Барабасиха• 08 августа 2024

чи може павук залізти в салон машини?

в машині живе павук((
і здається це павук-оса, такий із жовто-чорними полосками.
живе біля лівого зовнішнього дзеркала, але вилазить лише вночі, а вдень десь в шпари залазить((
він може через шпари залізти в салон?
там ж є шпара, яка веде до капоту
ОбережнаЯ• 08 августа 2024
Пылесосом попробуйте поймать.

автор Барабасиха • 08 августа 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Пылесосом попробуйте поймать.
він вдень десь ховається. я взагалі не знала, що він там живе.
из_под_тишка• 08 августа 2024
Так пізно увечері спіймайте, коли він вилізе на полювання
автор Барабасиха • 08 августа 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Постійно ховається. І пилососа нема((((
из_под_тишка• 08 августа 2024
А як тоді ви його помітили?
автор Барабасиха • 08 августа 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Може пролізти в салон?
автор Барабасиха • 08 августа 2024
Ответ дляиз_под_тишка
А як тоді ви його помітили?
Як їхала ввечері. Зупинила авто - вже втік всередину

Вподобайден• 08 августа 2024
Звісно може пролізти в салон) тепер у вас в салоні є хазяїн
из_под_тишка• 08 августа 2024
Блін, ну якщо дійсно оса, то звісно стрьомно(((
Вподобайден• 08 августа 2024
Ответ дляБарабасиха
Як знову побачите, викиньте на вулицю. Чи ви їх боїтесь?
автор Барабасиха • 08 августа 2024
Ответ дляВподобайден
Боюсь ясно. І він зрпзу втік. Я за місяць його не бачила
из_под_тишка• 08 августа 2024
А павутина була? Ці ж павуки дуже тугу павутину плетуть. Може він просто транзитом з вами проїхався?
автор Барабасиха • 08 августа 2024
Ответ дляВподобайден
Серйозно в салон? Жесть
автор Барабасиха • 08 августа 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Та павутина вже пару місяців. І тільки от побачила, що то павук
автор Барабасиха • 08 августа 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Тут гори і нашестя павуків-ос
Хитрый Лис• 08 августа 2024
Блин...
По моей только слизень ползал. Беее... Мерзкое зрелище
Пауков боюсь до чёртиков. Если бы что-то подобное увидела у себя в машине - это была бы не моя машина😂
А если серьезно, то спокойно может пролезть внутрь салона. Следите за ним и по возможности прибейте)
автор Барабасиха • 08 августа 2024
Ответ дляХитрый Лис
Блин...
він вдень мабуть ховається, бо не бачила ніколи.
взагалі не знаю як тепер бути((( магазин далеко, треба на машині їздити.
він що реально може в салон пролізти? але ж там ті шпари ведуть лише до капоту, а з капоту нема ходу. як машину шлангом миють, то ж салон не мокрий(((
мені просто батько сказав, що павук в салон не залізе, а я тепер вже нормально так накрутилась
Пукимончиг• 09 августа 2024
Може пролізти, залетіти, вилупитися все що завгодно Це ж не космічний шатель герметичний. В мене дитина постійно щось знаходить та верещить:) Одного разу щур заліз під капот перегриз сигналізацію звукову тіпа клаксон.
Якщо щось в мене Тойота.
Пукимончиг• 09 августа 2024
Доречі приїхали зі Східниці, на задньому вітровику багажника павутиння як з фільму жахів, хоча і дощі були...

автор Барабасиха • 09 августа 2024
Ответ дляПукимончиг
Якщо щось в мене Тойота.
Жах... і який вихід в мене? На мийці зможуть допомогти?
Чоловіка, щоб покоперсався та допоміг нема(
Пукимончиг• 09 августа 2024
Ответ дляБарабасиха
Звісно, в них потужні порохотяги, хімія...я свого останнього під час руху чохлом від окулярів у
вікно викидала, дочка кричала, що він в салон впав:) Але в мене машина стоїть на вулиці, в парковій зоні, ось і живність лізе...