Звоночек• 10 августа 2024
Трансляція Олімпіади
Дивлюся Олімпіаду, беруть інтерв´ю в спортсменів, тренерів, родичів. Помітила, що тих, хто говорить російською, дублюють. Відчуття неоднозначне. З одного боку, я підтримую те, що наші олімпійці й ті, хто поряд з ними на Олімпіаді, мають розмовляти українською, але з іншого боку - невже не можна їм пояснити, що треба, як мінімум публічно, розмовляти українською, представляючи Україну, бо цей дубляж виглядає не дуже. Чи вже не брали б них інтерв´ю... Яка ваша думка?
Результат:
вже голосів:
8 (38.1%)
Треба лишити російську
7 (33.33%)
Треба, щоб говорили українсько
5 (23.81%)
Нормально, треба дублювати
1 (4.76%)
Свій варіант
палка-копалка• 10 августа 2024
А якщо вони не вміють розмовляти. Толку від пояснень. За секунду не можна заговорити
Звоночек
• 10 августа 2024
Ответ дляпалка-копалка
Можна не знімати таких. А так виглядає, що багато хто української не знає та/або не хоче нею розмовляти. Й вже не секунда пройшла з дня здобуття Незалежності, й навіть з дня початку війни
А_мій_самий_самий• 10 августа 2024
Теж це не подобається, навіть борець, який зараз за Болгарію виступає, давав нашим кореспондентам інтерв’ю українською, а серед наших багато хто так і не спромігся хоча б вивчити пару фраз
АфродитаПетровна• 10 августа 2024
Ответ дляЗвоночек
Едьте на следующую Олимпиаду. Станете абсолютной призёркой и будете давать многочасовые интервью на украинском языке.
А_мій_самий_самий• 10 августа 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Вони представляють Україну, яка оплачує їх підготовку, поїздку та виплачує призові за нагороди, і все це під час війни з росією🤦♀️
66сезон666серия• 10 августа 2024
Я не розумію, хто взагалі ті олімпіади дивиться.
Ярмарок марнославства.
Купа грошей і сил.
Покалічене здоров´я учасників
Ярмарок марнославства.
Купа грошей і сил.
Покалічене здоров´я учасників
А_мій_самий_самий• 10 августа 2024
Ще сьогодні вибісила художня гімнастика, учасниці фіналу:
Дар´я Варфоломеєв (GER)Маргарита Колосов (GER) Катерина Веденеєва (SLO) - остання ще додумалась передати привіт на камеру в Іркутськ та Красноярськ
Після закінчення змагань обіймались всі з ними як рідні, розмовляли вони, звичайно, зовсім не німецькою та словацькою
Звоночек
• 10 августа 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Так, згодна, це взагалі ганьба. Але наші дівчата дали дуже гарне інтерв´ю, й Таісія, й дівчата з команди
Треба ось так• 10 августа 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Маргарита Колосов народилася в Потсдамі. А ось інші дві - так, з рашки