Скользкая• 08 августа 2024
Дівчата, наскільки безпечно в Сумах? З дитиною 1 р?
Можливо матиму можливість зустрітися з чоловіком хоча б на декілька годин
Для цього нам з дитиною необхідно приїхати в Суми і там жити певний час
Наскільки безпечним є місто? Як часто прилітає?
Для порівняння ми з білої церкви
У нас тривоги часто, прилітало декілька раз за останні місяці
Для порівняння ми з білої церкви
Коханозадовільна• 09 августа 2024
Ответ дляПлету корзинки
Вот вот.. я уже молчу про атмосферу в Харькове. Это уже вообще не тот Харьков, к сожалению.
Я вірю в краще, місто зацвіте знову. Ті, хто тут зараз, нічого не бояться вже )