полуничка
💯
Мудробаба• 07 августа в 00:29
И сироп флюдитек пили. Ингаляции хорошо сняли спазмы. Кашель был такой сильный что практически дочка не спала ночью
ПлюшкамиБалуюсь• 07 августа в 00:29
Ответ дляРання пташка
Ну от у нас саме коклюш був у всієї родини в січні. Офіційно диагностували, і то прийшлося напрягти знакомих, щоб попасти до гарного лікаря. Бо Бог зна що діагностували два попередніх.
Смажена полуничка• 07 августа в 00:30
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Трахеїт, фарингіт, бронхіт, алергія?
интайм_не_предлагать• 07 августа в 00:30
У дочки в 8лет так был коклюш, никакие лекарства особо не помогали, я каждую неделю случаться к врачу. Думала поседею. Пока мне моя бабушка не сказала, а может это коклюш. На что врач сказала - возможно, врачи не очень охотно ставят такой диагноз.
Кукарачка
• 07 августа в 00:30
Ответ дляРання пташка
Та не схоже на коклющ, він би спати взагалі не міг би, і так наче як сухий кашель характерний
В мого мокорота відходить, кашель вологий
Він прокашляється і спить далі, але кашляє до рвоти
Рання пташка• 07 августа в 00:31
Короче сдайте на коклюш если даст ребенок. И при коклюше кашель меняется с течением времени. Ну вам конечно решать, что делать
Кукарачка
• 07 августа в 00:32
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Так, я теж чула за цей припарат саме в краплчх
Тільки вагалась чи варто купувати
Смажена полуничка• 07 августа в 00:32
Ответ дляКукарачка
Чого це не міг? Самі ж пишете - прокашлявся і спить. В мого було 3 приступи за ніч, практично в однаковий час. Чого б це в проміжку не спати? Легка форма
Перша на селі• 07 августа в 00:32
Дуже допоміг сироп Аскоріл! За 2 дні настільки полегшення було в дитини. Наче чудо! Коштує звісно, але того вартує
Кукарачка
• 07 августа в 00:33
Ответ дляСмажена полуничка
Здайте антитіла на коклюш
Якщо привитий , все ріано може бути коклюш?
Як його беруть- кров з вении?
Смажена полуничка• 07 августа в 00:33
Ответ дляКукарачка
Рвота це як захисний механізм. Перериває задушливий приступ
Кукарачка
• 07 августа в 00:34
Ответ дляСмажена полуничка
Свнекод можна після Аскопілу?
Вже баночку випив практично
Смажена полуничка• 07 августа в 00:34
Ответ дляКукарачка
Як його беруть- кров з вении?
Може. Всі хворіють.
З вени, швидко. Йдіть в ділу, сінево, дніпролаб- де є самотьоком системи. Так менш боляче
Дон Пэдро• 07 августа в 00:35
Ответ дляКукарачка
Нос чистите перед сном?
Лору прказывались.
Возможно, задний ринит, как раз ночной кашель характерен
Лору прказывались.
Воленс-неволенс• 07 августа в 00:35
Ой, сочувствую. Ждите, пока перерастет. Мой где-то к 10. До этого жуть была каждый раз. Кашлял до рвоты.
Смажена полуничка• 07 августа в 00:35
Ответ дляКукарачка
Свнекод можна після Аскопілу?
Вже баночку випив практично
Не знаю. Я одразу давала Синекод. Але моєму майже 12 років
ПлюшкамиБалуюсь• 07 августа в 00:35
Ответ дляСмажена полуничка
Трахеїт, фарингіт, бронхіт, алергія?
Це у вас ОРЗеее)))) а інший лікар: бронхіт і навіть запалення легенів. Ми рідко хворіємо, що робити, що здавати хз, віримо ж лікарям, а воно впусту лікування те. То вже попали до нормального лікаря, здали аналізи всі. Він діагностував коклюш, 2 місяця кашляли. То АБ виписували, а симптоматику стоптусін тева в краплях зняв, бо кашель до рвоти приступами.
Кукарачка
• 07 августа в 00:35
Ответ дляМудробаба
Ці всі припарати разом змішувати?
Смажена полуничка• 07 августа в 00:36
Ответ дляКукарачка
Ці всі припарати разом змішувати?
Не треба всі. Здайте аналіз.
Якщо приступів небагато, то і без сиропі пройде
Дон Пэдро• 07 августа в 00:36
Ответ дляКукарачка
Свнекод можна після Аскопілу?
Вже баночку випив практично
Нельзя синекод при влажном кашле. Не лечите ребенка в интернете!