Бесбардак• 08 августа 2024
Ой дівчата, поведаю вам історию
Вибачте за суржик)
Тільки що мама расказала історию нашої родички. Вона народилася в селі, поїхала в Київ вчитися і там залишилася, працювала на пошті все життя, не на касі, а десь в офісі, не суть. В Київі у неї квартира 1к, одружена не була, дітей немає. Але років в 30 у неї з´явився коханець одружений, потім у нього померла жінка і він жив з моєю тіткою гостевим браком, але не разом. Два роки тому він помер. Вона вийшла на пенсію і живе одна. В цьому році померла її мама в сели, тітка їздить в село, садить город і наступає її день народження, 61рік. До неї приходять привітати ще 2 родички. Вони випивають 2 бут коньячку на 3х, дівчачі розмови, пожадання, щоб не була одна. І до неї прийходить ідея - зателефонувати одному чоловіку, з яким вони разом працювали, він був одружений, але жінка померла 2 роки тому. Вона йому набирає - вони до півночі говорять, вона повертається в Київ, вони зустрічаються, і через місяць вже живуть разом! Він дуже хозяйский, все їй полагодів, подарував обручку, короче, ттт все якось складається так, ніби судьба їх звела, вона шчаслива. Йому 67!
Я була дуже вражена, ось так сьогодні не знаєш, що станется завтра. Але потрібно іноді як в юнацтві - махнути рукою і робити те, що підказує серце!
А у вас є такі цікаві історії?
Мавка• 08 августа 2024
Ответ дляФрекенБок
Тепер ще чужі кальсони на старості прати буде......
Пох, люди и в старости хотят, чтоб кто-то был рядом, делить с кем-то радости и просто вести быт
Бесбардак
• 08 августа 2024
Ответ дляЗавжди мало
А коли він помре, вона буде ділити його майно з його дітьми))
У нього один син, у неї немає дітей і вони не одружуються, що там ділити
Завжди мало• 08 августа 2024
Ответ дляБесбардак
А обручку ж подарував?
Бесбардак
• 08 августа 2024
Ответ дляМавка
Так, вона теж казала мамі, що не подобаєтся самотність
Бесбардак
• 08 августа 2024
Ответ дляЗавжди мало
А обручку ж подарував?
Ні, то не на одруження, просто, обручку і браслет, інші подарунки
Маю натхнення• 08 августа 2024
Мои родители развелись им было 63 и 64. Папа ушёл к младшей женщине, через 2 года мама нашла себе нового
пьЯНА• 08 августа 2024
Ответ дляБесбардак
Детный старикан, в чем счастье?
ЗдесяЯ• 08 августа 2024
Ответ дляЗавжди мало
А коли вона- автор лишиться без тіткиної квартири
Сон і дрімота• 08 августа 2024
Треба частіше напиватися і дзвонити всім підряд. Може й судьба усміхнеться
пьЯНА• 08 августа 2024
Ответ дляСон і дрімота
По пьяни я лично делала только большие глупости и вред себе.
Я така бойова• 08 августа 2024
Ответ дляСон і дрімота
Может, какой то безнадега и откликнется)
Бесбардак
• 08 августа 2024
Ответ дляЯ така бойова
А может и не безнадега, просто нужно верить в хорошее
Я така бойова• 08 августа 2024
Ответ дляБесбардак
Нормальных давно разобрали