Прагматик флегма• 08 августа 2024

Нумерологія. 08.08.2024

Нумерологи пишуть, що сьогодні хороший день. Типу можна загадувати бажання і тд. Інші пишуть, що сьогодні день карми. Тобто або треба буде потерпіти і відпрацювати борги, або буде нагорода. В мене сьогодні була медицинська неприємність. Вважаю, що це карма. Як у вас день проходить?
автор Прагматик флегма • 08 августа 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
А вот страх точно лишнее. Никто не идеален, мы все ошибаемся.
И если вы осознали ошибки - это уже отлично
Ну таке. Я заспокоїлась у вівторок і відразу проблема нагадал про себе в середу. Зараз відчуваю себе як кіт який притиснувся до землі і готується тікати. Якось так.

Ви давно займаєтесь нумерологією? Сьогодні можна говорити про можливі майбутні проекти?

Abrado• 08 августа 2024
В мене сьогодні відпрацьовування карми, бо вчора було день народження і я пила алкоголь.🤷‍♀️
Своего не предлагать• 08 августа 2024
Нумерологи считают 8+8+2+2+4=24=2+4=6. Число сегодняшнего дня 6.
А херологи вырывают удобные цифры из даты и подгоняют свои бредовые идеи. Три восьмёрки, бляяя
Вероятненько• 08 августа 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Як я це бачу.
0+8. 0+8. 2+0+2+4
8. 8. 8
Ні?
Колишня муза• 08 августа 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
И это правильно)
Если речь о чём-то внешнем, на что мы не влияем
Ну от я не можу вплинути на лікаря, який не призначає прийом. Це єдине, що мене турбує, бо боюсь втратити час і стати інвалідом. Є тут кармологи?))
Вероятненько• 08 августа 2024
Ответ дляКолишня муза
Чому до іншого не піти?
Ответ дляВероятненько
Як я це бачу.
0+8. 0+8. 2+0+2+4
8. 8. 8
Ні?
Я так само.
Колишня муза• 08 августа 2024
Ответ дляВероятненько
Чому до іншого не піти?
Немає такого порядку, спочатку 1 інстанція. Думаєте я не пішла б?
Вероятненько• 08 августа 2024
Ответ дляКолишня муза
Ви не в Україні?

Колишня муза• 08 августа 2024
Ответ дляВероятненько
Ви не в Україні?
Так. Вдома б мене вилікували за три дні мабуть.
Чеширская кошечка• 08 августа 2024
Посварилась з чоловіком, змушує робити те що не хочу😕
Бюст Березуцкого• 08 августа 2024
Ответ дляПрагматик флегма

Я не займаюсь нумерологією, я астролог. Цей день щороку сильний і лійсно можна присвятити час планам. Але цього року так співпало, що сьогодні Луна з´єдналася з Ліліт (темна сторона Душі) і поряд ще Південний місячний вузол (програма знайомого, але відпрацьованого)
Тож з бажаннями обережно. Можна не те набажати)
Більше звернути увагу на матеріальне, але і одночасно не бути рабом цього матеріального.
Але краще вже 12.08 подумаєте про плани, це останній день Воріт Лева, теж сильний день
Бюст Березуцкого• 08 августа 2024
Ответ дляКолишня муза
Можливо, і дійсно не час.
А може тому, що тпеба знайти іншого для одужання
Ответ дляБюст Березуцкого
Підкажіть, будь ласка. Нещодавно Марс з Уронос і Альголь з‘єдналися. Бачу, що одночасно почався піпец в різних країнах (революція в Бангладеші, розбій в Великобританії, Ізраїль з ким тільки не зчинився). Коли перестане бути так гостро і чому?
Ответ дляКолишня муза
А що у вас?
Вероятненько• 08 августа 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Вітаю!
Можна запитання про вашу роботу?
Туфли в чешуе• 08 августа 2024
Еще? Про состав чисел вообще не говорю.
Бюст Березуцкого• 08 августа 2024
Ответ дляВероятненько
Вітаю!
Можна запитання про вашу роботу?
Можна
Вероятненько• 08 августа 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Можна
Чи може астролог бачити ’темну людину поряд, яка забирає мою енергію’ по даті мого народження?

Бюст Березуцкого• 08 августа 2024
Ответ дляВероятненько
Нет, к сожалению.
Как это возможно? Дата рождения - это информация о вас, максимум там может быть указание на то, что такая ситуация в вашей жизни возможна.
Ещё можно что-то подобное предположить, посмотрев на совместимость. Но опять же, даже если человек с сильной Лилит, то мы не видим по карте его решений, осознаний, на сколько он может и старается не поддаваться этой тёмной стороне. Но всё равно можно увидеть, насколько вы задеваете эту его тёмную сторону
Вероятненько• 08 августа 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Нет, к сожалению.
Дякую!
Бо сьогодні під акцію попала і мені так розписали мою натальну карту.
Дуже здивував цей момент.
💐
Бюст Березуцкого• 08 августа 2024
Ответ дляВероятненько
А, я кажется поняла. Это наверное кто-то вам так сказал, что видит рядом такого человека)
Вероятненько• 08 августа 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Так.
І пропонують над цим попрацювати. За гроші 😁
Бюст Березуцкого• 08 августа 2024
Ответ дляВероятненько
Дякую!
Дуже здивував цей момент.
💐
Нет, это невозможно.
Но может этот человек 1.испольщует ещё таро, 2.в инсте делали с подругой эксперимент и отвечали на такого рода предложения. В итоге нам присылали одинаковый ответ)
Вероятно, что следующим вашим шагом будет вопрос, кто это, что делать и тп. Но уде платно
Вероятненько• 08 августа 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Або я не правильно зрозуміла.
Бюст Березуцкого• 08 августа 2024
Ответ дляВероятненько
Так.
Вот вы уже и сами это написали) просто развод
Бюст Березуцкого• 08 августа 2024
Ответ дляВероятненько
Або я не правильно зрозуміла.
Вы правильно поняли. Это стандартный ответ всем обратившимся)
Ответ дляВероятненько
Так.
Коли я прочитала про свою Ліліт в натільній карті, то впізнала себе. Але вся робота спрямована на мене. Хз
Вероятненько• 08 августа 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Нет, это невозможно.
Про карти Таро не писали. Я запитала, як це побачили. Відповіли, що астролог бачить це по натальній карті :)
Бюст Березуцкого• 08 августа 2024
Ответ дляВероятненько
Смешно)