Айпишница• 09 августа 2024
Gala camp! Бізнес на дітях ВПО
В Кам´янці Подільському влаштували бізнес на дітях пільгових категорій, нагло відмивають грантові кошти! Батьки не відпускайте дітей сюди, є місця набагато краще, а це просто дно! Єдиний на території майданчик в аварійному стані, укриття жахливе: сире, вонюче з мокрими стінами, там так воняє пилом що піднімається з бетонної стяжки.
Табір на території готельно-ресторанного комплексу, де все націлено на банкети, ювілеї, сауну. Зайти може будь-хто, сидіти пити горілку і палити серед біла дня на очах в дітей.
Їжа це окрема тема, це не дитяче харчування взагалі! Меню подають в смету одне, і списують мільйони на це( фінансують благодійні організації ,або це грантовий проєкт), а готують дітям щось фо факту на швидкоруч з гівна і палок. Переважно це сухі каші,або дешеві макарони з соняшниковою олією, парена куряча гомілка, дешеві сосиски, а інколи навіть половинка сосиски на сніданок, яєчня з сирим жовтком( дітям!літом!),або пшенична каша з рисовою тюфтелею! Про затверджені норми дитячого харчування вони не чули і про калькуляцію порцій також. Діти їли тільки хліб і кукурудзяні пластівці, решту несли на мийку. Супи просто помої,зварені з того що не поїли на вечерю. Фруктів майже не було, 2 рази по трикутнику кавуна,раз дали 8 скибочок апельсина на 5 дітей, раз по пів банана. Діти схудли на 2-3 кг за 9 днів.
Медичного персоналу на території немає, проте дітям запланований обов´язковий медогляд в місцевій лікарні на 16 спеціалістів, але це переважно для галочки( проводять за програмою медичних гарантії, де включена навіть консультація генетика, а по факту пшик), діти вже повернулися,а в Хелсі ще приходять направлення. Проте, коли на території був спалах ротавирусу вони хворих ригаючих дітей водили в їдальню і ізолювали тільки після скандалу. Відпочивали діти ВПО і до того ж вони є дітьми військовослужбовців,або багатодітні родини,але вони показали на що вони заслуговують! Старший вожатий та координатор табору собі навалювали повні тарілки з фуршетного столу ресторану,сміялися в очі і продовжували годувати дітей бозна чим і поїли 9 днів яблучним концентратом з каністри, бо компот літом варити довго, треба ж накривати банкет. Все націлено на роботу ресторану в табору з ним спільна кухня. Готувати вони вміють,але тільки для платних гостей. Коли ми запросили меню,як супроводжуючі нам написали якусь пісюльку, офіційно затверджене не показали. Вартість за 9 днів 17 550. Батьки сплачують 4950,решту покриває благодійний фонд. Дітей годували максимум на 100 грн в день,вони постійно були голодні. Мою всі фото тих меню, їжі, аудіо запис пояснення координатору табору,що харчування нормальне,на 550 грн в день!!!! Допоможіть! Куди з цим звернутися,щоб інші діти не страждали в цьому таборі? Як надати розголосу? Дякую!
Всім шампаньського• 09 августа 2024
Автор,сейчас Вам напишут ’Вы все врете’((Наживаются не только там,к сожалению
Айпишница
• 09 августа 2024
Ответ дляПищалка
Офигеть.Где журналисты?Я бы подкинула им .
В мене є всі фото і укриття і майданчика і цих позорних тарілок і навіть запис з диктофону де нам пояснюють що все норм,а ми просто не розуміємося на харчуванні дітей
Ответ дляВсім шампаньського
Скину в приватні повідомлення докази,не проблеми
Ответ дляКсерокопия ночи
Журналістам дійсно кидайте таке
Кому? Порадьте! Я ніколи не зверталася
из_под_тишка• 09 августа 2024
Автор,для початку спробуйте розіслати по телеграмм каналам.Всеукраїнським.Місцевим.Не важливо. Потроху пійде резонанс
Ответ дляЯсноВидящая
Я б спитала благодійний фонд, що це за фігню вони вам підсунули.
Питали. Є відповідь,але там ні про що. Вони вважають,що це нормальне харчування
Ксерокопия ночи• 09 августа 2024
Ответ дляrainbow in the sky
Кому? Порадьте! Я ніколи не зверталася
Телеграм канали, дивіться там є куди скидати різну інформацію
Всім шампаньського• 09 августа 2024
Ответ дляrainbow in the sky
В том то и дело, что я Вам верю.
Ответ дляКсерокопия ночи
Дякую за пораду
ВЫВсеВрете• 09 августа 2024
Пока воюющие отцы таких деток на танке не заедут в такие лагеря и танковое дуло к морде вожатых и управленцев/собственников не приставят - дела не будет. В этом году уже который раз срачи о таких лагерях. Тупо расстрелять без суда и следствия организаторов этих пыточных.
Всім шампаньського• 09 августа 2024
Ответ дляrainbow in the sky
Дякую за пораду
Вообще надо тему поднять в топ,чтоб при поиске в гугле,было обязательно видно Ваш пост
Ответ дляВЫВсеВрете
Згодна на 💯
ВЫВсеВрете• 09 августа 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Кстати, надо искать спонсоров этого лагеря и с доказательствами писать им - быстро перекроют ’краник’.
из_под_тишка• 09 августа 2024
Ответ дляrainbow in the sky
Аварійний майданчик, укриття...
Напишіть ще Лачену, бо тут попахує сильним відмиванням грошей. А він любить такі резонанси
МояХатаЗкраю• 09 августа 2024
Ответ дляАйпишница
Автор,навряд чи наші змі будуть щось висвітлювати. Коли у знайомих сталася трагедія за участі ТРО-тільки у Шарія вийшов сюжет. Ніхто більше не виклав ...
Ответ дляВсім шампаньського
В том то и дело, что я Вам верю.
Дякую!
ВЫВсеВрете• 09 августа 2024
Ответ дляrainbow in the sky
Это вам про норм питание ответили в международном фонде или нашем украинском? У вас кроме этих фото еще есть другие? Знаю точно, что международные спонсирующие фонды выдвгают не слабые требования соответствий.
Айпишница
• 09 августа 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Є фото їжі на за всі дні перебування. Є всі їх ’меню’, ми були як супровід діток з Мелітополя, сварилися з ними щодня. Але тим всім заправляє депутат обласної ради
ВЫВсеВрете• 09 августа 2024
И в гугле тоже оставьте с фото отзыв, там кстати и так отзывы более чем красноречивы.
Айпишница
• 09 августа 2024
Ответ дляannetta888
Піднімаємо тему
Дякую! Буду вдячна. Діти бачили як святкують дні народження, проходячи повз багато накриті столи навіть в кінці зміни питали чи не можна забрати зі столу піцу,що не доїли в ресторані. Насправді це просто жахливо чути! Оздоровили дітей🤬
Айпишница
• 09 августа 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Я залишила сьогодні