I am Tati• 07 августа 2024

Дівчатка, перукарі та бровисти, потрібна порада

Привіт всім! ☺️
Я зараз в роздумах над тим, щоб опанувати зовсім нову для себе професію в бʼюті індустрії.
Потрібна порада, чи варто навчатися на бровиста + ламінування вій , чи вийде на цьому заробляти, розумію, що все залежить від того наскільки гарними будуть мої навички та від кількості клієнтів , але все ж вагаюсь, можливо краще піти вчитися на колориста, перукаря, бо це не такий вузьконаправлений напрямок

Короче ці роздуми не дають мені спокою, та ще все впирається в гроші бо навчання на перукаря дуже дорого коштує , на бровиста дешевше та і швидше 🙈

Також буду вдячна за поради майстрів, які навчають у Харкові
Кошкина мать• 07 августа 2024
Я не бровіст і т.д, але з власного досвіду можу сказати, що хорошого колориста знайти дуже тяжко, ще тяжче до нього записатися, а бровістів вже дуже багато, навіть деякі майстри манікюру почали проходити курси і робити ’бровки’

автор I am Tati • 07 августа 2024
Ответ для Кошкина мать
Дякую за думку) от і мені здається, що краще опанувати все-таки колористику, навіть знайшла курс, але там сугубо колористика без стрижки, чи буде це користуватися попитом цікаво 🤔 бо ціна кусається)