Самохвалова• 09 августа 2024

Где купили школьный рюкзак подростковый?

7 класс
Сын купил только тетради.
Кто уже купил рюкзак, куда ехать, где выбор есть, в Епицентр ?
Киев
Несу пургу• 09 августа 2024
Ecco

Ждун с Нибиру• 09 августа 2024
Офіс Центр
автор Самохвалова • 09 августа 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Офіс Центр
Это какой то магазин?
Мию чакри щоденно• 09 августа 2024
На розетке
Прокачую сідниці• 09 августа 2024
В акварели, как вариант. Но все такое примитивное 😢 уже 2 рюкзака с ансвера отправляю назад, размер не подошёл, заказываю, потому что ничего хорошего не можем найти (( все одно и то же в наших магазинах. Тоже послушаю.
автор Самохвалова • 09 августа 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
На розетке
Он хочет посмотреть вживую (
Червона калина• 09 августа 2024
Адідас на ансвері за 500 грн
Уравнобешенная• 09 августа 2024
Нью беленс в Епіцентрі в спортивному відділі.
автор Самохвалова • 09 августа 2024
Ответ дляЧервона калина
Адідас на ансвері за 500 грн
Это сайт?

Мию чакри щоденно• 09 августа 2024
Заказать много и выбрать на пункте выдачи, в розетке. В папирусе куча рюкзаков, но цела дороже
автор Самохвалова • 09 августа 2024
Ответ дляУравнобешенная
Какая цена?
КротоТо• 09 августа 2024
Ответ дляСамохвалова
Он хочет посмотреть вживую (
Тоді спробуйте пошукати Папірус.
Біля нас є на Соборності. Але чомусь думаю, що це мережа.
Синові я взагалі на кідстаффі купила, він весь 7 клас з ним ходив і у 8 піде.
У меншого теж буде минулорічний рюкзак, він перейшов до 5 класу.
автор Самохвалова • 09 августа 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Благодарю
Уравнобешенная• 09 августа 2024
Ответ дляСамохвалова
Какая цена?
1200, з розпродажних товарів. Взагалі в таких класах діти вже люблять саме в спортивних магазинах купувати.
автор Самохвалова • 09 августа 2024
Ответ дляКротоТо
Тоді спробуйте пошукати Папірус.
У моего хороший рюкзак тоже
Но блин хочет другой (
автор Самохвалова • 09 августа 2024
Ответ дляУравнобешенная
Дякую
Стигла полуниця• 09 августа 2024
Я на кідстафі собі рюкзак купила.. син собі забрав.. зібрався до школи
Дай подивлюся• 09 августа 2024
На алиэкспрессе
Святатабожа• 09 августа 2024
Можно також влізу з питанням- які рюкзаки є стійкими до відривання ручки або лямок??
Наче не цеглу носить,але всі рюкзаки прорвалися в одних і тих же місцях.. також йде в 7 клас

Стигла полуниця• 09 августа 2024
Ответ дляСвятатабожа
У мого кайт були 3 різні (2 для школи купувались, 1 для прогулянок/танців) то всі ручки та лямки цілі.
Зараз у мене харвест то вже 2 роки як новий. Хоча я часто важке тягаю
Червона калина• 09 августа 2024
Ответ дляСамохвалова
Это сайт?
Так
Любви вам!• 09 августа 2024
Мій купив собі найк.
Якщо ви в Києві, то є реальні магазини: Адідас, найк, пума - звичайні, спортивні і не за всі гроші світу.
Можна дійсно на розетці замовити декілька і по факту обрати.
З вишневого садка• 09 августа 2024
Ответ дляДай подивлюся
На алиэкспрессе
КротоТо• 09 августа 2024
Ответ дляСвятатабожа
Із спортивних Дойтер, Оспрей.
Це треба у туристичних магазинах дивитись.
Звичайний, що син поки що не уграв, Dolly. Але йому лише рік.
Скромняшка• 09 августа 2024
скечерс купила з ортопедичною спинкою.
Не зацілована• 09 августа 2024
В Епіцентрі непогані,мені сподобались. Але ціна 2700-3100 нормальних
Не зацілована• 09 августа 2024
Ответ дляСвятатабожа
У нас St.right був,з 5 по 8 клас включно. І за кордон з ним їздив,ручки на місці. І взагалі,мені сподобався,зручний,великий,багато відділів