Зайканалужайке• 09 августа 2024
Вас теж Микола Зирянов ігнорить у діректі в інстаграм?
Вже уйму разів відповідала йому на історії, старалась писати щось дотепне - результату 0. Одне лише «Надіслано» красується у мене там
Замріяна• 09 августа 2024
Я даже не знаю кто это). И зачем написывать кому - то в директ , если вам не отвечают . Не навязывайтесь вы этому Миколе )
Замулена ріка• 09 августа 2024
Таке враження, що автор попутала якийсь чат у вайбері і порадницю. Який ще микола, що воно таке?
Зайканалужайке
• 09 августа 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
А чому він повинен комусь відповідати?
Та я не змушую)) просто хотілось би щоб помітили моє невпинне бажання привернути увагу
Млинці зі смайликом• 09 августа 2024
Ответ дляВ шоколаде
То мій коханець, кажіть що йому передати?
Микола про це знає?))))
Зайканалужайке
• 09 августа 2024
Ответ дляЗновЗдоров
:) а навіщо ви йому пишете? Щоб шо?
Просто так)) немає конкретної цілі))
В шоколаде• 09 августа 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Микола про це знає?))))
Микола поряд спить, що ви хотіли жіночко?
ЗновЗдоров• 09 августа 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Просто так)) немає конкретної цілі))
:) Ну з вас скоріше посміються, якщо помітять. Такий фанатизм - нездорова штука
Замулена ріка• 09 августа 2024
Тут дивні люди трапляються, недавно була така тема. А в якоїсь там мані прокопивні рецедив же. І що? Хто вонва і що?
Виявляється блохерка,якась там. І раз її знає автор, то повинеі всі знати.
Шанувальники блохерів. Ви вкурсі, що є і нормальні люди, які не читають непотріб той весь?
Млинці зі смайликом• 09 августа 2024
Ответ дляВ шоколаде
Передайте йому щоб прочитав повідомлення від автора)))
Замулена ріка• 09 августа 2024
Ответ дляЗновЗдоров
А ви знаєте хто той микола, що автор пише?
Бабка-байкерша• 09 августа 2024
Ответ дляАль Ахад
Читая последние темы закрадывается мысль, что жизнь пролетает мимо меня. И как это я не знаю всех этих имен и никто меня не игнорит? ШО РОБИТЬ?
Знайте с вами все ок, ваша кукуха на месте
ЗновЗдоров• 09 августа 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Так, комік з Левів на Джипі. І він, до речі, дуже погано відзивається про фанатів які намагаються з ним брататися на концертах :)
Замулена ріка• 09 августа 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Дівчата, будь ласочка в кого смайлик клоун є, поставьте))) бо немає грошей на карті купити смайли, куплю пізніше)))
Бабка-байкерша• 09 августа 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Ти бля яка звєзда)
Бабка-байкерша• 09 августа 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Сама на мінімалці
Зайканалужайке
• 09 августа 2024
Ответ дляЗамріяна
Та я не навʼязуюсь) в мене просто мабуть травма якась
Замулена ріка• 09 августа 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Я не знаю такого, навіть не знаю, що таке з левів на джипі)))Піду в інеті почитаю , що воно таке. Дякую за інформацію.
Бо мене від слова комік і цифри 95 дьоргає, не люблю клоунів .
Зайканалужайке
• 09 августа 2024
Ответ дляВ шоколаде
Скажіть щоб відписав мені вже хоч ШОСЬ!
Замулена ріка• 09 августа 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Дитина від нього?
Зайканалужайке
• 09 августа 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Так, ігнорить! Пишу як і ви! Щодня і багато раз. Ех...
Радію, що я не одна така)))
ЗновЗдоров• 09 августа 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Ти бля яка звєзда)
:) нуууу, у них мільйон підписників на ютубчику, я дивлюся усі їхні шоу на фоні, мені подобається, в них гарний імпровізаційний гумор. Вони просто створюють образ ’своїх пацанів’, тому потім люди і намагаються з ними спілкуватися як зі старими друзями, але насправді це порушує особисті кордони.