Попадалочка• 09 августа 2024
Мед краще зберігати в холодильнику чи ні?
Попадалочка
• 09 августа 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
В тёмном прохладном месте. Без холодильника
А якщо в квартирі тепло?..
НеКонец-Света• 09 августа 2024
Ответ дляПопадалочка
А якщо в квартирі тепло?..
з ним нічого не буде, він не кисне і не бродить. якщо мед справжній, звісно. і викачаний повністю запечатаним.
ДолькиКабана• 09 августа 2024
Храните в холодильнике. Мед может забродить, лично с таким сталкивалась. Мед поставлял сам производитель, лет 10 у него беру. Просто мед не закрыла до конца плюс было жарко.
Злива інформації• 09 августа 2024
У меня когда-то забродил, из-за жары, брала несколько банок, забродила последняя, уже полтора года было тому меду после покупки
Планшетница• 09 августа 2024
Ответ дляПопадалочка
А якщо в квартирі тепло?..
В єгипетських пірамідах три тисячі років пролежав без втрати якості
Поліцейський патруль• 09 августа 2024
Ответ дляhrystia
Роки зберігаю при кімнатній температурі. Ніколи не бродив. Але у нас власний мед, не купований.
Це не той мед. Бродінню підвержен дикий мед. Його збирають 2 рази, під осінь і після зими. В Україні одиниці, хто тим займається. В продажі ціна кусається, але це вартує того. Але, коли розказувала, торгаші на базарі, не повірили, бо нічого не знають, крім перепродати...
Я таке знаю• 09 августа 2024
Ответ дляДолькиКабана
У меня семья пасечников. Ни разу мед не бродил. Без холодильника. Сколько себя помню, и сколько папа себя помнит ( а ему 70 лет)
Кукусик• 09 августа 2024
Без холодильника звичайно, зрілий мед зберігається роками , те що бродить або викачали рано або якась підробка.