Файна_зупка• 08 августа 2024
Питання про город, чи можна змішувати кальцієву селітру разом з гумат калію?
Хочу обробити помідори перці і баклажани, чи можна цією сумішшю обробляти огірки я незнаю. Цікавить чи можна змішати в баку оприскувача разом. Раніше обробляла окремо і в різні дні. А тут немає можливості і часу
Гарантую неперелевки• 08 августа 2024
Автор,мы подливали под корень через 7-10 дней после посадки.Да,смешивали,но потом обильно поливали.Вы сверху селитрой собрались брызгать?
ТрамвайGirl• 08 августа 2024
Гумат під корінь полийте.
Селітра вже пізно.
І гумат пізно.
Воно вже все достигає, пізно вносити добрива.
Селітра вже пізно.
І гумат пізно.
Посудомойка• 08 августа 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Гумат під корінь полийте.
Селітра вже пізно.
І гумат пізно.
Селітра вже пізно.
І гумат пізно.
помідори пролити кальциєвою селітрою ще не пізно, бо вони ще в´яжуть (принаймі в мене індетермінантні) і щоб не було вершиної гнилі
Забрызжу ядом• 08 августа 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Гумат під корінь полийте.
Селітра вже пізно.
І гумат пізно.
Селітра вже пізно.
І гумат пізно.
Почему? Если позже посадили рассаду, быстрее созреет. И огурцам весь сезон не поздно. Просто гумат всегда под корень лила, а не по листу
ТрамвайGirl• 08 августа 2024
Ответ дляПосудомойка
Ще в´яжуть, але і достигають.
В таку пору краще вже по листу, бо з кореня може не дотягнутися до верха, де в´ яжуть.
ТрамвайGirl• 08 августа 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Добрива вносяться до періоду достигання плодів. Бо ті плоди будете їсти з великим вмістом хімії.
Забрызжу ядом• 08 августа 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Гумат калия - органические кислоты. А те же огурцы помидоры созревают до заморозков. И их надо подкармливать. Никакой химии. Настой крапивы, гумат
ТрамвайGirl• 08 августа 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
:) Звідки ви така наївна?
ТрамвайGirl• 08 августа 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Не удобряйте
Виробники, щоб продати свою бадягу, скоро будуть писати, що там в складі свята вода.
Файна_зупка
• 08 августа 2024
Кальцієву селітру від вершинної гнилі, гумат для збільшення зав´язі, в мене ще деякі помідори і перці і баклажани цвітуть. Плоди теж є. Огірків немає зовсім... Є тільки кущі які цвітуть а зав´язі немає