Ксерокопия ночи• 09 августа 2024
Якщо є тільки оновлення даних у резерві +? Дадуть повістку на блокпості?
У військоматі був минулого року. В резерві відстрочка до 2025р стоїть.
Ксерокопия ночи
• 09 августа 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
А відстрочка або а якою підставою?
У батька 2га група
Ксерокопия ночи
• 09 августа 2024
Ответ дляДюагональ
То у вас є відстрочка? До чого тоді питання.
Відстрочка була так, як у мого батька друга група, тепер цей закон відмінили. Але після нього він в ТЦК не був. Його батьку також зробили 2групу. Але ж він проживає щ матірʼю, також пенсіонерка. Хто знає що по цим законам вони скажуть. Тому хвилююся.
Манка Я• 09 августа 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Мати може доглядати за законом. Утримувати не може, так як пенсіонерка. Можна розлучитись і тоді 100% один син доглядає
Кіна не буде• 09 августа 2024
Як могли дати відстрочку до 25 року, якщо всім давали лише до закінчення дії військового стану і далі знову поновлювати . Не вірю. Покажіть скрін з резерв з затертими особистими даними
Кіна не буде• 09 августа 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Ну якщо до нової постанови 560 вона ще була і не оновили , то не дійсна і потрібно в тцк іти на аудієнцію
Кіна не буде• 09 августа 2024
І якщо що, то на блокпості можуть дати повістку лише на проходження влк