Гореотума• 09 августа 2024
Татуювання. Які стилі вам подобаються?
І які стилі ви вважаєте дивними?
Губи з філером• 09 августа 2024
Подписана на одного блогера в иг. Он весь в тату,даже на лице. Но ему идет, он такой крутой и офигенный. Себе хочу, может,на 50 -летие решусь😁
66сезон666серия• 09 августа 2024
У мене є і мінімалізм, і графіка, і ось буде скоро чикано, але я не сильно розбираюся саме в стилях
всемВсёИмного• 09 августа 2024
В таких темах завжди видно скільки унікумів знаходиться поруч, які залізуть в тему зі своїм уставом і гаслами, про які в них ніхто не питав)
І саме смішно що чергова клава думає, що її думка має значення
Запам´ятайте вже нарешті, що кожен робить зі своїм тілом, губами, волоссям те, що близьке йому конкретно і те, що вам здається потворним, комусь- краса. А ваша думка, нафіг нікому не потрібна і виглядає по ідіотські
Гореотума
• 09 августа 2024
Ответ длявсемВсёИмного
100%
Как_б_не_так• 09 августа 2024
Крайне редко вижу тату, которое нравится, оно как-будто часть человека, отображает его я и работа качественная. Большинство -как ребёнок переводил через копирку
Сливочная пенка• 09 августа 2024
Странно, когда криво нарисовано, будто детской рукой. Когда нарисованы герои мультиков или откровенная пошлятина.
На мужчинах-военных тату выглядят уместно, на девушках чаще всего как нечто лишнее или визуально добавляют ’опыта’. Один раз понравилось, девушка была вся разрисована узорами, кроме лица, это выглядело гармонично.
Мира всем• 09 августа 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Нащо питати думки людей, якщо не хочеться їх чути? Автор спитала, люди відповіли.
всемВсёИмного• 09 августа 2024
Ответ дляМира всем
Вона спитала які стилі подобаються. Відчуваєте різницю? Їй начхати подобаються комусь тату чи ні. Було задане конкретне питання. Але потрібно обов´язково всунути свого пятака з непотрібною думкою
Мира всем• 09 августа 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Ну то ніякі і не подобаються
теж думка
всемВсёИмного• 09 августа 2024
Ответ дляМира всем
Ну то ніякі і не подобаються
теж думка
Так, думка, але не по темі