Кручу хвости• 07 августа 2024

Проверка на верность

Как думаете прошел ли проверку ?
Капитошечка• 08 августа 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Увы, но мозги кто то неудачно промыл вам, раз вы не верите что есть мужчины однолюбы)) удачи!
А кто сказал что он не однолюб, он вас любит и спешит домой

Скіфська пектораль• 08 августа 2024
перевірку не пройшов
автор Кручу хвости • 08 августа 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
перевірку не пройшов
А то что написал сразу я женат
автор Кручу хвости • 08 августа 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
перевірку не пройшов
Это что не считается ?
Скіфська пектораль• 08 августа 2024
Ответ дляКручу хвости
Это что не считается ?
він же не проти зустрітись, якщо буле в місті
автор Кручу хвости • 08 августа 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Думаете стоит разводится с ним и сообщить ему о проверке ?
Скіфська пектораль• 08 августа 2024
Ответ дляКручу хвости
Ви дивіться по обставинам. ви не я, а я не ви. я знаю багато сімей, де зраджували один одному багато разів, але вони були разом задля дітей, знаю що чоловік зраджував з багатьма жінками, але при грошах і жінка мовчала, бо їй так зручно. а знаю, що жінки не терплять і йдуть. якщо вам є куди йти, ви незалежні від чоловіка-ви можете піти. вас може тягнути назад, вам можее бути погано. але ви самі маєте вирішити, як саме вам буде психологічно краще-кожного дня думати і здогадуватись де він, з ким він чи пише комусь? або закрити на це очі і робити вигляд що все норм

автор Кручу хвости • 08 августа 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Поэтому и делала эту проверку ( не возможно так жить , постоянно кажется что он изменяет мне
Скіфська пектораль• 08 августа 2024
Ответ дляКручу хвости
Ваша подруга тут теж тему настрочила вже. я б зробила продовження перевірки, чи прийде він на зустріч. а вже далі приймала би рішення. а то переписка і така, як у них була, то не дуже доказово. але він не проти (теоретично) а як воно на практиці буде, це інше питання
автор Кручу хвости • 08 августа 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Она написала что в городе и приглашает на встречу его
Скіфська пектораль• 08 августа 2024
Ответ дляКручу хвости
тоді чекайте. якщо так і не напише, то може йому скучно і пише собі.
до речі, мій чоловік ще той ловелас був. зраджував колишній дружині (цим не пишається іі зраджував не зі мною, я його підібрала через 10 ркоів після розлучення) , він підвозить дівчат часто, я це знаю. але я спокійна. я у ньому впевнена
автор Кручу хвости • 08 августа 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Повезло вам ! Тут много было звоночков
Скіфська пектораль• 08 августа 2024
Ответ дляКручу хвости
Повезло вам ! Тут много было звоночков
як кажуть: хто шукає, той знаходить. і ви знайдете. не сьогодні, так завтра або через місяць. і ви маєте бути морально готові як з цією інформацією далі діяти. розробіть план, що і як будете робити , говорити в тій чи іншій ситуації. якщо є дзвіночки-збирайте хоч якісь гроші,
у подруги чоловік прийшов п*яний з вечірки, вона його роздягає, а у нього лобок в крові. виявилось, пробував ’запхахи’ в колегу в якої місячні, але був бухий і не вдалось все. вона йому пробачила (багато років прйшло) але вона каже: я пробачила, але не забула! зараз вони щасливі, зальоотів немає
автор Кручу хвости • 08 августа 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Жесть , как же так . Я бы не простила
Скіфська пектораль• 08 августа 2024
Ответ дляКручу хвости
Жесть , как же так . Я бы не простила
і я( але це їх справи. вона ’вище’ цього)))) мабуть))) фінансово незалежна від нього
автор Кручу хвости • 08 августа 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Я так обрадовалась когда он написал я женат , а потом такое стал писать (
Скіфська пектораль• 08 августа 2024
Ответ дляКручу хвости
поки не зловите не гарячому, діла не буде. головне, щоб ви прийшли в гармонію із собою, не тріпали собі нерви
автор Кручу хвости • 08 августа 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Не могу постоянно треплю нервы . А звонков куча и лайки бабам в инсте и прячет телефон часто ( но вот на эту проверку не особо он повелся ( думаю когда он сам лайкает и инициирует общение он отвечает по другому (
Скіфська пектораль• 08 августа 2024
Ответ дляКручу хвости
я співчуваю( спробуйте з ним спокійно поговорити, що вам не подобається його лайкання, що це вас деморалізує. якщо він вас цінує, любить-він обмежить ці лайки. якщо ні, то ви у нього десь там в кінці(((( не цінує(
ви маєте в шлюбі бути щасливою, відчувати турботу, а не стати психованою. тоді для чого це? хєрово жити можна і самому

Скіфська пектораль• 08 августа 2024
у тік тоці проводять теж перевірки. за 200-300 грн. там і фото скидають і відео. спробуйте пошукати ці платні послуги
Natalia505• 09 августа 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Не ровняйте всех по себе))) у вас рога, а у меня любовь и доверие длиною 26 лет) могу вам только посочувствовать, что опустились до проверок любимого человека((
А для чого ви це доводите на порадниці? Є і слава Богу. Чи все ж таки сумніви виникають? Бо в мене тридцять років і я ніколи не була впевнена на сто відсотків, навіть в собі. Перевіряти не буду але як колись Антонов співав, любов буває довгою але життя довше..
Крошечка-хаврошечка• 09 августа 2024
Ответ дляNatalia505
ви тут до чого? я ж не з вами діалог вела.. аби влізти і щось написати))