Айпишница• 09 августа 2024

Gala camp! Бізнес на дітях ВПО

В Кам´янці Подільському влаштували бізнес на дітях пільгових категорій, нагло відмивають грантові кошти! Батьки не відпускайте дітей сюди, є місця набагато краще, а це просто дно! Єдиний на території майданчик в аварійному стані, укриття жахливе: сире, вонюче з мокрими стінами, там так воняє пилом що піднімається з бетонної стяжки.
Табір на території готельно-ресторанного комплексу, де все націлено на банкети, ювілеї, сауну. Зайти може будь-хто, сидіти пити горілку і палити серед біла дня на очах в дітей.
Їжа це окрема тема, це не дитяче харчування взагалі! Меню подають в смету одне, і списують мільйони на це( фінансують благодійні організації ,або це грантовий проєкт), а готують дітям щось фо факту на швидкоруч з гівна і палок. Переважно це сухі каші,або дешеві макарони з соняшниковою олією, парена куряча гомілка, дешеві сосиски, а інколи навіть половинка сосиски на сніданок, яєчня з сирим жовтком( дітям!літом!),або пшенична каша з рисовою тюфтелею! Про затверджені норми дитячого харчування вони не чули і про калькуляцію порцій також. Діти їли тільки хліб і кукурудзяні пластівці, решту несли на мийку. Супи просто помої,зварені з того що не поїли на вечерю. Фруктів майже не було, 2 рази по трикутнику кавуна,раз дали 8 скибочок апельсина на 5 дітей, раз по пів банана. Діти схудли на 2-3 кг за 9 днів.
Медичного персоналу на території немає, проте дітям запланований обов´язковий медогляд в місцевій лікарні на 16 спеціалістів, але це переважно для галочки( проводять за програмою медичних гарантії, де включена навіть консультація генетика, а по факту пшик), діти вже повернулися,а в Хелсі ще приходять направлення. Проте, коли на території був спалах ротавирусу вони хворих ригаючих дітей водили в їдальню і ізолювали тільки після скандалу. Відпочивали діти ВПО і до того ж вони є дітьми військовослужбовців,або багатодітні родини,але вони показали на що вони заслуговують! Старший вожатий та координатор табору собі навалювали повні тарілки з фуршетного столу ресторану,сміялися в очі і продовжували годувати дітей бозна чим і поїли 9 днів яблучним концентратом з каністри, бо компот літом варити довго, треба ж накривати банкет. Все націлено на роботу ресторану в табору з ним спільна кухня. Готувати вони вміють,але тільки для платних гостей. Коли ми запросили меню,як супроводжуючі нам написали якусь пісюльку, офіційно затверджене не показали. Вартість за 9 днів 17 550. Батьки сплачують 4950,решту покриває благодійний фонд. Дітей годували максимум на 100 грн в день,вони постійно були голодні. Мою всі фото тих меню, їжі, аудіо запис пояснення координатору табору,що харчування нормальне,на 550 грн в день!!!! Допоможіть! Куди з цим звернутися,щоб інші діти не страждали в цьому таборі? Як надати розголосу? Дякую!
annetta888• 09 августа 2024
Дуже хочеться, щоб Ви добилися від них моральної компенсації

annetta888• 09 августа 2024
Діти військових...
У мене просто немає нормальних слів... 😡
автор Айпишница • 09 августа 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Кстати, надо искать спонсоров этого лагеря и с доказательствами писать им - быстро перекроют ’краник’.
Я пишу скрізь,де тільки можна
ВЫВсеВрете• 09 августа 2024
Ответ дляАйпишница
Є фото їжі на за всі дні перебування. Є всі їх ’меню’, ми були як супровід діток з Мелітополя, сварилися з ними щодня. Але тим всім заправляє депутат обласної ради
Тогда по списку готовьте материал.
1. Фото.
2. Свидетели.
3. Другие родители, особенно с вооющими папами (общественность более откликается сейчас на призыв где фигурирует зсу)
4. Готовьте громкий и кликабельный текст для сми. Пишете в инсте, телеграмме и т.д с ссылками на эту богодельню. На журналистов тоже отправляйте.
автор Айпишница • 09 августа 2024
Ответ дляannetta888
Діти військових...
От за що воюють їх батьки? За тарілку каші артек для дитини?
автор Айпишница • 09 августа 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Тогда по списку готовьте материал.
1. Фото.
2. Свидетели.
Дякую!
автор Айпишница • 09 августа 2024
Ответ дляlilu1990
В топ
Дякую за підтримку!

Любимка-анонимка• 09 августа 2024
Ответ дляАйпишница
Дякую за підтримку!
Тема в топ
автор Айпишница • 09 августа 2024
Ответ дляannetta888
Я кожен день будучи там вимагала,казала,просила, сварилася,їм як з гуся вода
Любимка-анонимка• 09 августа 2024
Ответ дляАйпишница
Дякую за підтримку!
Зверніться до омбудсмена Лубінця. Усно та письмово, рекомендованим листом, щоб була фіксація звернення
Инфотуфелька• 09 августа 2024
Ответ дляrainbow in the sky
Дякую!
https://www.instagram.com/corruption.ua?igsh=ZDdld...
Сторінка антикорупційних новин, може вони займуться табором
Инфотуфелька• 09 августа 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
До влади ?
Не смішіть …
Журналісти і не провладні треба.
Бутусову може ?
lilu1990• 09 августа 2024
Діти мають бути найбільш захищеною категорією
Любимка-анонимка• 09 августа 2024
Ответ дляАйпишница
Можна ще й на електронну пошту йому надіслати. Для 100 % фіксації
Любимка-анонимка• 09 августа 2024
Ответ дляАйпишница
Нагадую, особистий прийом здійснюю у перший четвер місяця.
Контакти для звернень:
📞гаряча лінія: 0 800 50 17 20 (у межах України), за телефоном: 044 299 74 08 (для дзвінків з-за кордону);
✉hotline@ombudsman.gov.ua
Громадська приймальня Уповноваженого ВР України з прав людини працює:
🗓понеділок — п´ятниця з 9:00-13:00; 13:45-17:00,
📍Адреса: 01008, м. Київ, вул. Інститутська, 21/8.
вихідні дні - субота, неділя.
Любимка-анонимка• 09 августа 2024
Ответ дляИнфотуфелька
До влади ?
Не смішіть …
Журналісти і не провладні треба.
Бутусову може ?
Чому? Якісь питання там вирішуються. Можна глянути в нього в тг
lilu1990• 09 августа 2024
Я не знаю, чому люди не розуміють, що ми всі маємо бути за одне
Любимка-анонимка• 09 августа 2024
Ответ дляИнфотуфелька
До влади ?
Не смішіть …
Журналісти і не провладні треба.
Бутусову може ?
Стукати треба скрізь
автор Айпишница • 09 августа 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Контакти для звернень:
✉hotline@ombudsman.gov.ua
вихідні дні - субота, неділя.
Дякую!

lilu1990• 09 августа 2024
В топ
автор Айпишница • 09 августа 2024
Ответ дляlilu1990
В топ
Дякую!
автор Айпишница • 09 августа 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Дякую. Завтра обов´язково
Дама_с_коготками• 09 августа 2024
Поддержу вас комментарием чтобы тема была в топе
ВЫВсеВрете• 09 августа 2024
И еще автор, акцентируйте внимание не на питании а на том, что игровая площадки аварийная и ГЛАВНОЕ! лагерь на территории с банкетками и саунами, а значит к детям имеют доступ посторонние взрослые. Так же состояние укрытий и прочие нюансы.
Любимка-анонимка• 09 августа 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Так. Потрібно давити на безпеку життя дітей.
Первая ласточка инфляции• 09 августа 2024
Ого. Еще и с родителей деньги содрали. Такая себе благотворительность.
Гомосноб• 09 августа 2024
Це жах. Бідні діти. Розірвала б.
Повітруля• 09 августа 2024
17550 грн. - це 390 євро, мій син у таборі в Болгарії відпочив за 280 євро/10 ночей. Хтось дуже сильно наживається на дітях
автор Айпишница • 09 августа 2024
Ответ дляПовітруля
Я знаю навіть прізвище того депутата обл ради,який всім заправляє
Любимка-анонимка• 09 августа 2024
Ответ дляАйпишница
Треба цю тему поширити в інфопросторі