Не цілуюсь з бодуна• 08 августа 2024

Буль під час менстрцаціїї.

Перший місяць приймаю Джаз, почались місячні, мало крові, біль третій день.
Це норма, чи ні?
Мerida• 08 августа 2024
У меня вообще боли не было на коках
Кавуся• 08 августа 2024
У меня бывает.
Я только за!• 08 августа 2024
Ні, не норма. Болю не повинно бути взагалі. Навпаки більшість КОКів роблять місячні безболісними, якщо до призначення вони були з болем
Те, що мало крові це варіант норми на КОКах
автор Не цілуюсь з бодуна • 08 августа 2024
я ще іноді іх втикаю пити(пью не ввечері, а зранку)
. це може бути через це
Кавуся• 08 августа 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
. це може бути через це
Поставьте ежедневный будильник на вечер.
краще як папчка закінчится перестати приймати?
Я только за!• 08 августа 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Краще не забувати, поставити собі нагадування на телефоні або скористатися ось цим ботом, він буде нагадувати і там є відповіді на часті питання, правило забутих таблеток
Бот в телеграмі @lelya_bayer_bot
І обрвʼязково перед тим як вирішите припинити прийом проконсультуватися з лікарем, без його поради не кидати прийом самостійно