Золота орда• 07 августа 2024
Действует ли ещё отсрочка для многодетных отцов?Есть те,кто выехал вчера,сегодня
Ждушечка• 08 августа 2024
Якщо оформлення відстрочки було після 18 травня, то вона діє до 11 серпня (на підтвердження відстрочки надається довідка) і зараз потрібно подавати заяву на продовження. Якщо була оформлена до 18 травня, то діє півроку і підтвердженням є штамп в військовому квитку або тимчасовому посвідченні, там повинна бути кінцева дата.
Грибной_Дождик• 08 августа 2024
Я не розумію, чому до сих пір для цієї категорії вільний виїзд?
Чим саме вони кращі за інших?
Янгол в камуфляжі• 08 августа 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Оказывается, родила сегодня) Всё хорошо, так что делают документы ребёнку и выезжают.
Вигадати можна все що завгодно
Гадаю_По_шнуркам• 08 августа 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Вигадати можна все що завгодно
Перечитала ваши комментарии. Однако, они странные) Уж очень вы надеялись на плохой исход родов у моей подруги. Даже не знаю чем это можно объяснить)))
Янгол в камуфляжі• 08 августа 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Вигадана історія про вигадану подругу ))
Гадаю_По_шнуркам• 08 августа 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Вы по себе судите?
Даже комментировать не буду)
Янгол в камуфляжі• 08 августа 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Вы по себе судите?
Даже комментировать не буду)
Аналогічно як ви
Нінада коментіровать)
вАлнуюся сильнА• 08 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
я так зрозуміла, що для усіх, що не платять. Адже і в шлюбі перебуваючи з однією єдиною дружиною, можуть платити аліменти.
Дякую за відповідь. Дійсно, я про це не подумала🤔
Я Головна• 08 августа 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Таких, как вы, нужно прикрывать в психушках
Очень умно, а главное объективно. Вы и есть пациент психунделя, дорогуша
Чижик Пижик• 21 августа 2024
Ответ дляЗолота орда
Слухи разные ходят,решила уточнить. Планируем выезжать на днях.
Какие у вас есть документы на выезд? Все дети общие?
Чижик Пижик• 21 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
І взята довідка у виконавчій, що чоловік не сплачує аліментів.
Расскажите где берется эта справка и как она выглядит? Спасибо
Кринжова баба• 16 сентября 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
У мене уже 2 родини народили третю дитину, щоб батько мав відстрочку, в жовтні третя родина народжує
Миссис Буркул• 09 октября 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Про що ’договорные’ хтось за неї буде народжувати
Там теж були в приватній клініці в Польщі, все передбачити неможливо.
Что-то в Польше страх творится, одни аутисы рождаются, расстрелась
Янгол в камуфляжі• 09 октября 2024
Ответ дляМиссис Буркул
І в Великобританії також, в Іспанії дауни