Эт вернячОк• 07 августа 2024

Сумненька ((

Чоловік не розмовляє зі мною декілька днів. Ситуація: його друг запросив нас на ДН до своєї дружини. Але в той день чоловік мав би бути на роботі. Але стається диво і він, виявляється , може помінятися. Що не відбувалось ніколи раніше. Ні на моє ДН, ні коли мені дуже потрібна була його допомога. Ніколи!!! В той день у мене купа своїх справ, які
як чоловік, я не можу скинути на когось іншого. Короче кажучи, я відмовляю. На що мій чоловік каже " То тепер бери телефон дзвони і пояснюй чому".WTF??? Звісно, що я нікому, нічого не пояснювала. Але зі мною спілкування припинилося. Ааа, ще було сказано, що я нелюдяна і в мене ніколи не буде друзів. Він тільки хотів щоб я відпочила, а я така невдячна не оцінила. Невелика втрата, аби не одне але. Ми з дітьми завтра їдемо в інше місто.Нас не буде вдома деякий час. А він тільки що поїхав на зміну і нічого навіть не сказав. Хіба така дрібниця варта сварки і відносин в сім´ї?
Аноним ФЕЯ• 07 августа 2024
Ні не варто, взагалі це дивно

ФрекенБок• 07 августа 2024
И у меня такой же придурок, простите. Довел подам на развод
Братья Капли• 07 августа 2024
У моего всегда друзья были впереди, ради них опу порвать мог, а я все сама. Ну его так жить.
Їжак в панчохах• 07 августа 2024
А це перший раз, коли він отак не розмовляє по декілька днів чи це для нього нормально?
Крим мій• 07 августа 2024
Може йому подобається та жіночка і він так планував йти її вітати а ви всі плани поломали) чого він сам не пішов?
useruseruser• 07 августа 2024
Співчуваю вам((((
автор Эт вернячОк • 07 августа 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Може і місяць мовчати.
Їжак в панчохах• 07 августа 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Може і місяць мовчати.
Це вже якесь емоційне насилля(
Хома з пастою• 07 августа 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Може і місяць мовчати.
нахіба вам в принципі такий чоловік?

Ужгород• 07 августа 2024
Ответ дляФрекенБок
В мене такий самий
Хома з пастою• 07 августа 2024
так він в ітогі не пішов чи пішов без вас?
Крим мій• 07 августа 2024
Ответ дляХома з пастою
Його самого не запрошували)
Запрошували з дружиною, що логічно
Зоряний Шлях• 07 августа 2024
Ответ дляКрим мій
Так пошел же сам, наверное и этим недоволен
Добро с Кулаками• 07 августа 2024
Дружина друга йому важливіша, ніж його власна дружина.
Що ж, починайте підвищувати свою важливість, якщо хочете, щоб чоловік вас поважав.
Зоряний Шлях• 07 августа 2024
Ответ дляКрим мій
Його самого не запрошували)
Запрошували з дружиною, що логічно
И что? У жены не вышло, пришел один, поздравил от двоих 🤷🏻‍♀️
Добро с Кулаками• 07 августа 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Це вже якесь емоційне насилля(
Чого насилля?
Це ж так комфортно, ніхто не заважає жити своє життя)
автор Эт вернячОк • 07 августа 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Це вже якесь емоційне насилля(
Я звикла. Мені навіть і подобається. Мозок не виносить.
Lilian-nochka• 07 августа 2024
Блин автор,вы как маленькая.пусть ходит молчит,подумаешь ляля обиделась)
автор Эт вернячОк • 07 августа 2024
Ответ дляХома з пастою
Не пішов.

автор Эт вернячОк • 07 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
Так мені і не принципово. Але ж дітям можна було щось сказати хоча б. Тим більше, що гроші мав дати з собою в дорогу. Не дав.
автор Эт вернячОк • 07 августа 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Я пропонувала, щоб йшов сам.
Зоряний Шлях• 07 августа 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Не пішов.
А чего не пошел сам?
Директор Пляжу• 07 августа 2024
Очень странная вы семья, пригласили же вас не прям в этот день,а заранее? Вы не могли договориться и уступить вечер, чтоб вместе провести, вы решили его наказать, он вас, странная семья как будто по 18 вам, а у вас и дети еще, детский сад какой- то
автор Эт вернячОк • 07 августа 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
А чего не пошел сам?
Можливо тому, що всі парами, а можливо мені на зло.
Директор Пляжу• 07 августа 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Вот девиз вашей семьи назло другому, интересно как вы поженились?
автор Эт вернячОк • 07 августа 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Запросили на передодні. Я ніяк не могла нічого перенести. Мені потрібно було виконати замовлення, в іншому випадку оплачую компенсацію за простій. До того ж, майже, кожен мій день починається о 5 ранку, а закінчується о 00:00. Якщо вже обирати спосіб відпочинку, то я оберу просто виспатися.
Куда_бежать• 07 августа 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Муж работает также много и тяжело, как и вы? Может, он не очень понимает, какой отдых для вас был бы идеальным?
Директор Пляжу• 07 августа 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Так чего вы мужу сразу не объяснили , что не пойдете?
Сколько лет вы замужем, что муж с вами может месяц не разговаривать и уйти не дать детям денег???
У вас большие проблемы во взаимопонимании и дети страдают, жертвы, где папа с мамой на себя одеяло тянут, идите к психологу или разводитесь
автор Эт вернячОк • 07 августа 2024
Ответ дляКуда_бежать
Він працює менше. У нього чергування через добу. На роботі може відпочити. Коли вдома, то мені допомагає. Він баче, що я втомлююся, але робить вигляд, що все ок.
автор Эт вернячОк • 07 августа 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Нам вже ніякий психолог не допоможе. Кожен з нас чекає, що хтось піде і напише вже ту заяву на розлучення. Тобто, кожен з нас хоче, але не осмілиться. Ми дуже різні люди, з різним світоглядом та принципами, різні захоплення та вподобання. Ми абсолютно не підходимо один одному.
Ще до війни я була готова піти від нього. Настільки впевнена була, що це кінець. Але з початком війни пріоритети змінилися. Навіть деякий час думала, що все ж насправді добре. Але то недобре, то самонавіювання.