Сумка з негодою• 09 августа 2024
Электронная подпись в Дие
Подскажите как пользоваться эл подписью в Дие? Нужно подписать документы, а у меня ничего не получается(( не могу разобраться(((
Там-тарарам• 09 августа 2024
На вашем тел или компе должен быть скачан файл , вы его подтягиваете и вводите пароль, вроде так
Сумка з негодою
• 09 августа 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
Она у вас активирована ?
А как ее активировать?
Сумка з негодою
• 09 августа 2024
Ответ дляАнонимба
Спочатку в дія сформуйте підпис. А вже потім зможете користуватися .
А як підпис сформувати? Там якісь кроки є, як це робити?
Сумка з негодою
• 09 августа 2024
Ответ дляТам-тарарам
А как файл прикрепить? Не получается(((
Анонимба• 09 августа 2024
Ответ дляСумка з негодою
Меню. Активувати дія підпис . Далі інструкції будуть
Сумка з негодою
• 09 августа 2024
Ответ дляАнонимба
Дякую
Сумка з негодою
• 09 августа 2024
Ответ дляАнонимба
А где инструкции? Нет ничего((( и что дальше делать непонятно
Анонимба• 09 августа 2024
Ответ дляСумка з негодою
Я давно активувала, то вже не памʼятаю як там що. Скоріш за все вже зараз можете пробувати підписати щось за допомогою дія підпис . І там вже будуть інструкції
Сумка з негодою
• 09 августа 2024
Може дія глючить(( бо після той сторінки нічого нема( спробую пізніше
Сумка з негодою
• 09 августа 2024
Нема куди файли прікрепляти((( тому нічого не виходить(((. Якесь замкнуте коло
Анонимба• 09 августа 2024
Ответ дляСумка з негодою
Спробуйте петицію підписати ( є в закріплених на порадниці) . Буде авторизуватись . Натискайте. За допомогою дія підпис натисніть. Буде вікно з кодом-тисніть на код . Далі попросить в рамку лице вставити та кліпнути . Спробуйте і напишіть що не вийшло
Сумка з негодою
• 09 августа 2024
Ответ дляАнонимба
Дякую