Творю чудеса• 09 августа 2024
У мене і дітей сухий кашель.. без температури, крутить ніс
І цей кашель - вдихаю - і чешеться в горлі що знову кашляю
Допоможіть , що купити?
КошкинДом• 09 августа 2024
теплое молоко с маслом какао- в аптеках есть - это самое лучшее и безвредное - мне на химии врач посоветовала когда ковидоом еще и заболела осенью
Творю чудеса
• 09 августа 2024
Ответ дляКошкинДом
Масло какао є в аптеці?
КошкинДом• 09 августа 2024
Ответ дляТворю чудеса
А може інгаляцію зробити з пульмикортом?
ну если у вас есть пульмикорт и ингалятор...
Творю чудеса
• 09 августа 2024
Ответ дляКошкинДом
Є
Встидаюся запитать• 09 августа 2024
В моєї дочки так кашлюк проявився, рятується льодяниками, єфект як і при іслі
Творю чудеса
• 09 августа 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
А підскажіть які можна льодяники
І коли воно пройде?
Встидаюся запитать• 09 августа 2024
Ответ дляТворю чудеса
А підскажіть які можна льодяники
І коли воно пройде?
3-4 місяці може бути. Допомагають відразу, бо кашляла до рвоти. Льодяники - барбарис, холс, той же чупачупс. Але в неї поставлений діагноз, у вас може бути щось інше. І перебіг хвороби у всіх різний. Зверніться до лікаря і здайте аналіз.
Булькаю• 09 августа 2024
Чай Ромашка в пакетиках из АТБ или Сильпо - добавляете полторы-две ложки сахара на чашку и пьёте тёплым вместо обычного чая, пока не выздоровеете.
Конечно, начинать лучше было в первый день простуды - тогда бы и до сухого кашля не дошло.
Творю чудеса
• 10 августа 2024
Ответ дляБулькаю
Дякую вам